• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Dobrzyniak » 25 lis 2017, o 13:03

Podpowiedzcie, sklep GearBest i EU-23 Warehouse to z jakiego kraju będzie wysyłka? Bo po czymś takim UPSDXYKD1 rozumiem, że dostawa będzie kurierem UPS.
Dobrzyniak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 02:36
Pochwały: 9
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 25 lis 2017, o 14:39

morfeusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wczoraj nad ranem dopiero się w WER Warszawa zameldowała moja przesyłka z początku września... A to jeszcze nie wszystkie z września. Wtedy coś "przydechło" co zauważyła nawet moja listonoszka i te wrześniowe docierają od jakichś dwóch tygodni.
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 25 lis 2017, o 15:25

Alyaa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wczoraj nad ranem dopiero się w WER Warszawa zameldowała moja przesyłka z początku września... A to jeszcze nie wszystkie z września. Wtedy coś "przydechło" co zauważyła nawet moja listonoszka i te wrześniowe docierają od jakichś dwóch tygodni.

Czy też miałeś status którejś przesyłki w Chinach jako anulowana? Czy tylko długo wisiały jako wysłane?
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 25 lis 2017, o 16:30

Część, które nie dotarły jeszcze jest anulowana. Część normalnie. 2 tygodnie temu dotarło kilka "anulowanych" przesyłek z września w tym np plecak za 11zł (przyszło przesyłką nierejestrowaną).
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marcoos1 » 25 lis 2017, o 18:13

latkowskamaria napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja dziś odebrałem przesyłkę. Od razu paczka wyglądała na zbyt małą i waga też się nie zgadzała z opisem.
Status już się zmienił na "doręczono".
Ale bez paniki. Też mam teraz 9 dni zanim oddadzą mu kasę. Napisałem do niego co jest grane. Jak nie da sensownego rozwiązania (czyli wysłanie jeszcze raz lub otworzenie sporu z jakiegoś powodu i szybka akceptacja i zwrot) to otwieram spór z powodu, że zły towar itd i wtedy on ma problemy, bo ja oczywiście zdjęcia, filmik z otwierania itd mam.
Nie ma co od razu sporu, może to zwykły błąd ludzki.
Niewiele zmieni to czy spór otworzę w sobotę czy w poniedziałek a jeśli wcześniej się dogadam to uniknę przeciągania i czekania na mediatora
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez pidey » 25 lis 2017, o 19:22

A mnie wczoraj Chińczyki zaskoczyli, zakup dokonałem 11 listopada i już wczoraj odebrałem przesyłkę a szło tylko "China Post Registered Air Mail":
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dodam tylko, że przesyłka drobna listowa.
Avatar użytkownika
pidey
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lip 2016, o 22:53
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI-4C 3/32
ROM: 7.0

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Warson » 25 lis 2017, o 22:31

Numer Paczki: RT003064827AT

Data nadania 8 listopada, czy to realne że wciąż nie widnieje w systemie?

Dostałem nawet Zdjęcie paczki...
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 25 lis 2017, o 22:58

Warson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może szukasz nie tu, gdzie powinieneś. Ja ją widzę...
Obrazek
:-)
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Warson » 25 lis 2017, o 23:30

co to za stronka? ja szukam na 17 Track.
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 26 lis 2017, o 17:57

Warson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wstawiony wcześniej zrzut był ze strony http://track.4px.com/query/

17track też pokazuje, tylko musisz wybrać właściwego przewoźnika. W tym przypadku 4px.
Obrazek
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Warson » 26 lis 2017, o 22:14

Dziękuję, w życiu bym się nie domyślił aby spośród tysiąca przewoźników jakiegoś wybierać, zawsze na 17 track szło to z automatu. Także jstem troszkę uspokojony :)
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ibiszek » 27 lis 2017, o 09:50

Koledzy ile najdłużej Wasza paczka leżała na Lotnisku Okęcie. Moja leży już tam od 8listopada i nic w temacie się nie zmienia. Jakie macie doświadczenia z tym. Dodam że przesyłka z Banggod.
ibiszek
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 11:13
Telefon:: Huawei/LeTV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron