[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez peterg6 » 17 lis 2016, o 10:48

@mseifer
Ja zamawiałem od HKTR, oczywiście 11.11
U mnie to się tak prezentuje
Obrazek
peterg6
 
Posty: 156
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 22:09
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez smyku » 17 lis 2016, o 11:31

Przygotujcie się na mały sajgon w WER Warszawa. Ponoć mają niezły zastój od października...spora obsuwa. Dopiero z początku listopada ogarniają przesyłki. Tylko dziś do 10:30 wpłynęło 300 maili z dokumentami do ovatowania. No, ale tak to jest jak 40% budżetu Państwa chce się na VAT oprzeć. Celnicy mają prikaz vatować jak najwięcej z góry, bo wpływu do BP muszą być ładne, a sami kadrowo nie mogą się wyrobić z pocztą wespół. Także wątpię, by coś z 11.11 dotarło przed świętami (jeśli do vatu pójdzie).
smyku
 
Posty: 51
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 08:06
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi4

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez cyps » 17 lis 2016, o 12:47

Wie ktoś czy przesyłki z Chin/Singapuru do Gdańska idą zawsze przez WER Warszawa?
cyps
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 paź 2016, o 10:36
Telefon:: lg l5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 17 lis 2016, o 12:48

Wszystkie przesyłki lotnicze idą przez Warszawę.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez wojtekf93 » 17 lis 2016, o 13:05

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Dzisiaj zaktualizowało status :
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
wojtekf93
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 22:11
Telefon:: NOKIA

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez peterg6 » 17 lis 2016, o 13:17

Równie dobrze dalej to może być 2 tygodnie. Nie ma co, aż tak analizować. Jak przejdzie celny to dopiero możesz sobie w miarę strzelać date dostarczenia
peterg6
 
Posty: 156
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 22:09
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez telnet » 17 lis 2016, o 14:05

@wojtekf93
Poczekaj aż status pojawi się w PP. Wtedy jeśli nie będzie zatrzymana i twój lokalny WER nie ma opóźnień to w ciągu 2-3 dni będzie u Ciebie.

Obecnie wiele kontenerów Singapure Post obsługiwanych przez 4px dotarło niby do Polski ale od kilku dni nie pojawił się status w PP więc pewnie mają kolejkę do skanowania.
telnet
 
Posty: 71
Dołączył(a): 16 paź 2014, o 21:47
Telefon:: HTCMAGIC

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez pears21 » 17 lis 2016, o 14:06

Hej, zamówiłem ostatnio telefon od hkg, mam nr śledzenia na sf. Pytanie czy muszę klikać schedule a pickup i wypełniać dane?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
pears21
 
Posty: 0
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 13:59
Telefon:: sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tonick » 17 lis 2016, o 15:07

Hurra moja paczka po miesiącu czasu od przekazania do lini lotniczych pojawiła się w WER Warszawa.

Pomijam fakt, że zamówione w międzyczasie przesyłki już dawno doszly.
Avatar użytkownika
Tonick
 
Posty: 27
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 19:25
Telefon:: Sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez arturaro » 17 lis 2016, o 16:24

peterg6 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurcze, też kupiłem 11.11 u HKTR i u mnie wisi od poniedziałku "DPD data centre,Order information has been transmitted to DPD."
Co ciekawe alipaczka dziś już nie pokazuje żadnego statusu ...tracking number: 045610701990701 - może ktoś zerknąć?
arturaro
 
Posty: 47
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 21:31
Lokalizacja: Szczecinek
Pochwały: 3
Telefon:: LeEco Cool1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez peterg6 » 17 lis 2016, o 16:41

Masz to samo co ja. Tzn to już jest numer zarezerwowany z DPD. Więcej informacji w nim pojawi się dopiero jak paczka będzie fizycznie we Francji.
Wyslali mi wczesniej zdjecie z wagi przy wysyłce bo sie pytalem czy będą mieli jakieś opóźnienia w związku z 11.11 i tam byl inny numer śledzenia który pokazuje to samo na s.f express i chronopost france (zdjęcie które wstawiłem) . Także luz :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
peterg6
 
Posty: 156
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 22:09
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez cjano » 17 lis 2016, o 20:35

peterg6 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

E-tech magazyny mają w Słubicach w Polsce dlatego tak szybko. (na Ali piszą, że z germany)
cjano
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2016, o 21:50
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron