• Reklama

Smartfon do 1000-1200zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez basswitek » 2 paź 2020, o 22:26

Samsung S10e
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Reklama

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez grzegorzp4 » 1 lis 2020, o 20:35

Witam,

Zamierzam przesiąść się w najbliższym czasie z mojego Redmi 4 Pro na nowy telefon (niekoniecznie Xiaomi). Szukam telefonu który będzie robił dobre zdjęcia, zwłaszcza w ciemnych miejscach, wewnątrz pomieszczeń/kręcił dobrej jakości filmy ze stabilizacją oraz dobrą baterią. Myślę że taki standard pojemności to dzisiaj 128Gb/6Gb. Nie potrzebuje telefonu do grania, koniecznie dual sim, wyświetlacz możliwie zbliżony do wielkości 6" (im mniej tym lepiej ale ważniejszym kryterium jest dla mnie aparat i bateria no i bezawaryjność działania), jeśli będzie posiadał diodę powiadomień to będzie jego atut - przyzwyczaiłem się z Redmi 4 Pro. Cena do 1500zł, w grę wchodzi również używka, jeśli taką w ogóle znajdę ;p

Z góry dzięki za pomoc w wyborze nowego telefonu
grzegorzp4
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 20:48
Telefon:: Nokia

Re: Smartfon do 1000-1200zł

Postprzez Marnit » 12 wrz 2023, o 10:38

Co do wymagań przedmówcy (gdyby akurat ktoś szukał czegoś podobnego), to praktycznie idealnym wyborem w cenie nieco powyżej 1000 zł jest Xiaomi Redmi Note 12S 8/256 GB. Ja z kolei chciałem się zapytać, czy macie do polecenia jakieś telefony iPhone do 1000zł? Oczywiście nie musi być nowy model, jak najbardziej może chodzić o używkę. Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby komórka działała w pełni płynnie (zacięcia to coś co mnie irytowało w poprzednich telefonach), dobry aparat też się przyda. Ogółem słyszałem sporo dobrego o iPhone'ach, także postanowiłem sprawdzić na własnej skórze ile ma to wspólnego z prawdą ;)
Marnit
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2023, o 12:31
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron