• Reklama

[2000] Mi9 vs Mi Note 10

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[2000] Mi9 vs Mi Note 10

Postprzez Banan3xL » 21 lut 2020, o 12:38

Cześć wam!

Szukam nowego telefonu, ponieważ właśnie rozbiłem sobie mojego starego, poczciwego Le Max2. specjalnie daje do 2000zł, żeby nie ograniczać ciekawych opcji.

Cena (bez VAT): do 2k zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne
Ilość RAM/ROM/Procesor: 6GB/ 64GB.
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: Xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): aparat

Opis:
1. Zależy mi na ogólnej wydajności
2. Dobrym aparacie.
3. Telefon może być z Chin
Telefonu głównie używam do oglądania filmów, przeglądania internetu i robienia zdjęć. Zupełnie na nim nie gram.
Banan3xL
 
Posty: 49
Dołączył(a): 18 sie 2015, o 18:12
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: [2000] Mi9 vs Mi Note 10

Postprzez rah » 25 lut 2020, o 16:38

Nie mam porównania do mi Note 10,ale mam Mi9 6GB 128GB, od prawie 4 miesięcy. Poprzednie Redmi Note 3 pro, potem Redmi Note 6 pro.
Również nie gram, ale bardzo doceniam płynność działania i łączenie z moją rozbudowaną siecią WiFi(router i 3 repeatery) . Na mi9 odczułem ogromny progres. Tu wszystko płynnie działa. Zasięg telefonu i jakość rozmów ogromny postęp. Poprzednio miałem zaniki sieci w lesie. Teraz ciągły zasięg. Jakość rozmów też na plus. Rodzina w końcu przestała narzekać. Fotografie zdecydowanie ładniejsze. Nie jest to jeszcze kompakt z 1" matrycą, ale widać duży postęp. Optymalizacja systemu jest doskonała, bo nie odczuwam słabszej baterii niż w Redmi Note 6 Pro.
Poza tym szybkie ładowanie ponad 3000 mAh załatwia szybko spadek baterii.
Zdecydowanie telefon wymaga doładowania w ciągu dnia na dwóch kartach sim, ale na jednej starcza mi na cały dzień.
Po 4 miesiącach nie widzę żadnej potrzeby wymiany telefonu. Jedynie objętość filmów i zdjęć wskazuje, że zasadne jest kupienie fona ze 128GB pamięci.
rah
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 20:33
Telefon:: Jiayu S3+


Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron