• Reklama

Teraz jest 21 maja 2024, o 20:14

Nowości Nowości dla gearvita.com

Mapa strony gearvita.com » Dział : gearvita.com

Lenovo HX06H przynosi zdrowy i modny styl życia

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą sportu, czy koncentrujesz się na zdrowszym stylu życia, Lenovo HX06H działa idealnie, aby pomóc Ci osiągnąć cele fitness. Krokomierz, monitor snu i przypomnienia są łatwo dostępne, dzięki czemu można wizualizować swoje postępy za pomocą aplikacji. Dziel się swoimi osiągnięciami i bądź sprawniejszy, z kim zależy.

Cechy produktu:
● Doskonały towarzysz ćwiczeń, śledzenie kroków, czasu, kalorii itp.
● Monitor pracy serca w czasie rzeczywistym, osiąga więcej naukowych i wydajnych wyników ...
Czytaj więcej : Lenovo HX06H przynosi zdrowy i modny styl życia | Wyświetlone : 1334 | Odpowiedzi : 0


[Duży rabat] 389,99$ dla Xiaomi Mi 9T 6 + 64GB

Globalna wersja Redmi K20 - Xiaomi Mi 9T 64GB jest już w sprzedaży, do wyboru są czarne i niebieskie. Użyj 70$ kodu rabatowego „mi9t”, możesz go kupić za cenę 389,99$: https://gearvita.com/xiaomi-mi-9t-4g-sm ... -64gb.html

Inne warianty:
Xiaomi Mi 9T 128GB: https://gearvita.com/xiaomi-mi-9t-4g-sm ... 128gb.html
Czytaj więcej : [Duży rabat] 389,99$ dla Xiaomi Mi 9T 6 + 64GB | Wyświetlone : 1283 | Odpowiedzi : 0


Czy czekasz na Xiaomi Mi Band 4?

Nowy Mi Band 4 wyrzuci monochromatyczny wyświetlacz i wprowadzi kolorowy ekran z atrakcyjniejszym interfejsem użytkownika. Aby sprostać wymaganiom kolorowej mocy wyświetlacza, Mi Band 4 zapakuje baterię 135mAh zamiast 110mAh w Mi Band 3. Mi Band 4 będzie dostępny w dwóch wariantach - jeden z NFC z numerem modelu XMSH08HM i wersja bez NFC z numerem modelu XMSH07HM. Oba warianty będą miały Bluetooth 5.0, aby zapewnić lepszą łączność i lepszą wydajność energetyczną niż Mi Band 3, ...
Czytaj więcej : Czy czekasz na Xiaomi Mi Band 4? | Wyświetlone : 1339 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi Redmi K20 Pro vs Xiaomi Redmi K20

Redmi K20 Pro 64GB wygląda bardzo podobnie do modelu K20, ale jest to krok nad modelem K20 w kilku obszarach. Najważniejsze różnice to chipset Snapdragon 855, kamera główna IMX586 48MP i szybkie ładowanie 27 Watt. Jeśli chodzi o wygląd, Redmi K20 Pro oferuje dość atrakcyjny szklany tył, a także ekran OLED o przekątnej 6,39 cala z wbudowanym czujnikiem linii papilarnych. Pełny ekran jest włączony dzięki wyskakującemu aparatowi o rozdzielczości 20 MP, który może pojawić się ...
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi K20 Pro vs Xiaomi Redmi K20 | Wyświetlone : 1295 | Odpowiedzi : 0


Microwear L7 - EKG, ciśnienie krwi, Bluetooth zadzwoń

Microwear L7 ma wszystkie niezbędne parametry dla smartwatche i szeroki zakres możliwości, dzięki czemu jest bardzo korzystnym urządzeniem w codziennym życiu. Wśród wielu innych inspirujących funkcji, może śledzić twoją kondycję, jednocześnie monitorując swoje działania. Na zewnątrz Microwear L7 niemal jeden na jeden replikuje popularny zegarek Huawei Watch GT, ale zestaw funkcji i funkcji znacznie się różni. Oprócz zwykłych funkcji, umożliwia połączenia Bluetooth, słuchanie muzyki i EKG, tętno, ciśnienie krwi, pomiar poziomu tlenu we krwi.

Główne ...
Czytaj więcej : Microwear L7 - EKG, ciśnienie krwi, Bluetooth zadzwoń | Wyświetlone : 1945 | Odpowiedzi : 0


Redmi K20:pop-up kamera przednia, 48MP potrójne tylne kamery

Po długim okresie przebywania w cieniu, Redmi K20 128GB ostatecznie zabrał tajemnicze okłady. Nazywany „Flagship Killer 2.0”, Redmi K20 jest tak bogato wyposażony, jak każdy inny smartfon premium w 2019 roku, skupia się na aspekcie projektowym, a nie tylko na chipsecie i wydajności. Dlatego w porównaniu do zeszłorocznej, przystępnej oferty flagowej - Poco F1, Redmi K20 ma znacznie więcej niż tylko specyfikacje. Nacisk kładziony jest na dostarczanie ogólnego doświadczenia premium, nie zaniedbując wydajności w żaden ...
Czytaj więcej : Redmi K20:pop-up kamera przednia, 48MP potrójne tylne kamery | Wyświetlone : 1311 | Odpowiedzi : 0


Ticwatch TicPods Free - detekcja w uchu, sterowanie dotykowe

TicPods Free to prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne, które zostały zaprojektowane z najwyższą kontrolą dotykową, zoptymalizowaną łącznością Bluetooth i czystym, wyraźnym dźwiękiem dla słuchacza. Są to najbardziej interaktywne dostępne słuchawki douszne, dzięki czemu masz większą kontrolę podczas podróży.

Cechy produktu:
● Ergonomicznie zaprojektowany, aby wygodnie i bezpiecznie pasował do uszu.
● Dotknij przycisku, aby przełączyć muzykę, wyregulować głośność, odebrać / zawiesić połączenie i obudzić asystenta głosowego.
● Wykrywanie douszne, automatyczne zatrzymanie lub rozpoczęcie odtwarzania muzyki po ...
Czytaj więcej : Ticwatch TicPods Free - detekcja w uchu, sterowanie dotykowe | Wyświetlone : 1332 | Odpowiedzi : 0


Nitecore TUP sprawia, że po prostu chcesz dostać drugą

Nitecore TUP pocket flashlight zapewnia bardzo jasny promień 1000 lumenów z odległościami do 197 jardów, ale wygodnie mieści się w kieszeni. Dzięki dwóm przełącznikom bocznym TUP umożliwia szybkie przełączanie między 5 poziomami jasności z bezpośrednim dostępem do Turbo. Latarka kieszonkowa prezentuje wyświetlacz OLED, dostarczając kluczowych informacji, w tym poziomu jasności, trybu, światła, napięcia akumulatora, czasu pracy i stanu blokady. Akumulator USB z akumulatorem litowo-jonowym 1200 mAh pozwala tej potężnej latarce osiągnąć maksymalny czas pracy 70 ...
Czytaj więcej : Nitecore TUP sprawia, że po prostu chcesz dostać drugą | Wyświetlone : 1364 | Odpowiedzi : 0


Inteligentny zegarek LEMFO V12 jest zgodnie z oczekiwaniami

LEMFO V12 ma typowy wygląd premium LEMFO z dużym ekranem z hartowanego szkła o przekątnej 1,3 cala, obudową ze stali nierdzewnej, a także wygodnym paskiem dostępnym w stylowym jeansowym, miękkiej skórze lub przyjaznym dla skóry silikonie.

Cechy produktu:
● Duży ekran z hartowanego szkła o przekątnej 1,3 cala i rozdzielczości 240 × 240.
● Chipset Nodic NRF52832, 64KB RAM + 512KB ROM.
● 170mAh bateria o dużej pojemności, czas pracy około 7 dni, czas czuwania ...
Czytaj więcej : Inteligentny zegarek LEMFO V12 jest zgodnie z oczekiwaniami | Wyświetlone : 2101 | Odpowiedzi : 1


DOBTECH DOB T1 - tłumaczenie wielojęzyczne, w-ucha detekcji

To DOBTECH DOB T1 to słuchawki TWS wyposażone w skrzynkę ładującą 440 mAh, która zapewnia szybkie ładowanie słuchawek. Każda słuchawka ma wbudowany chipset Bluetooth 5.0, obsługuje odbieranie połączeń i odtwarzanie muzyki. Może wykryć, czy nosisz wkładki douszne, odtwarzać muzykę po włożeniu wkładek dousznych i wstrzymać odtwarzanie po ich zdjęciu. Faktyczną zabójczą cechą DOB T1 powinien być tłumacz. Umieść wkładki douszne w skrzynce ładującej, a następnie naciśnij klawisz funkcyjny przez 3 sekundy, aby natychmiast stać się ...
Czytaj więcej : DOBTECH DOB T1 - tłumaczenie wielojęzyczne, w-ucha detekcji | Wyświetlone : 1369 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165153 • Liczba wątków: 5438 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama
cron