• Reklama

Teraz jest 9 maja 2024, o 14:07

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

MI8 Lite czy Mi Note 3

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem bowego telefonu.
Preferuję stare konstrukcje o rozmiarach "starych" 5-5,15 cala.
Nie podoba mi się notch.
Który telefon polecacie? MI 8 Lite czy Mi Note 3? Który telefon ma lepszy zasięg oraz który dłużj wytrzymuje na 1 ładowaniu.
Czytaj więcej : MI8 Lite czy Mi Note 3 | Wyświetlone : 1689 | Odpowiedzi : 10


Wytrzymały, wodoszczelny telefon do 700zł

Szukam wytrzymałego, wodoszczelnego telefonu do ww kwoty. Może być z Chin, może troszkę warzyć, chciałbym, żeby nie zamulał - zależy mi także, żebym nie musiał w nim zmieniać softu - był prosty system z językiem pl.
Kiedyś rzucił mi się w oczy Cubot King Kong 3 i mi się podobał pod względem parametrów , ale przegapiłem promocje i teraz stoi trochę za drogo. Możecie coś polecić? - ewentualnie linki z kodem:)
Czytaj więcej : Wytrzymały, wodoszczelny telefon do 700zł | Wyświetlone : 3474 | Odpowiedzi : 13


Mały dla córki do 600pln

Cena (bez VAT):600pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,2 max
Ilość RAM/ROM/Procesor:3gb minimum
Dual/Single sim:bez znaczenia
Preferowane marki:bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje):maximum 140mm wielkości
Opis:Potrzebuje kupic smartphon dla córki na komunię. Gdyby miał byc 5,5cala, nie pytał bym bo jest tego cała masa. Jednak z ekranem do 5,2cala i wielkością max 14cm to juz problem. Na dodatek nie moze być czarny a najlepiej różowy :(
No chyba ze znajdzie się jakiś z małymi ramkami 5.5cala ale ...
Czytaj więcej : Mały dla córki do 600pln | Wyświetlone : 7244 | Odpowiedzi : 58


lenovo k5 pro 4/64 ze sklepu gearvita, warto?

witam ostatnio szukam telefony, w końcu nie xiaomi! spodobał mi się ten ale żadnych testów i opinii, mimo już kilku miesięcy na rynku. Może ktoś miał do czynienia z tym telefonem i sklepem gearvita? bardzo sie reklamuje aż za bardzo. Pewny to sklep czy jendak nie?
Czytaj więcej : lenovo k5 pro 4/64 ze sklepu gearvita, warto? | Wyświetlone : 9820 | Odpowiedzi : 63


SHARP AQUOS S2

Witam.
Zastanawiałem się gdzie to pisac... jesli nie to miejsce to prosze przenieść.
Otóż trafiłem na imho niezła promkę bo na joybuy za 4/64 Aquos S2
https://www.joybuy.com/600119607.html?i ... ying=false
zapłaciłem 155$, i jeszcze jest w drodze, ale szukam jakichkolwiek opinii o tym telefonie, nie o specyfikacji ale o uzytkowaniu. Zwłaszcza kemerka... F1.75 ciekawie się zapowiada.
Ma ktoś jakieś info o tym telefonie? Czym i jak sfleszować - jeśli jest ...
Czytaj więcej : SHARP AQUOS S2 | Wyświetlone : 147973 | Odpowiedzi : 1302


Jak najlepszy aparat

Cena (bez VAT): 700 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Bez znaczenia
Ilość RAM/ROM/Procesor: Min 2 GB ram i przynajmniej 4 rdzenie
Dual/Single sim: Bez znaczenia
Preferowane marki:
UMI Touch
LeTV x600
Asus zenfone 2
Elephone P8000
UMI Iron
Honor 5x
Doogee F5
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Bardzo dobrej jakości aparat
Opis: -
Czytaj więcej : Jak najlepszy aparat | Wyświetlone : 2795 | Odpowiedzi : 15


Smartfon ~650 zł Huawei P8 Lite vs Xiaomi Redmi Note 2

Cena (bez VAT): 700 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 4,5 cala do 5,7
Ilość RAM/ROM/Procesor: jak najlepsze w tej cenie, żeby android płynnie chodził
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: Xiaomi,Huawei, Meizu
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Polska i Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): zależy mi na slocie kart SD

Opis: Zastanawiam się pomiędzy HUAWEI P8 LITE za 650 zł (749 - 100 zł cashback) z Polski https://www.orange.pl/telefonybezumowy/Huawei/Huawei-P8-Lite/Czarny a Redmi Note 2 z Chin za jakieś 135$=540 zł z Chin, tylko tutaj ...
Czytaj więcej : Smartfon ~650 zł Huawei P8 Lite vs Xiaomi Redmi Note 2 | Wyświetlone : 2433 | Odpowiedzi : 3


TOP 10 smartfonów do 400zł (100$)

Dziś przedstawie wam ranking telefonów budżetowych, których cena zakupu w Chinach nie przekracza 100 dolarów czyli około 400zł. Wszystkie przedstawione telefony telefony były dostępne poniżej 100 dolarów, nie koniecznie teraz są w tej cenie.
Jak powszechnie wiadomo tanie telefony z androidem są narażone na spowolnienie pracy systemu po pewnym czasie użytkowania.Częstą przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest oczywiście cena, a podzespoły jakie wykorzystano w telefonie, a dokładnie ilość zabudowanej pamięci i procesor. W zestawieniu staram ...
Czytaj więcej : TOP 10 smartfonów do 400zł (100$) | Wyświetlone : 83218 | Odpowiedzi : 156


TOP 10 smartfonów do 800zł (200$)

Jeśli stoisz przed wyborem nowego telefonu i masz do wydania koło 800zł, to poniższe zestawienie może pomóc Ci podjąć właściwą decyzję. Poznaj 10 smartfonów: najbardziej funkcjonalnych i najlepiej wyposażonych, ładnych i wydajnych.
Moje subiektywne zestawienie 10 chińskich telefonów do 200 dolarów, czyli do 800 złotych.

1.LeTV Le 1S
ObrazekObrazek

LeTV jest młodym producentem, ale bardzo ambitnym. Telefony firmy są ładne, wydajne i tanie. Nowym telefonem jest LeTV Le 1S który można kupić w Chinach za ...
Czytaj więcej : TOP 10 smartfonów do 800zł (200$) | Wyświetlone : 187416 | Odpowiedzi : 693


UWAGA! REGULAMIN I SZABLON ZAPYTAŃ! Przeczytaj i stosuj!

Regulamin działu Jaki telefon kupić


Stosowanie szablonu jest obowiązkowe, ułatwi on doradzenie Wam w kwestii wyboru telefonu.
Pamiętajcie, szablon jest nie dla Was, tylko dla tych, którzy mają Wam pomóc.
Parametr cena jest OBOWIĄZKOWY! Inne parametry proszę uzupełniać w miarę potrzeb, pamiętając, że im ich więcej, tym łatwiej zawęzić wybór.
Tytuł wątku musi zawierać w miarę możliwości jak najwięcej naprowadzających informacji.
Zanim dodasz nowy wątek, upewnij się czy już ktoś nie zadał podobnego zapytania. ...
Czytaj więcej : UWAGA! REGULAMIN I SZABLON ZAPYTAŃ! Przeczytaj i stosuj! | Wyświetlone : 10579 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama