• Reklama

Czy czekasz na Xiaomi Mi Band 4?

Czy czekasz na Xiaomi Mi Band 4?

Postprzez gearvita » 31 maja 2019, o 10:38

Nowy Mi Band 4 wyrzuci monochromatyczny wyświetlacz i wprowadzi kolorowy ekran z atrakcyjniejszym interfejsem użytkownika. Aby sprostać wymaganiom kolorowej mocy wyświetlacza, Mi Band 4 zapakuje baterię 135mAh zamiast 110mAh w Mi Band 3. Mi Band 4 będzie dostępny w dwóch wariantach - jeden z NFC z numerem modelu XMSH08HM i wersja bez NFC z numerem modelu XMSH07HM. Oba warianty będą miały Bluetooth 5.0, aby zapewnić lepszą łączność i lepszą wydajność energetyczną niż Mi Band 3, który wykorzystuje Bluetooth 4.2.

Jest nieznaczna zmiana w jego konstrukcji w porównaniu do Mi Band 3. Zniknął przycisk wpuszczany, który jest zastąpiony okrągłym halo dotykowym przyciskiem. Nastąpiła również zmiana w kołysce ładującej Mi Band 4, która teraz obejmuje całe ciało, a nie jest przymocowana na jednym końcu jednostki czujnika.

Mi Band 4 będzie miał ulepszone monitorowanie tętna i będzie dostarczany z asystentem głosowym AI Xiaomi - Xiao AI, dzięki czemu jest to pierwsze urządzenie Mi Band.

Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich aktualizacji Mi Band, czwarta generacja przyniosłaby nowe funkcje przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny swoich poprzedników. Wygląda więc na to, że możemy spodziewać się najnowszego trackera fitness, który utrzyma rozsądną cenę. Więcej szczegółów zostanie wkrótce zaktualizowanych: https://gearvita.com/xiaomi-mi-band-4.html
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron