• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez teddy58 » 11 paź 2016, o 21:24

radman. napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wiem, może ja piszę w jakimś innym języku, Nie chodzi mi o tracking tylko, że po dwóch dniach od zamówienia dostałem maila zaczynającego się od zdania "Your Order No. ,,,,,,, has been delivered by SF Express and our system shows you have received the product."
teddy58
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:13
Telefon:: xiaomi

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marcoos1 » 11 paź 2016, o 21:38

teddy58, a czy ja piszę w innym języku?
Paczka od goldiego idzie w 2 etapach i pierwszy etap jest zakończony. System ali nie ma informacji, że będzie jakiś drugi etap więc dla niego wygląda, że paczka doszła do końca a nie tlko do miejsca przeładunku i zmiany przewoźnika.
A 3 dni (tyle jest na screenie erroreq) na transfer z HK do Europy to co w tym dziwnego? Przecież to samolotem leci. A potem potrafi tydzień leżeć na lotnisku w Polsce i kolejne dwa tygodnie na sortowni gdzieś. Tak się kupuje w Chinach i jak komuś nie pasuje to niech kupuje gdzieś indziej.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez teddy58 » 11 paź 2016, o 21:58

Piszesz po polsku ale kiepsko czytasz. Gość się pytał czy ktoś tak ma a ja odpowiedziałem "Mam dokładnie to samo. Nawet dostałem od aliexpressu prośbe o potwierdzenie odbioru bo w ich systemie maja, że przesyłka doszła. Na innym trackingu mam, że jest w DPD Germany. Podejrzewam, że to jakiś bład systemu"

Wyjaśniasz mi to co sam napisałem. O innym trackingu i blędzie systemu.I w którym miejscu napisałem, że coś mi nie pasuje?
teddy58
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:13
Telefon:: xiaomi

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ksajmox » 12 paź 2016, o 13:48

Zyga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Cześć wszystkim. @Zyga, jak się zakończyła Twoja sprawa? Mam powiadomienie "For more information please call our information line at 800 177 889." i nie wiem za bardzo na czym stoję. Też GearBest, też telefon.
ksajmox
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:43
Telefon:: IMAN (jeśli dojdzie)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kriska » 12 paź 2016, o 16:15

ja też mam przesyłkę poczta czeską, której numer w trackingu wskazuje na jakąś inną, dawno dostarczoną przesyłkę.
może wielokrotnie używają tych samych nr przesyłki???

a czy dostał już ktoś przesyłki z zagubionego worka wer warszawa 27-09?
kriska
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 18:57
Telefon:: HTC

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez nxis » 12 paź 2016, o 17:04

kriska napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ciągle ten sam status, ja zaczynam wątpić, że w ogóle to dojdzie. Czekam jeszcze miesiąc i spór zakładam, myślę już tylko o tym, żeby Chińczyk $ oddał. Chyba same telefony w tym kontenerze, na wykopie też ktoś o tym despatchu pisał i też ludzie czekają.
nxis
 
Posty: 0
Dołączył(a): 6 paź 2016, o 11:13
Telefon:: Goclever

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Tycior » 12 paź 2016, o 17:18

Pytałem na innym forum i opcje są takie:

- Telefony nie mają certyfikatu i zostaną odesłane/zniszczone
- Oprócz telefonów jest jeszcze jakaś niebezpieczna przesyłka
Avatar użytkownika
Tycior
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 paź 2016, o 16:07
Telefon:: iPhone 6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Angulo » 12 paź 2016, o 17:20

Ja mam dość dziwne pytanie, które w sumie nie nadaje się do żadnego wątku. Nie bijcie przeczytałem cały FAQ. ;-)

Mianowicie czy jest jakaś zasada gdzie trafiają przesyłki lotnicze z Azji w pierwszej kolejności? Bo raczej na 99% nie od razu do WER Warszawa. Jak kiedyś na ebayu kupowałem listwy naprogowe do auta to na trackingu miałem Londyn, Heathrow, zaś później, gdy kupowałem okulary na iOffer to Mediolan, co jeszcze potwierdzała jakaś włoska kartka na paczce. Oczywiście nie ma to większego znaczenia dla odbiorcy, ale czasem czysta ciekawość skłania ku zadawaniu takich pytań. :D

A niestety mój pierwszy telefon z ali już będzie ovatowany... Pech to pech. :-(
Angulo
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 10:23
Telefon:: LG

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 12 paź 2016, o 17:22

To przecież wszystko zależy od danego przewoźnika i miejsca nadania. Nie da się jednoznacznie określić.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kosmogator » 12 paź 2016, o 17:36

Tycior napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No. Albo może wydało się, że w środku jest jakiś Galaxy Note 7 i się boją otworzyć.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez LordJim » 12 paź 2016, o 18:35

Nie prościej sprawdzić, że nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego między Singapurem a Polską?
https://www.google.pl/flights/?f=0#sear ... ngapur+lot
LordJim
 
Posty: 40
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 03:53
Pochwały: 1
Telefon:: Insignia5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Zyga » 12 paź 2016, o 20:35

ksajmox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie ma się co martwić przesyłka dochodzi w czasie... i jest to najprościej pisząc: błąd systemu. Po tej informacji za moment przesyłka ruszyła z kopyta i tracking był ok!
Jeśli nie chce się tobie czytać FAQ-a lub poszukać odpowiedzi w poprzednich wątkach, koniecznie zadaj pytanie... ;-)
Avatar użytkownika
Zyga
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 10:13
Lokalizacja: Le-wo
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: 3GB/64GB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron