• Reklama

Porządki na forum i sprawy bieżące.

Propozycje zmian na forum?

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 4 paź 2016, o 09:00

A może jest mozliwośc ustawienia aby łączyło tylko wpisy dodane w przeciągu dwóch godzin czyli w czasie kiedy jest jeszcze możliwość edycji przez autora? Bo de facto, ja łącze tylko takie wpisy, te dodane po dłuższym czasie zostawiam.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez marx » 4 paź 2016, o 09:56

ograniczenie czasowe, to zbyt skomplikowane dla mnie, te zmiany wymagają grzebania w kodzie skryptu, nie jest to funkcja do włączenia.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez gta » 4 paź 2016, o 10:23

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Raczej nie będzie - przynajmniej tak było na jakimś technologicznym forum, na którym swego czasu siedziałem. Wątek nawet nie wskakiwał na górę listy, jako że data napisania postu się nie zmieniała.

Jeśli by się dało np. ustawić limit na 24h, i po tym czasie wpisy nie będą scalone, to by raczej nie było problemu. Jak się tak nie da, to ja bym proponował odblokowanie edycji - netykieta netykietą, ale pisać do moderatora z prośbą o dodanie czegoś do starego własnego wpisu tylko dla tego, żeby uniknąć posta pod postem to już trochę przesada.
Avatar użytkownika
gta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 10:07
Pochwały: 12
Telefon:: MiMix2s
ROM: global

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 4 paź 2016, o 10:30

Ale tu nie chodzi o posty pisane po tych dwóch godzinach, przeciez wyraźnie napisałem, że nie scalam takich postów. Chodzi tylko o posty pisane od razu jeden po drugim w ciagu kilku minut, niektórzy potarfią walnąc 3-4 takie posty.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez marx » 4 paź 2016, o 11:35

CZas edycji wydłużyłem, mogę jeszcze go wydłużyć nawet do 24 godzin.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez tomikitwo » 8 paź 2016, o 01:51

Proponuję żeby admin wywalił wszystkie tematy traktujące o podróbkach. W temacie o zegarkach wszyscy się nakręcają na podjebki znanych marek, a w posiadaniu fajnego zegarka przecież nie o to chodzi! IMO lepiej nosić oryginalnego Timexa za 400 zł niż podjebkę Tissota wartego 4000 zł za 100$.... Wieś tańczy w tamtym topicu i śpiewa.
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 8 paź 2016, o 07:56

Nie przesadzasz? Jak ktoś chce nosić podróbkę to jego sprawa, nie Twoja. Takie są zakupy w Chinach, tego tematu się nie uniknie. Poza tym ludzie kupują nie tylko podróbki zegarków, także buty, ciuchy, iPhony i inne, mamy to wszystko wywalić z forum?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 8 paź 2016, o 08:04

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

już o tym pisałem tutaj to pocisnęli mi od prowokatora, z jednej strony usuwanie i ciśnięcie (popieram) po osobach piszących o próbach oszustw z vatem, uc itp. z drugiej tolerowanie całych tematów o podróbkach jak ten o zegarkach albo okularach rayban, szczyty hipokryzji, ale co zrobisz :-D
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez marx » 8 paź 2016, o 08:56

Na forum nigdy nie będziemy popierali oszustw podatkowo skarbowych. To jest zasada bezwzględna.
natomiast dyskusja o podróbkach i ich ewentualnym zakupie ma raczej wymiar moralny, zakup hurtowe wszelkich podróbek także potępiamy, co innego zakup 1 repliki na własne potrzeby. Tematy te wraz z bogaceniem się społeczeństwa same zaczną zamierać. Oby każdego było szybko stać na solidny zegarek znanej marki.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 8 paź 2016, o 09:06

Jest jeszcze druga strona medalu. Zobaczcie do czego doprowadziła produkcja podróbek telefonów przez Chińczyków - do powstania jednego z najprężniejszych rynków telefonów, często lepszych od tych, od których kopiowania zaczynali. I praktycznie nikt już nie szuka podróbek telefonów na ali. Może tak tez będzie z innymi branżami. Ale to już nie jest temat na ten wątek.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez bar4u » 8 paź 2016, o 09:34

Dokładnie do tego to prowadzi, już co raz lepsze wykonanie mają chińskie marki, a produkcja podróbek moim zdaniem spowodowała lepszy dostęp do mechanizmów z działającymi wszystkimi funkcjami i popularyzacja w tańszych modelach. To czy ktoś kupuje podróbkę na własny użytek powinno być tylko zgodne z jego sumieniem, co innego hurt i sprzedawanie dalej na portalach bez informacji skąd i jak...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:10
Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 8 paź 2016, o 18:52

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pewnie łatwiej usunąć pytanie niż na nie odpowiedzieć, ponawiam masz jakieś fakty, informacje czy sobie to wymyśliłeś?
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron