• Reklama

Oceny i opinie o sklepach i sprzedawcach z aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez dora123 » 24 wrz 2014, o 10:11

A czy ZTE V967S jest nadal produkowany?
dora123
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 11:26
Telefon:: sony

Reklama

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez krisukun » 24 wrz 2014, o 22:54

Witam.

Jutro prawdopodobnie będę zamawiał Umi C1 i zastanawiam się, gdzie dokonać zakupu. Po za GoldWayem, UGOOD rozważam też tego sprzedawcę: http://www.aliexpress.com/item/Original ... 14958.html

Ktoś kiedyś coś u niego kupował? Cena jest dobra + bardzo dużo dodatków w zestawie, tylko trochę ma negatywnych opinii i wysyłka sweden post, gdzie osobiście wołałbym SG algo NL.
Ryzykować? Czy lepiej bez tych prezentów a mieć od kogoś pewnego?
krisukun
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:47
Pochwały: 3
Telefon:: 5800

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 08:07

krisukun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupuj u jakiegos mniej znanego a zdobrymi komentami :) ja u ugooda kupilem ostatnio coolpada zaczal dzialac dopiero po 4 dniach , na tracking 10 dni czekalem potem itp ale wysyalal, takze zobacymy co przyjdzie.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 08:08

krisukun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupuj u jakiegos mniej znanego a zdobrymi komentami :) ja u ugooda kupilem ostatnio coolpada zaczal dzialac dopiero po 4 dniach , na tracking 10 dni czekalem potem itp ale wysyalal, takze zobacymy co przyjdzie.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez krisukun » 25 wrz 2014, o 12:03

No właśnie ja już wręcz zgłupiałem od przeglądania ofert na tego UMI i już zupełnie nie wiem, gdzie go kupić :) Pewnie skończy się na tym, że kupię u Goldway'a, albo poszukam właśnie kogoś mniej znanego, ale z dobrymi komentarzami. Chyba, że ktoś może kogoś polecić? ;)

/edit

Chyba zamówię tutaj, świetne opinie i 2 rodaków też tu zamawiało ;) No i ponoć szybka wysyłka, na czym mocno mi zależy: http://www.aliexpress.com/item/Original ... 69783.html
krisukun
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:47
Pochwały: 3
Telefon:: 5800

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez atoh » 25 wrz 2014, o 16:24

Zamawiaj śmiało z Meganovo, ja jestem jednym z tych rodaków. Moja paczka została nadana dzień po dokonaniu płatności, a po 6 dniach była już w Wawie. Gdyby nie celnicy którzy położyli łapska, paczkę miałbym po tygodniu od zakupu.
atoh
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 19:10
Pochwały: 7

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez pete67 » 25 wrz 2014, o 21:17

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oj...
zaoszczędzisz kilka dolców ale jak masz u małopopularnego sprzedawcy zakup to nawet nikt Ci nie powie jak to u niego jest...

zawsze jest taka chuśtawka z trzema przynajmniej elementami...
jakość towaru czyli podróba czy oryginał
jakość usług - czas realizacji, zapakowanie, opisanie...
cena, dodatkowe pierdołki...
W zasadzie takie chciałbym mieć wskaźniki na danego sprzedawce
niby coś podobnego jest.. ale.. hmmm
zapodana kolejność jest moją kolejnością:)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez krisukun » 26 wrz 2014, o 00:49

Atoh, czym wysyłali do Ciebie paczkę? Singapore Postem? Czy jest tam coś jeszcze do wyboru? (NL post?).
krisukun
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:47
Pochwały: 3
Telefon:: 5800

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 26 wrz 2014, o 07:35

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oj...
zaoszczędzisz kilka dolców ale jak masz u małopopularnego sprzedawcy zakup to nawet nikt Ci nie powie jak to u niego jest...

zawsze jest taka chuśtawka z trzema przynajmniej elementami...
jakość towaru czyli podróba czy oryginał
jakość usług - czas realizacji, zapakowanie, opisanie...
cena, dodatkowe pierdołki...
W zasadzie takie chciałbym mieć wskaźniki na danego sprzedawce
niby coś podobnego jest.. ale.. hmmm
zapodana kolejność jest moją kolejnością:)

O jakiej oszczednosci Ty mowisz. Ja akurat 4 telefony kupilem u sprzedawcy mnie popularnego niz goldway,cinatronic,ugood itp, ostatni tel gdyby nie to ze moj sprzedawca go nie mial to bym dalej u niego zamowil, ma drozej niz goldway o srednio 2-4$ ale jest wedlug mnei o wiele pewniejszy, szybciej wyssylal mi paczki niz taki ugood, sam dorzucal dodatki bez zadnych doplat,. ostatnio wyslal mi za friko ladowarke bo go o to poprosilem zeby miec druga do pracy :) zybko odpisuje i rzeczowo na pytania. po 2 dniach paczka juz byla w locie :) a od ugooda zanim zarejestrował to czekalem 2 dni a zanim spakowal 4 zanim to ruszylo zleciało 14 dni. Wiec ja wole kupowac od pewnych ale mniej popularnych sprzedawcow, ktorzy szybciej dzialaja i zalezy im na kazdym kliencie. a taki ugood, goldway, wysylaja hurtowo,nie sprawdzaja sprzetu, opoznienia duze.
O tym mowie a nie o jakis sprzadwacach ktorzy daja mega promocje a tak naprawde sa kretaczami i mala liczbe feedbackow maja.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 26 wrz 2014, o 07:36

krisukun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wysla czym sobie zarzyczysz :) nie chcesz dlugo czekac bierz kuriera, ale wtedy pewniejszy vat :D a chcesz miec wieksza szanse zamwiaj normalna sg,china post, nl post, a ktorym to bez roznicy, kazdym z nich istnieje juz takie samo ryzyko ze trafi Ci sie vat albo nie.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez maarten » 26 wrz 2014, o 10:23

Goldway zawsze czeka do ostatniej chwili z wysłaniem paczki? Cały czas przeciąga i powoli zaczynam mieć wątpliwości.
maarten
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 03:46
Telefon:: Sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 26 wrz 2014, o 10:25

maarten napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

moze nie specjalnie to robi, ale i goldway,ugood,et,cinatronic ktorzy maja najwiecej zamowien poprostu sie nie wyrabiaja, lub nie maja sprzetu na stanie i czekaja. dobrze sprzedawcy, ale dlatego nie lubie u takich kupowac, bo trzeba miec szczescie zeby nie czekac dluzej, a ostatnio sie u nich to ciagle powtarza, przeciagaja wszytsko w czasie ile sie tylko da.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości