Promocje i oferta sklepu GearBest.com
Odpowiedz

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 09:26

Witam,
Od soboty (27 czerwca) czekam na odpowiedź na Ticket T15062701301.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 11:44

KPawel, powodzenia :)

Ja już wystąpiłem z charge backiem.. Mam nadzieję że odzyskam pieniądze.

Tomek

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 18:15

Odpisali mi na ticketa. Tylko nie wiem którą opcję wybrać. Nie bardzo orientuję się co to jest ten GB wallet. Podejrzewam, że wirtualny portfel z kasą do wydania tylko w tym sklepie.

Dear Piotr

Thank you for your time and understanding.

In order to provide the maximum benefit for each of our valued customers and to build a long-term relationship with you, we are able to refund the amount . We offer you following two options:
A: Refunds to your GB wallet, we also offer worth 5 times points with the price of the out of stock product(s) (e.g. 1usd = 5 points 3usd=3*5 points) 30.93*5=155points

B: Refunds to you via your original payment provider (e.g. PayPal, credit card, etc).

Opłaca się wybrać te punkty czy zwrot ?

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 18:36

To chyba od ciebie zależy, czy będziesz chciał u nich jeszcze coś kupić czy dostać zwrot kasy i kupić gdzieś indziej.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 18:49

Jeszcze szybkie pytanko - jak robię zamówienie w gearbest to na końcu by mieć numer przesyłki muszę dopłacić 1.99 USD ? (czy jest w ogóle sens za to płacić czy raczej wybrać auto - opcja darmowa, czy to jest w ogóle jakaś różnica czy się dopłaci za tracking number czy nie?)

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 19:42

Czasem nie kosztuje tracking 0.19$ ?

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 20:38

Miałem poczta NL 0.19$ a tracking dodatkowo 1.99$
do opcji podstawowej (darmowej) też była możliwość dopłaty 1.99$ za tracking...

czy opcja bez trackingu ma jakieś poważne minusy? bo na razie wziąłem z tego sklepu tania obudowę do kamerki i wybrałem opcję bez trackingu, ale chcę też zamówić droższą rzecz na dniach więc wolę dopytać czy coś daje tracking czy nie...? a NL post (holenderska poczta) coś daje (dopłata 0.19$), czy poprostu brać darmową wysyłkę (bez trackingu i dopłat) i będzie ok ?

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 21:09

mattluug napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


NL Post w moim przypadku dał sporo, przesyłka bez trackingu przyszła w 9 dni roboczych od nadania.
Co do trackingu - zdecyduj sam, NLPost bez trackingu niby ma jakiś swój "wewnętrzny" ID, ale przez Pocztę Polską przesyłka jest traktowana jako nierejestrowana, więc w razie zagubienia raczej nic nie zdziałasz.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 23:06

w razie zagubienia przesyłki bez trackingu (i nie ubezpieczonej) odzyskuje się wpłatę z paypala czy w takim wypadku kasa przepada?

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 23:45

Nierejestrowana czyli raczej nie powinna trafić do UC,tak ?
Edit:Tak teraz patrzę i numer trackingowy jest gratis za dodatkową opłatą jest"Add Shipping Insurance to your order",czyli jakieś ubezpieczenie.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

2 lip 2015, o 23:50

Wszystko może trafić do UC, bez względu na opcję wysyłki. Przecież każda paczka musi granice pokonać.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

3 lip 2015, o 07:41

Ja miałem w opcjach wyboru na 100% możliwość dodatkowej opłaty za tracking number (opcja), za ubezpieczenie również była dodatkowa opłata (opcja).
Niemniej zamówiłem na razie towar małej wartości (obudowę do kamerki) więc może jak zamawia się coś droższego to tracking number jest gratis....
Niemniej wybrałem opcje bez dopłat i tracking number.....(dopłata do tracking number to by było jakieś 20% ceny w moim przypadku :-D )
Odpowiedz