• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:07

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

2000zł

Cześć Wszystkim forumowiczom.Mam takie pytanie.Czy jest smartfon dobry do kwoty 2000zł? wiem ze jest sporo w tej cenie,ale czy dostane ,taki co mnie interesuje,czyli dobra bateria na długi okres czasu ,szybkość działania,dobry aparat do ładnych zdjeć,duży wyświetlacz.Smartfon głownie do internetu i wiadomo dzowonienia,ale też do sporadycznych gier.Od prawie trzech lat posiadam Xiaomi redmi note 4 snapdragon wersje 32/3 i chciałbym już znacznie coś lepszego wiec proszę o propozycje :D
Czytaj więcej : 2000zł | Wyświetlone : 1433 | Odpowiedzi : 5


Co kupić zamiast Iphone 11 ?

Witam. Od 15 lat jestem fanem Apple, ale te ceny nowych iphonów są szalone. Co proponujecie kupić zamiast iphone 11 ?
Czytaj więcej : Co kupić zamiast Iphone 11 ? | Wyświetlone : 1601 | Odpowiedzi : 3


Nieduży telefon dla kobiety a nie patelnia

Jest coś sensownego w mniejszych rozmiarach 5' lub 5,5' ale praktycznie bez ramek? Najlepiej do 600 PLN.
Żonie patelnie nie mieszczą się w kieszeniach ☹️
Czytaj więcej : Nieduży telefon dla kobiety a nie patelnia | Wyświetlone : 1607 | Odpowiedzi : 2


[2000] Mi9 vs Mi Note 10

Cześć wam!

Szukam nowego telefonu, ponieważ właśnie rozbiłem sobie mojego starego, poczciwego Le Max2. specjalnie daje do 2000zł, żeby nie ograniczać ciekawych opcji.

Cena (bez VAT): do 2k zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne
Ilość RAM/ROM/Procesor: 6GB/ 64GB.
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: Xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): aparat

Opis:
1. Zależy mi na ogólnej wydajności
2. Dobrym aparacie.
3. Telefon może być z Chin
Telefonu głównie używam do oglądania filmów, przeglądania internetu i robienia ...
Czytaj więcej : [2000] Mi9 vs Mi Note 10 | Wyświetlone : 1672 | Odpowiedzi : 1


Dobra bateria (+3700mah) dobry aparat.

Witam. Szukam telefonu dla osoby, która chodzi do szkoły i z telefonu korzysta niemal non stop, czy to rozrywka czy komunikacja, płatności. Główne założenia to dobra bateria, i dobry aparat. Telefonu potrzebuję na już, chciałbym znaleźć jakąś używkę do 650-700zł max. Z góry dziękuję.
Czytaj więcej : Dobra bateria (+3700mah) dobry aparat. | Wyświetlone : 1531 | Odpowiedzi : 2


Telefon muzyczny

Był axon 7, jak się wysypał doradziliście lg v30 i był świetny. Był dopóki nie upadł i wyświetlacza sobie nie stłukł. Niby działa, ale korci mnie na coś nowego. Lg v40? Czy może coś innego?
Czytaj więcej : Telefon muzyczny | Wyświetlone : 2196 | Odpowiedzi : 8


Xperia Z5 z Aliexpress

Witam,
Czy jest ktoś w stanie podesłać link do oferty nowego, oryginalnego Sony Xperia Z5 od sprawdzonego sprzedawcy z Chin?
Czytaj więcej : Xperia Z5 z Aliexpress | Wyświetlone : 1488 | Odpowiedzi : 0


YU FLY F9?

Ma ktoś tą zabawkę? Pozbywam się na rzecz rodziny PPTV King 7S a przydałby mi się telefon tej wielkości - 6" i dość szeroki (2560x1440). Wygodny do map typu Osmand/maps.me - na rower i lekkie 4x4.
BTW - PPTV King ma sporo wad, których nie widać w specyfikacji. Niska jasność maksymalna, ubijanie softu który mu się nie podoba (Osmand z włączoną możliwością nagrywania tracka nie podnosi się, Feedly nie działa). Do tego kłopoty z BT ...
Czytaj więcej : YU FLY F9? | Wyświetlone : 1605 | Odpowiedzi : 2


Cubot King Kong Mini jako następca PPTV King?

;)
Pół-żart.
Muszę kupić coś na szybko dla Mamy, bo jej telefon prawie padł (pęknięty wyświetlacz, częściowe/losowe samowzbudzenie dotyku). Myślałem, czy nie oddać jej swojego PPTV Kinga a sobie kupić nową zabawkę. Chodzi za mną mały telefon. Tzn. idealne byłyby dwa - jeden mały do dzwonienia, muzyki, softu użytkowego typu bilety, kalkulator, notatki. Czasami trzeba by włączyć nawigację. Drugi - wielkości PPTV Kinga (czyli dość szeroki, nie 16:9) do internetu i do map turystycznych (typu ...
Czytaj więcej : Cubot King Kong Mini jako następca PPTV King? | Wyświetlone : 1688 | Odpowiedzi : 0


Jaki telefon po LG G2?

Jaki telefon polecacie po LG G2?

Wielkość ekranu: Koło 5", nie może być większy od LG, najlepiej żeby miał jak największy ekran przy zachowaniu małych rozmiarów jak w LG.
Reszta parametrów: zbliżona do LG G2

Widzę, że Sharp Aquoss 2 jest najbardziej zbliżony ale może jakiś inny polecicie?

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lg-g2 ... p-aquoss2/
https://www.mgsm.pl/pl/miarka/14864/7263/
Czytaj więcej : Jaki telefon po LG G2? | Wyświetlone : 2758 | Odpowiedzi : 15


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron