• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 07:19

Nowości Nowości dla Xiaomi

Mapa strony Xiaomi » Dział : Xiaomi

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Jakie szkło i jakie etui do xiaomi redmi note 7???

Witam jakie szkło polecacie na cały ekran?

Jakie etui żeby zasłaniało aparat??
Korzysta ktoś może z etui 360°???
Czytaj więcej : Jakie szkło i jakie etui do xiaomi redmi note 7??? | Wyświetlone : 4544 | Odpowiedzi : 2


xiaomi redmi 7A

Witam

Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu (w wersji 3gb/32). Jak wygląda sprawa z vat jeżeli chodzi o gearbest? Póki co nie widziałem tej wersji ale pewnie w końcu się pojawi. Aktualnie były tylko "gorsze" wersje po 80 i 90usd.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : xiaomi redmi 7A | Wyświetlone : 9199 | Odpowiedzi : 21


Mi9 Global problem z Mi PCSuite

Mam ten telefon od ponad tygodnia i ciągle nie mogę znaleźć wersji PCSuite, która by go normalnie obsługiwała. Czy są może jakieś inne, alternatywne file managery, które sobie z nimi poradzą w Windows 10?
Czytaj więcej : Mi9 Global problem z Mi PCSuite | Wyświetlone : 2636 | Odpowiedzi : 4


Redmi K20 pro

Witam
Gdzieś można już dorwać w normalnej cenie ??
Czytaj więcej : Redmi K20 pro | Wyświetlone : 2456 | Odpowiedzi : 11


Mi8 6/128 wersja CN za 1050 zł - czy się opłaca ?

Jak w temacie - czy warto kupować telefon w wersji cn za tą cenę i czym on się różni ?
Czytaj więcej : Mi8 6/128 wersja CN za 1050 zł - czy się opłaca ? | Wyświetlone : 3622 | Odpowiedzi : 18


Redmi note 7 pro i polski język

Witam

Mam pytania do użytkowników telefonu jak w tytule czy po tym jak ściągnę bootloader i wgram xiaomi.eu to język polski będzie? I czy bez problemu bootloader zostanie ściągnięty. Mam zamiar ściągnąć go z chin ale sprzedawca tylko napisał że to telefon przeznaczony na rynek chiński i czy jestem pewny zakupu. Kiedyś ściągnąłem redmi note 3 pro i nie było problemu a też był na rynek chiński.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Redmi note 7 pro i polski język | Wyświetlone : 2342 | Odpowiedzi : 7


Gapps

Witam, mam problem polegający na tym ze po zainstalowaniu gapps, mianowicie muszę wpisać email który był kiedyś wpisany na tym telefonie, najgorsze jest to że poprzednie konto zrobiłem na szybko i nie pamiętam żadnych danych da się coś z tym zrobić ?
Czytaj więcej : Gapps | Wyświetlone : 1874 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi Mi Mix 2s różnica między CN i Global

Witam.
Wersja CN jest tańsza a obsługuje wszystkie pasma. Jeśli coś trzeba wgrać to nie jest problem. Mogę mieć jakieś problemy jak wybiorę wersje chińską?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Xiaomi Mi Mix 2s różnica między CN i Global | Wyświetlone : 3871 | Odpowiedzi : 8


smatrfon

Witam,poleci mi ktoś jakiś tel mocniejszy od xiaomi redmi note 4.5?? interesuje mnie najbardziej bateria,ale tez szybkośc dzialania plyność itp...Kwota do 1300zl Pozdrawiam
Czytaj więcej : smatrfon | Wyświetlone : 2087 | Odpowiedzi : 3


Xiaomi Redmi note 4 3/32 "OK Google"

Witam,
Wyszukiwanie głosowe "OK Google" działa mi. Wszystkie polecenia wykonuje i pokazuje na ekranie telefonu.
Chciałbym aby także mówiło. Czy jest opcja żeby tak było...? Co muszę zrobić, odznaczyć czy wgrać do telefonu.?
Cały czas szukam jakiegoś rozwiązania i nie działa mi to. Ktoś, coś pomoże w temacie ?
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi note 4 3/32 "OK Google" | Wyświetlone : 3337 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron