• Reklama

Recenzja meizu pro 6 plus

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 22 cze 2018, o 17:27

Wgrałem na razie 6.3.0 i szybkość jest taka jaka powinna. Działa ok, ale porównując np z Xiaomi Note 4x to jest identycznie, a często Xiaomi jest ciut szybsze. Kwestia optymalizacji softu? Czy w ogóle na Meizu poza Flyme jest możliwość update Androida z 6.0 do wyższej lub kiedyś będzie?
Jakie są minusy Flyme 7 Beta? Możesz podać jakiś sprawdzony link to chętnie przetestuję?
Trzeba zrobić clear data i wgrywać wszystko od nowa?
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Reklama

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez basswitek » 22 cze 2018, o 19:22

Przyszedł mi ten telefon kilka dni temu. Ogólnie świetny sprzęt, piękny ekran. Interesował mnie najbardziej aparat, więc go opiszę i porównam do innych. Zdjęcia mają idealnie dobrany kontrast, doświetlenie, nasycenie kolorów i małą liczbę szumów, choć jeśli chodzi o szczegółowość obiektów bliskich, na pierwszym planie to na większych zbliżeniach nie powala - jest dobrze, lepiej od Nubii M2 ale ciut słabiej od Cool1 i Xiaomi mi4c (na wszystkich bawiłem się bacon camera z regulacją ostrości i odszumiania). Meizu ma najbardziej kontrastowe detale kolorystycznie i pogrubia mocniej kontur. Na potwierdzenie -
robiąc fotki napisów w dużej oddali na Meizu nie ma szans ich odczytać (podobnie na Nubii), z tym że to dopiero na dużych zbliżeniach wychodzi.
Ogólnie sumując wszystkie wady/zalety aparatu to fotki wychodzą dużo ładniejsze od Nubii M2, trochę lepsze od Cool1 i może odrobinę lepiej (jaśniejsze, bardziej kontrastowe i ciut mniej szumów, ale wyraźnie mniej szczegółowe) od mi4c. Dopiero jak jest ciemniej to robi się większa przewaga Meizu. Telefon zostaje dla siostry, gdyby miał standardowy układ 3 klawiszy funkcyjnych to może bym taki sam kupił dla siebie, jednak denerwuje mnie brak przycisku menu/ustawień. Są aplikacje gdzie go brakuje. Chyba że jest na to jakiś sposób?
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 22 cze 2018, o 19:36

zibra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
https://firmware.meizu.com/Firmware/Flyme/PRO6_Plus/7.8.6.5/cn_beta/20180601104924/ccaeef0e/update.zip

tutaj jest Android 7.0 bedzie full wipe,

plusy nfc, faceunlock

minisy ulomny widget pogody, nie dziala supersu

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 23 cze 2018, o 08:34

Trochę się obawiam chińskiego syfu i niestabilności, a póki co na 6.3.0 jest ok i wszystko chodzi. Poczekam chyba na oficjalną wersję
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez warminc » 23 cze 2018, o 16:37

Można wrócić z Flyme 7 Beta do Flyme 6.3.0 ?
warminc
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 kwi 2017, o 14:52
Telefon:: Xiaomi

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 23 cze 2018, o 17:37

Tak. Byłem i wróciłem. Bajery działają, ale znów jakieś jaja z transferem miałem i nie mogłem nawet starej wersji instalatora google zainstalować. Poczekam na globala.
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 23 cze 2018, o 19:46

Spokojnie wszystko dziala, instalator google tez, transfer 60 Mbps z Play, przez wifi 20 Mbps na starym routerze, duzo informacji znajdziecie na 4pda, translator pomoże..., nie wiadomo czy global nie bedzie okrojony jak do tej pory np z nfc zobaczymy...

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 24 cze 2018, o 12:24

Bawie sie jeszcze raz chinska wersja flyme 7.0. Skad pobrac.google.installera bo nie dziala ta wersja 4.4.2 dla Meizu. Zainstalowalem jakos inaczej sklep i uslugi i przez chwile dzialalo, ale teraz.znow.sklep nie chodzi prosi o uwierzytelnienie a ja jestem zalogowany. Brakuje mi struktury google wg instalatora.
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 24 cze 2018, o 12:31

zibra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ja instalowalem z chinskigo app store, uslugi google i sklep play wersja 4.3.2 gms instalatora ta nowsza nie dzialala..., u mnie wsio gra

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 24 cze 2018, o 12:39

Co wpisywales bo ja teho w app store nie widze
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez zibra » 24 cze 2018, o 13:20

ok poradzilem sobie, ale nie dzialaja mapy google. zaktualizowalem uslugi google ale nie potrafie sklepu google zaktualizowac i nie moge kupic produktow. a play store co chwile wymaga uwierzytelniania mimo, ze jestem zalogowany. poza tym kaze mi wykupic programy ktore juz mialem wykupione np a-gps
zibra
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 lis 2015, o 19:48
Telefon:: lg g2

Re: Recenzja meizu pro 6 plus

Postprzez Cezary_Lewczuk » 24 cze 2018, o 14:19

nadaj uprawnienia wszystkim usługom, sklepowi google na allow, dzialanie w tle tez daj, restart i po dniu sie jakos ustawi.., kupionych aplikacji nie widzi to fakt.

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk
Avatar użytkownika
Cezary_Lewczuk
 
Posty: 35
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 20:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron