• Reklama

Teraz jest 12 maja 2024, o 07:43

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

[Xposed] Xstana - zmiana ikon w statusbar

Moduł Xstana - znalazłem ciekawy moduł dla Xposed, pozwala na zmianę ikon w pasku statusu. Kilka ciekawych paczek ikon dostępne w bezpłatnej wersji. Zainstalowałem na Jiayu G4S 4.4.3 SPAOSP, i po zmianie niestety widzę jedynie zmianę ikony zasięgu sieci, reszta bez zmian.

Do działania wymaga Xposed Installer.
Do pobrania z poziomu aplikacji, lub z GP: https://play.google.com/store/apps/deta ... tana&hl=pl

Jak ktoś testował niech podzieli się informacjami: co, jak i na ...
Czytaj więcej : [Xposed] Xstana - zmiana ikon w statusbar | Wyświetlone : 1534 | Odpowiedzi : 0


jak wgrać rota w ZTE q705u

Witam jak wgrać rota do ZTE q705u ? Pomoże ktoś ?
Czytaj więcej : jak wgrać rota w ZTE q705u | Wyświetlone : 1772 | Odpowiedzi : 10


Problem z instalacją ROMa

Gdy klikam "download" w programie smart phone flash tool i podłączam telefon wyskakuje błąd. Po podłączeniu telefonu (bez baterii) ciągle słyszę dźwięk podłączania i odłączania urządzenia USB.
Czytaj więcej : Problem z instalacją ROMa | Wyświetlone : 1913 | Odpowiedzi : 2


pomocy kingsing s 2

Ludzie pomocy kupiłem kingsing chciałem zmienić mu Roma z rootem więc pobrałem Rom z needroom sterowniki już miałem bo sp flesh tool też miałem więc Oki wszystko zrobiłem jak trzeba i jest problem a mianowicie gdy odpalam Tele jest tylko niebieskiniebieski ekranekran:-(:-(:-(:-( pomocy:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
Czytaj więcej : pomocy kingsing s 2 | Wyświetlone : 1782 | Odpowiedzi : 9


Tworzenie kopii zapasowej i jej przywracanie - INSTRUKCJA

Czytając problemy użytkowników niniejszego forum dotyczące Obsługi softów urządzeń, doszedłem do wniosku ze większość przed "grzebaniem" w telefonie nie robi kompletnej kopii zapasowej. Kompletna kopia zapasowa czyli zrzut WSZYSTKICH partycji telefonu do kompa.

Instrukcja tworzenia kopii zapasowej za pomocą HDD Raw Copy Tool w środowisku Windows na przykladzie telefonu układem Qualcomm:

1. Na kompie instalujemy http://hddguru.com/software/HDD-Raw-Copy-Tool/HDDRawCopy1.10Portable.exe
2. Wyciągamy baterię, kartę SD i karty sim z telefonu
3. przyciskamy jednocześnie VOL+, VOL- oraz POWER, trzymamy wciśnięte ...
Czytaj więcej : Tworzenie kopii zapasowej i jej przywracanie - INSTRUKCJA | Wyświetlone : 3380 | Odpowiedzi : 8


problem z rootem chuwi xv1

Witam,
Macie jakis pomysl jak zrbic root na xv1
Probowalem juz framaroot i jakim zinhznhinx czy cos :-\ i lipa
Czytaj więcej : problem z rootem chuwi xv1 | Wyświetlone : 1357 | Odpowiedzi : 3


Problem nie do rozwiązania

BROM ERROR:S_DL_GET_DRAM_SETTING_FAIL (5054)

ciągle wywala mi ten error podczas flashowania... co to oznacza? Próbowałem już chyba wszystkiego. Błagam niech mi ktoś pomoże bo kupiłem telefon, na drugi dzień sformatowałem kartę SD w telefonie i telefon już się nie uruchomił. Telefon to Coolpad 7320 robiłem wszystko według poradników i nic nie pomaga. Przy 13 sekundzie flesza wywala ten błąd.
Czytaj więcej : Problem nie do rozwiązania | Wyświetlone : 1747 | Odpowiedzi : 5


contactmanager z lenovo

Witam Wszytkich.
Posiadam dwa telefony lenovo a850 oraz ulefone P6 i chciałbym przenieść z lenovo contactmanager (ideafriend 3.0.286) do mojego ulefone.
Dialer w tym lenovo jest przystosowany do dużych wyświetlaczy i jest o niebo ładniejszy, fajniejszy, i bardziej funkcjonalny niż ten co mam.
Moje pytanie jak to mogę zrobić ? Dodam że oba tel. posiadają root.
Dziękuję za wszelaką pomoc.
Czytaj więcej : contactmanager z lenovo | Wyświetlone : 1314 | Odpowiedzi : 0


Chiński telefon kilka modyfikacji

Witam, od jakiegoś czasu posiadam chiński klon S4. Jest w nim kilka rzeczy, które mnie denerwują, czyli fake ram i fake pamięć oraz dziwna bateria. Procesor mtk 6577, wyświetlacz 800x480, ram raczej niecałe 512MB, aparat 5MP, jest airgestue ale działa tylko w jedną stronę. Po podłączeniu telefonu do komputera dostępne jest 2,05GB miejsca dla użytkownika. Jak widzicie w ustawieniach jest 2GB ramu oraz 16GB romu, chciałbym aby te wartości były prawdziwe. Czy ktoś z Was ...
Czytaj więcej : Chiński telefon kilka modyfikacji | Wyświetlone : 1603 | Odpowiedzi : 8


Doogee DG110 rom i CWM

Witam, nabyłem Doogee DG110, problem w tym że nie ma polskiego języka a bardzo potrzebuję go wgrać. Nie ma na ten telefon jeszcze romów. Pomyślałem że można wgrać rom od innego Doogee, powiedzmy DG120, czy jest to możliwe? Miałem jakieś recovery w telefonie ale wyrzucało błędy, udało mi się zrobić backup. Chciałem zaaktualizować recovery na bardziej przyjazne tylko teraz jest taki problem że nie działa. Jeśli wgram rom od innego telefonu i nie działa recovery ...
Czytaj więcej : Doogee DG110 rom i CWM | Wyświetlone : 1126 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron