• Reklama

Porządki na forum i sprawy bieżące.

Propozycje zmian na forum?

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 8 paź 2016, o 18:55

Usunąłem ze względu na chamski charakter Twojej wypowiedzi. Ale ty tego nie dostrzegasz, dla Ciebie to norma.
Koniec OT.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 8 paź 2016, o 18:57

no serio chciałbym się dowiedzieć jak podróbki miały wpływ na powstanie gigantycznych chińskich marek, no bo ja związku nie widzę, a jedynie szukanie wątpliwych zalet podróbek
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 8 paź 2016, o 19:00

A jak Ci się wydaje, od czego zaczynali chińscy producenci jak nie od kopiowania innych? Nie pamiętasz ty wszystkich "replik" (ironia celowa) Samsungów i iPhonów?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 8 paź 2016, o 19:02

chwila, chwila jest różnica między podkradaniem technologi, łamaniem patentów, a robieniem kopii 1:1 telefonu z logo oryginalnego producenta składnego w chińskiej piwnicy
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 8 paź 2016, o 19:06

Ale od tego właśnie się zaczęło, od tych kopii, potem było podkradanie technologi i wreszcie własne pomysły.
A zresztą, nie ważne, robimy offtop w watku przeznaczonym do czego innego. Jak masz ochote porozmawiać na ten temat załóż odpowiedni watek.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez Juggernaut » 9 paź 2016, o 14:13

Może to tylko moje odczucia, ale wydaje mi się że zrobiło się bardzo "pusto" w dziale promocji...zrobiliście te swoje porządki, a raczej to stado hien, co się tak żaliło. A teraz nic sie nie dzieje tam, nie licząc 2x gorszych "promocji", niż sephot wrzucał... a przecież są promocje bo widzę że na fb sephota pojawiają sie znacznie lepsze oferty, a na pewno ciekawsze. Ktoś mu tu zabronił wsadzać więcej promocji ? Żale się bo nie przepadam za FB wolałem tu zaglądać ;)...

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
Juggernaut
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:25
Pochwały: 9
Telefon:: LeTv x600

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez marx » 9 paź 2016, o 14:32

Warto zaglądać do tego subforum dzial-handlowy-f135.html , często ciekawe promocje pojawiają się tam wcześniej niż ktoś je wstawi do tematu z promocjami telefonó
marx
Administrator
 
Posty: 12521
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 9 paź 2016, o 15:21

Juggernaut napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a może ty pijawko zamiast narzekać wrzucisz jakieś ciekawe promocje? bo na 27 postów większość to narzekanie na tych co nie popierali zalewu spamu
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez Juggernaut » 9 paź 2016, o 18:30

Ja nie ukrywam że jestem pijawką jak to ładnie nazwałeś ;), nie muszę się z tym chować, jak co niektórzy... w kilku postach nawet podkreślałem , że korzystam z tego forum właśnie dlatego. Mogę tu wejść znaleźć kilka ciekawych promocji , czasem trafi się coś bardzo fajne i kupie co potrzebuje. Nie mam czasu sam się bawić w szukanie i porównywanie na "większą" skalę. W końcu po to jest to forum prawda?

Co do spamu, faktycznie, może dla ciebie to był spam bo siedzisz przy kompie nie wiem ile czasu i wynajdujesz oferty. Dla mnie to pożyteczne informacje, pokazujące aktualne ceny w jednym miejscu mogę dzięki temu szybko sie zorientować co się opłaci kupić a co nie. Aktualnie z tego co widzę nic się tam nie dzieje, dzięki krzykaczom którym to przeszkadzało. Dla mnie póki oferty były fajne nie interesowało mnie co jest w linku. A to jak ktoś potrafił znaleźć lepszą ofertę niż inna osoba wkleiła to mógł to udowodnić wklejając lepszą i było by po problemie, "gadać/zrzędzić/trolić" każdy potrafi ale niewielu coś robi.

Marx dzieki za info będę tam też zaglądał. Tylko w promocjach miało to do siebie ze było to w miarę przefiltrowane i z ofert kilku sklepów było wybrane najciekawsze. A tu pełno "śmiecia" (między innymi dlatego czas poświęcony na to przez takich użytkowników jak sephot czy TY był/jest użyteczny dla innych nawet jesli ci inni to takie pijawki jak JA), ale dzięki.
Avatar użytkownika
Juggernaut
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:25
Pochwały: 9
Telefon:: LeTv x600

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez KarlosW » 9 paź 2016, o 19:01

Wystarczy przyciąć komuś sponsoring i już znika.. Takie to pomocne osoby..
No i przestało wpadać byle co byle było z linkiem..
Podpisano: pijawa.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez Juggernaut » 9 paź 2016, o 19:57

Nikogo nie oceniam ale czy ty byś pisał dzien w dzien coś bezinteresownie ? Kazdy coś robi i to "interesownie". Kto twierdzi że robi coś bezinteresownie kłamie lub nie wie, że kłamie ;)...
Tak czy siak uważam, że takie osoby są potrzebne i często niedoceniane (może z tym niedoceniane to przesadzam). Większość osób, jak nie wszystkie, które najgłośniej krzyczały "na pohybel z tymi refami" nie pisały nic w dziale promocji albo prawie nic. ;)

To tak jak by w miescie była jedna studnia i był ktoś kto codziennie dla wszystkich tą wodę wyciągał ale prosił (dla zobrazowania) 1 grosz za swoją pracę, więc powieszono tego co wodę wyciągał (no bo jak smiał prosić o wynagrodzenie za swoja pracę). Po czym wszyscy się rozeszli i liczyli na to że ktoś inny wyciągając dla siebie wodę wyciągnie i dla nich (bezinteresownie...codziennie..no bo przecież to normalne prawda?) ;)...
Avatar użytkownika
Juggernaut
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:25
Pochwały: 9
Telefon:: LeTv x600

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 9 paź 2016, o 20:28

Juggernaut napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

masz mnóstwo tematów na forum gdzie ludzie dzielą się swoimi wrażeniami z używania danego urządzenia, dzięki czemu możesz się dowiedzieć czy warto się tym zainteresować czy badziew, kolejne setki tematów gdzie ludzie mający problem z urządzeniem pytają i dostają odpowiedzi, mnóstwo tematów gdzie każdy dzieli się swoją wiedzą na dany temat, zakupów itp., a ty wyjeżdżasz "Kazdy coś robi i to "interesownie". Kto twierdzi że robi coś bezinteresownie kłamie lub nie wie, że kłamie ;)..." idź już lepiej na tego fejsika i lajkuj posty swojemu idolowi - spambotowi bo szkoda na ciebie słów, jakby poczytać twoje posty to chyba łączy cie z nim jakaś bliższa relacja i nie mam tu na myśli takiego samego ip

KarlosW napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

z ta pijawa to nawet nie chodziło mi o osoby które korzystaja, a same nie wrzucja tylko, podsumowałem kolesia który nic na forum nie pisze, a jedyna aktywność to beczenie że mu promocji nie wrzucają i jak to tak
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron