• Reklama

Teraz jest 8 maja 2024, o 19:57

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

Dodanie guzika "Edytuj" na stałe

Witam.

Dlaczego na forum nie ma przycisku Edytuj na stałe? Myślę, że wypadałoby go dodać, a tak to trzeba pisać post pod postem :-)
Powiedzmy, że jeśli post został napisany 24h i mniej od poprzedniego to ten nowy łączy się ze starym, a jeżeli po 24 godzinach to temat się odświeża.
Napisałem post i po jakimś czasie nie mogłem go niestety edytować.
Czytaj więcej : Dodanie guzika "Edytuj" na stałe | Wyświetlone : 6524 | Odpowiedzi : 1


Grafika stylu prosilver

Czy jest tu jakiś zapaleniec, ochotnik, który ma pomysł na zmianę grafiki w tym stylu.

Obrazek te znaczki trzeba by zamienić na jakieś pasujące do tematyki forum. Podobnie z innymi jak przyciski itp.
Może ten niebieski kolor zmienimy na jakieś szarości?
Nowych styli nie chce mi się instalować ponieważ mam wiele przeróbek które ingerują też w styl. A nie mam zbyt dużo czasu siedzie i grzebać w kodzie.
Czytaj więcej : Grafika stylu prosilver | Wyświetlone : 6506 | Odpowiedzi : 3


Problem z działaniem forum.

Od kilku dni (gdzieś tak od 26.08) mam ogromny problem z działaniem forum.
W 99 przypadków na 100 odświeżanie strony działa albo bardzo długo (ponad minutę) albo kończy się timeoutem. Dotyczy to wszystkich stron forum wszystkich działów.
Nie zależy to od pory dnia. Nie zależy od IP. Nie zależy od przeglądarki.

Po prostu forum mi zdycha i wraca do życia dosłownie na pojedyńcze sekundy.
Mam nadzieję, że uda mi się trafić z taką sekundą by ...
Czytaj więcej : Problem z działaniem forum. | Wyświetlone : 82690 | Odpowiedzi : 257


Nowe działy

Na forum sa dostępne dwa nowe działy, dla marki MLAIS i o inteligentnych zegarkach Smartwatch
Tematy z nimi związane proszę tam kierować.
Czytaj więcej : Nowe działy | Wyświetlone : 25134 | Odpowiedzi : 76


Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postanowiłem uporządkować trochę wątki dotyczące najpopularniejszych modeli telefonów. Zdarza się, że wątki ogólne są zdublowane, dyskusja toczy się w jednym i drugim, przez to ciężko czasami coś znaleźć. W związku z tym mniej popularne wątki będą zamknięte po to by dyskusję ogólną dotyczącego danego modelu prowadzić w jednym wątku. Nie będziemy ruszać wątków typowo technicznych skupiających się na jakimś określonym problemie, wątków typowo zakupowych (np. związanych z konkretną promocją itp.)
Proszę o zgłaszanie wątków, z ...
Czytaj więcej : Porządki na forum i sprawy bieżące. | Wyświetlone : 123395 | Odpowiedzi : 363


Newsy pisane przez "Gości"

Hej!:)
Mam pytanie związane z pisaniem newsów. Czy jest możliwe napisanie przez nie-moderatora newsa w jakimś bera subforum typu "Nowości beta" i po akceptacji merytorycznej, językowej oraz czy już go nie było przez moderatora(admina) taki news trafiałby na stronę główną portalu? Nie wiem, czy to wina wakacyjnego okresu, czy braku ludzi, ale przez ostatni tydzień była premera XIAOMI Note 2, był pokaz transparetnego ekranu przez ZUK, JiaYu publikuje pierwsze screeny CyanogenMod'a w wersji 12.1 dla ...
Czytaj więcej : Newsy pisane przez "Gości" | Wyświetlone : 4706 | Odpowiedzi : 2


Witam na forum

Cześć, to mój pierwszy post, Witam!
Czytaj więcej : Witam na forum | Wyświetlone : 57450 | Odpowiedzi : 81


Pochwały

Dlaczego jak chcę sprawdzić za które swoje posty dostałem pochwały wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień? Da się to zmienić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.:)
Czytaj więcej : Pochwały | Wyświetlone : 4747 | Odpowiedzi : 10


Blog o chińskicch gadżetach, alektronice itp

W najbliższych dniach wystartuje blog poświęcony chińskiej elektronice, gadżetom, telefonom i tabletom. Wstępny projekt wygląda tak.
Code: Zaznacz cały
http://telchina.pl/gadzet/

Co powinno się znaleźć w górnej belce?
Jakie macie sugestie, jaką nazwę subdomeny proponujecie, myślę nad gadzet.telchina.pl ale może wymyślicie coś lepszego.
Czytaj więcej : Blog o chińskicch gadżetach, alektronice itp | Wyświetlone : 6994 | Odpowiedzi : 4


Nowy regulamin działu bazar

Użytkownicy wystawiający swoje oferty w dziale "Bazar" pewnie się ze mną zgodzą, że limit odświeżania raz na tydzień jest trochę zbyt rygorystyczny. Nie chodzi mi o podbijanie swojego tematu żeby był na pierwszej stronie, a o dokonywanie zmian w swojej ofercie.

Załóżmy że chce sprzedać telefon. Wystawiam jednego dnia ofertę. Następnego dnia robię zdjęcia i chce je wrzucić do tematu, ale nie mogę bo jest limit odświeżania - muszę czekać 7 dni...
Idziemy dalej, wstawiłem ...
Czytaj więcej : Nowy regulamin działu bazar | Wyświetlone : 13839 | Odpowiedzi : 40


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron