• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fenster » 14 paź 2016, o 17:38

Tycior napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czyli czekamy dalej.W zasadzie od początku wyglądało to dość nietypowo (dość sporadycznie zatrzymuje się na tym statusie). Najgorsze jest to że nie ma możliwości dowiedzieć się gdzie to może być (lotnisko w Polsce,lotnisko pośrednie,jakaś sortownia,garaż....czy allegro..).
Swoją drogą można by poprosić sprzedawce by wysłał zapytanie do Singapore Post czy przesyłka jest jeszcze w ich obrębie czy już kto inny za nią odpowiada.
fenster
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 19:00
Telefon:: alcatel ot506

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tomato21 » 15 paź 2016, o 10:34

Witam, czy jakąś dobra dusza wytłumaczy mi co się dzieje z paczką wysłaną do mnie? Przedmiot kupiony i opłacony 20września.
Nr nadania RF358923470CN
Pozdrawiam
Tomato21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2016, o 09:48
Telefon:: Y6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez TuptusiowaPanna » 15 paź 2016, o 10:45

@Tomato21
http://alipaczka.pl/?track=RF358923470CN
Paczka wyleciała 13.10. z Chin i jeszcze leci. ;)
TuptusiowaPanna
 
Posty: 29
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:43
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Pochwały: 1
Telefon:: Prestigio

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 15 paź 2016, o 10:54

Niekoniecznie. Jak widać miała juz kilka razy status wysłania. Z jakiegos powodu była cofana. Trudno powiedzieć czy już wyleciał czy tkwi na lotnisku.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez miszaa » 15 paź 2016, o 11:38

witam,

co oznacza taki komunikat w trackingu Aliex? - "your package Arrived At Destination Country"
a
Na stronie http://www.singpost.com/ mam komunikat: "Arrival at Processing Center (Country code: PL)"

Czy to oznacza, ze paczka jest w Polsce?

==========
korzystając z postu powyżej - znalazłem odpowiedź: http://alipaczka.pl/?track=RB099984308SG
Ostatnio edytowano 15 paź 2016, o 11:51 przez miszaa, łącznie edytowano 1 raz
miszaa
 
Posty: 133
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 17:12
Telefon:: lg

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tomato21 » 15 paź 2016, o 11:43

Blue_voyager, czy mam się zacząć martwić tym odsylaniem paczki z urzędu celnego na lotnisko i z powrotem (już 4 razy) czy tak się dzieje?
Tomato21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2016, o 09:48
Telefon:: Y6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 15 paź 2016, o 12:44

Czasami tak się zdarza. I tak nic nie zrobisz, musisz czekać, najwyżej założysz spór gdy będzie się kończył czas ochrony.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kosmogator » 15 paź 2016, o 22:25

Kolejny worek SG Postu, z którym najprawdopodobniej "będzie jakiś problem" to worek 4276.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tycior » 16 paź 2016, o 01:45

Co oni sobie jaja robią?
Ja już nie liczę na to, że paczka dotrze. Czekam i zakładam spór.
Kupie telefon na allegro, może drożej, ale nie będę sobie nerwów psuć.
Avatar użytkownika
Tycior
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 16:07
Telefon:: iPhone 6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez smallhausen » 16 paź 2016, o 09:49

teddy58 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cześć. Mam podobną sytuację i jedno pytanie techniczne - według informacji które dostałem w mailu od aliexpress przesyłka została już dostarczona i 20.10 moje zamówienie zostanie zamknięte. Jedyne wyjście to otworzyć spór aby mieć jakąkolwiek ochronę jeśli przesyłka nie dotrze do 20 (obecnie jest we Francji)?

Tapatalk
Ostatnio edytowano 16 paź 2016, o 14:12 przez smallhausen, łącznie edytowano 1 raz
smallhausen
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 09:30
Telefon:: Xiaomi

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez bacuss » 16 paź 2016, o 13:30

Cześć. Możecie mi wytłumaczyć co się dzieje z ChinaPost? Oczekuje na dwie paczki.

http://alipaczka.pl/?track=RM810364497CN i http://alipaczka.pl/?track=RN640220690CN
bacuss
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2014, o 15:50
Telefon:: Nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez grosjean » 16 paź 2016, o 16:35

smallhausen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cześć. Mam podobną sytuację i jedno pytanie techniczne - według informacji które dostałem w mailu od aliexpress przesyłka została już dostarczona i 20.10 moje zamówienie zostanie zamknięte. Jedyne wyjście to otworzyć spór aby mieć jakąkolwiek ochronę jeśli przesyłka nie dotrze do 20 (obecnie jest we Francji)?

Tapatalk

Mój według aliexpress jest od 10.10 w Polsce, a też się dopiero w piątek w Roissy zameldował. Zamówienie zamkną mi za trzy dni, więc jeżeli nie dojedzie to normalnie spór się otwiera i jajko powód podajesz nie otrzymanie przedmiotu.
Ostatnio edytowano 16 paź 2016, o 18:37 przez grosjean, łącznie edytowano 1 raz
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron