• Reklama

Teraz jest 9 maja 2024, o 00:23

Nowości Nowości dla Nowości i warte uwagi telefony z Chin

Mapa strony Nowości i warte uwagi telefony z Chin » Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin

Nowości i ciekawe propozycje z chińskiego rynku telefonów komórkowych

Xiaomi Redmi Note 2 Pro z czytnikiem biometrycznym i metalow

Xiaomi Redmi Note 2 Pro z czytnikiem biometrycznym i metalową obudową

Wszystko wskazuje na rychłą premierę Xiaomi Redmi Note 2 Pro. Phablet przeszedł już proces certyfikacji w TENAA, dzięki czemu znana jest nie tylko jego specyfikacja techniczna, ale także wygląd. Potwierdziła się również informacja na temat zastosowania metalowej obudowy.

Xiaomi Redmi Note 2 Pro, który charakteryzować się będzie obecnością czytnika linii papilarnych, wyposażony zostanie w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). ...
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi Note 2 Pro z czytnikiem biometrycznym i metalow | Wyświetlone : 2674 | Odpowiedzi : 0


Ulefone Be Touch 3

Znalazłem informacje o tym telefonie na tej stronie

Jeśli specyfikacja się zgadza to chyba nie warto się nim interesować. Mam rację?
Czytaj więcej : Ulefone Be Touch 3 | Wyświetlone : 2483 | Odpowiedzi : 4


smartwatch zbudowany modułowo

Wiem że to jeszcze nie chiński projekt, ale jeśli się uda to widzę w tym przyszłość inteligętnych zegarków :)
świetne podejście i nieograniczone możliwości personalizacji fukcji urządzenia pod siebie:

https://www.kickstarter.com/projects/2106691934/blocks-the-worlds-first-modular-smartwatch

taka ot ciekawostka :)
Czytaj więcej : smartwatch zbudowany modułowo | Wyświetlone : 2382 | Odpowiedzi : 0


power bank wsparcie dla akumulatora samochodowego

dziś natknąłem się na power bank KMASHI Force K2 Car Jump Starter 8000mAh pomocna rzecz dla naszych zmęczonych w zimie akumulatorów.

Sklep gearbest.com proponuje za to cudo 41,88$. Kompaktowe wymiary a taka moc :-)

http://www.gearbest.com/iphone-power-ba ... 37534.html
Czytaj więcej : power bank wsparcie dla akumulatora samochodowego | Wyświetlone : 5067 | Odpowiedzi : 2


4-portowy USB Hub 2.0

Ciekawy HUB USB wygrzebałem na GearBest w banalnej cenie, jeśli nie wystarcza wam protów USB w waszym "centrum sterowania wszechświatem" to ten mały HUB powinien się wam spodobać.

Obrazek

Biorąc pod uwagę że kosztuje coś koło 10 zł jest wart zobaczenia, oczywiście o ile nie zależy wam koniecznie na większej prędkości przepływu danych, ponieważ ten konkretny model ma porty USB 2.0.

Link do sklepu 4-port USB 2.0 Hub



Type: Hub USB
Feature: LED
Interface: USB2.0 ...
Czytaj więcej : 4-portowy USB Hub 2.0 | Wyświetlone : 3632 | Odpowiedzi : 18


OneTouch Idol 3 5,5 z głośnikami stereo JBL

mniejszego brata z ekranem 4,7 cala można odkryć w sklepie "nie dal idiotów", głośniki grają głośno i czysto ;-)

W dzisiejszych czasach producentom coraz trudniej jest się przebić na rynku, na którym większość urządzeń wygląda i działa tak samo. Każdy szuka specyficznego wyróżnika, który byłby wartością dodaną względem tego, co oferuje konkurencja. Alcatel OneTouch, firma, po której ja osobiście bym się tego raczej nie spodziewała, ma takie ...
Czytaj więcej : OneTouch Idol 3 5,5 z głośnikami stereo JBL | Wyświetlone : 2004 | Odpowiedzi : 1


Google powraca do Chin.

Google wraca do Chin już tej jesieni. To dobra wiadomość dla nas, ponieważ będzie mniej problemów z Google Play. Oczywiście będzie to okrojona wersja, bo Google zgodziło się wprowadzić ograniczenia jakie zażądają Chińczycy. Prawdopodobnie pozazdrościli Apple (który zgodził się na ograniczenia) dochodów związanych z rynkiem Chińskim, które sięgają kilkunastu mld dolarów.
Czytaj więcej : Google powraca do Chin. | Wyświetlone : 1946 | Odpowiedzi : 0


ZTE V5 4G za 179$

Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego firma ZTE nie wprowadza do oficjalnej sprzedaży w Polsce swoich najciekawszych smartfonów (choćby z serii Nubia). Mam wielką nadzieję, że w końcu się to zmieni, tymczasem na rynkach zagranicznych debiutuje w przedsprzedaży smartfonowa nowość firmy, będąca kolejną już generacją tego produktu. Mowa o najnowszym ZTE V5 4G.

Produkt chińskiego ZTE jest kolejnym przedstawicielem tabletofonów z 5,5-calowym wyświetlaczem, którego rozdzielczość wynosi 1920 x 1080 pikseli (Full HD). Za jego działanie odpowiedzialny ...
Czytaj więcej : ZTE V5 4G za 179$ | Wyświetlone : 5033 | Odpowiedzi : 2


Gigaset ME Pro z… 5GB RAM

trzy nowe smartfony od simensa z 5gb ramem i mają się pojawić oficjalnie w polskich sklepach

Code: Zaznacz cały
http://www.tabletowo.pl/2015/09/02/gigaset-me-pro-z-5gb-ram-trzy-smartfonowe-nowosci-me-me-pure-i-me-pro/
Czytaj więcej : Gigaset ME Pro z… 5GB RAM | Wyświetlone : 2108 | Odpowiedzi : 1


Oczyszczacz Wody Xiaomi

Widać firma xiaomi zdecydowała się na expansję
na,, nowe pole urządzeń "

Buty i prezentowane poniżej urządzenie do oczyszczania wody

Co myślicie o tym urządzeniu?.

Czy może znacie jakiś kupon, który by jeszcze obniżył cenę?.

http://m.gearbest.com/home-gadgets/pp_216593.html

Pozdrawiam + :-)
Czytaj więcej : Oczyszczacz Wody Xiaomi | Wyświetlone : 11402 | Odpowiedzi : 19


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron