Promocje i oferta sklepu GearBest.com
Odpowiedz

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 14:04

mimek08 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tam chyba nic nie jest dostępne od ręki skoro ponad tydzień zajęła wysyłka mibanda.. i to jeszcze sweden postem ;/

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 14:32

Tez miałem payment failde. Sobie cwaniaczki wymyśliły żevbym zamówił jescze raz - po normalnej cenie.
Płatności nie da sie ponowić. Oszukujo :(

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 17:03

Jak juz wcześniej pisałem tez tak miałem. Po tygodniu kasa wróciła na konto, po kolejnym tygodniu sami wzięli kasę za pośrednictwem PayPal i było ok.

Wiarygodność i wysyłka z GearBest

1 lip 2015, o 20:40

Cześć, krótkie pytanko jako, że chcę zamówić pierwszy raz coś z tego sklepu, a widziałem, że coś sporo osób narzeka ostatnio na wysyłkę w innym wątku, postanowiłem się was podpytać jak to rzeczywiście jest z tym sklepem, tzn. czy jest szansa, że sklep nie wyśle towaru i kasa przepadnie? czy raczej to pewny sklep i te głosy na forum to raczej opóźnienia tylko w dostawie, a nie jakieś poważne problemy?

Ewentualnie czy radzicie koniecznie za pośrednictwem paypal płacić (jak to jest ze zwrotem z paypal w praktyce -ktoś korzystał - działa to sprawnie?, na coś zwrócić szczególnie uwagę?), czy może sklep pewny i śmiało można płacić bezpośrednio kartą walutową(omijając prowizję paypal...) ?

Ktoś ostatnio dostał w ogóle zakupiony towar? czy wszyscy mają teraz z tym problemy..., czy może zapłacić nieco więcej ale brać z aliexpress?

Dzięki z góry za wszelkie informacje.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 21:03

Zawsze lepiej jest płacić PayPal, przynajmniej masz ochronę 180dni. A tak apropo to podpinając kartę walutowa do konta PP, nie pobierają żadnych prowizji. Poczytaj dobrze o płatności za pośrednictwem PP tam wszystko jest opisane.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 21:52

Na pewno? bo na stronie paypal znalazłem taką informację: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/paypal-fees

Transakcje międzynarodowe: Od 0,9% do 2,0%, jeśli płatność pokrywana jest z salda konta PayPal (w przypadku przewalutowania środków) lub do 4,9% + 1,35 PLN w przypadku użycia karty kredytowej lub debetowej.

Czyli rozumiem, że bez przewalutowania (bo płacę kartą dolarową) to będzie 4.9% +1.35zł - czy coś źle rozumiem?

Ponadto czy dostajecie paczki z tego sklepu w ostatnich dniach, czy wszyscy mają z tym problemy?

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 22:06

Podpinając kartę walutową pod paypala i zmieniając domyślną walutę karty na $ zabierają Ci z karty ( konta) dokładnie tyle ile widnieje w chińskim sklepie.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 22:10

Sklep jest jak najbardziej w porządku, ponad 2000 jak nie 3000$ u nich wydałem. Gwarancje realizowane bez problemu. niecałe 2 tygodnie temu zamawiałem lenovo k3 note i już go mam, czekam jeszcze na tablet i tuner dvb-t, obie rzeczy wysłane. Problemy są głównie z wysyłką po presale, czyli obecnie głównie elefonami, oraz z obsługą poprzez tickety, odpowiadają nawet z tygodniowym opóźnieniem.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 22:35

Dziękuje za informacje, czyli wychodzi, ze można śmiało kupować i najlepiej płacić przez paypal (bez prowizji)

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 22:39

mattluug napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Płacąc za pomocą Paypala masz ochronę
Robiąc zakupy na Aliexpress.com (płatność kartą walutową) również masz ochronę.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 22:58

Dziś rozmawiałem z miłą Panią z obsługi Paypal ( duży + za szybkość działania pomocy technicznej. W nocy koło północy :D napisałem maila a rano około 9 już do mnie dzwoniła ).
Poinformowała mnie, że jeśli podpina się kartę walutową do Paypala, to należy do nich zadzwonić i poinformować o tym. Bank nie informuje Paypala w jakiej walucie prowadzone są karty i domyślnie będzie w złotówkach.

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

1 lip 2015, o 23:50

Co do sklepu to jest fajnie jak jest fajnie. Jak bedzie problem i stwierdza, ze wiecej z toba (klientem) problemu niz zysku to nawet jak masz obrot spory to ci skasuja ticketa i papa. W GB polecam kupowac sprzet, na ktorym nam specjalnie nie zalezy i mamy luzne $. Jak sie uda i wysla to fajnie jak nie to trudno. A tak w ogole to niezly syf w tym temacie robicie.W Zamiast pytan do GB o status paczki sa pytania swiezakow jak podpiac karte do paypala (100 razy opisywane na forum)...
Odpowiedz