• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 07:02

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Części zamienne do telefonów

Dzień dobry, ponieważ nie znalazłem takiego wątku na forum postanowiłem go założyć ( być może gdzieś taki jest, więc proszę administrację o przeniesienie posta do odpowiedniego wątku). Do wpisu skłonił mnie przykry wypadek, a mianowicie kontakt z glebą mojego prawie nowego xiaomi mi note 2, w wyniku tego wypadku pękł wyświetlacz. Szukałem tej części na allegro i aliexpressie ale ceny sa dla mnie zaporowe, na allegro zaczynają się od 800PLN a na aliexpresie od 140$. ...
Czytaj więcej : Części zamienne do telefonów | Wyświetlone : 1852 | Odpowiedzi : 0


Proszę o poradę MOTOROLA Z2 PLAY 4GB/64GB

Chciałbym kupić ten telefon z allegro. Znalazłem sprzedawcę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7164536767 odpisał, że telefony są z dystrybucji Hongkong Malezja, warto się tym zainteresować? Są jakieś różnice w tym modelu? Np. LG G4/G5 na allegro sprzedawane są różne rodzaje w różnych cenach dlaczego?
Czytaj więcej : Proszę o poradę MOTOROLA Z2 PLAY 4GB/64GB | Wyświetlone : 2479 | Odpowiedzi : 1


Blackview bv700pro

Witam
Mam problem z/w telefonem. Po wygaśnięciu ekranu wyłącza wszystkie aplikacje działające w tle.. Jak temu zapobiec? Głównie mi chodzi o aplikacje korzystające gps i do odtwarzania muzyki.
Czytaj więcej : Blackview bv700pro | Wyświetlone : 1843 | Odpowiedzi : 0


Zrootowany telefon od coolicool

Witam. Czy ktoś kupił telefon od coolicool? Ja niestety tak. Sprzęt jest zrootowany i żyje własnym życiem. Do tego to używka sprzedana jako nowy. Sprzedawca olewa klienta udając chęć pomocy. Nie polecam.
Czytaj więcej : Zrootowany telefon od coolicool | Wyświetlone : 1863 | Odpowiedzi : 0


Serwis Telefonów Wrocław.

Cześć.
Potrzebuje solidny serwis telefonów we Wrocławiu który będzie w stanie naprawić Zuka Z2?

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Serwis Telefonów Wrocław. | Wyświetlone : 1778 | Odpowiedzi : 0


"Plastikowe" szkło dla Redmi note 4

Witam
Mam takie pytanko. Otóż zakupiłem hartowane szkło firmy Imak do swojego Redmi note 4. Imak z racji tego, że ma największy rozmiar tudzież pasuje najlepiej. Ogólnie kierując się opiniami Mocolo, Imak, Nillkin każdy poleca, wiadomo wielka trójka.
Do rzeczy. Szkło pasuje idealnie, rozmiary praktycznie po same krawędzie jak chciałem, aleee palcuje się niemiłosiernie, poślizg też beznadziejnie słaby, wręcz hamuje mi palce no i najważniejsze: ze szkłem to wg mnie nie ma nic wspólnego co ...
Czytaj więcej : "Plastikowe" szkło dla Redmi note 4 | Wyświetlone : 1869 | Odpowiedzi : 1


Transformers: Ostatni Rycerz - Leeco?

Witam! Czy przypadkiem w tym filmie niektóre osoby nie korzystają z telefonów Leeco? Macie jakieś artykuły na ten temat, jakieś ciekawostki ;)?

Mam nadzieję, że to dobry dział :)
Czytaj więcej : Transformers: Ostatni Rycerz - Leeco? | Wyświetlone : 1764 | Odpowiedzi : 1


Przerobka 2xnano sim na 1xnano sim+micro sd

Witam, posiadam Meizu MX5 z wbudowana pamiecia 16GB, jest to dla mnie juz za malo. W slocie kart sim nie ma hybrydy a jest 2xnano sim...czy mozna cos z tym zrobic zeby wlozyc tam karte micro sd, lub czy mozna oprocz zmiany smartfona jakoś tą pamięć powiekszyć?
Czytaj więcej : Przerobka 2xnano sim na 1xnano sim+micro sd | Wyświetlone : 1744 | Odpowiedzi : 1


uszkodzone pliki zip na telefonie

Poruszałem swój problem w wątku: ROMy do Le max 2 ( x820 ) ale może na szerszym forum ktoś mi pomoże. większość plików zip jest uszkodzona ,czy to kopiowana z kompa czy bespośrednio pobierane na telefon. przy instalacji wyskakuje komunikat : "niewłaściwa sygnatura pliku zip! błąd instalowania pliku zip". zmieniałem twrp, romy, kable i komputery. może 1/10 da się wgrać. pliki są niby uszkodzone tylko na moim le max2.
Czytaj więcej : uszkodzone pliki zip na telefonie | Wyświetlone : 3954 | Odpowiedzi : 17


Wymiana LCD Ulefone Tiger

No więc pierwszy raz zabrałem się do wymiany digitizera w Ulefonie mojej teściowej, chciała szybko więc zamówiłem jej z alledrogo, przyszedł szybciutko stary zbity zszedł z oporem nowy założyłem poskładałem wszystko pięknie działa, ALE w jednym miejscu jakby mi coś trzeszczało więc myślę sobie nie no to przecież dla TEŚCIOWEJ musi być idealnie, i tak docisnąłem że pękł LCD :evil: radość moja była nieopisana !@#! tak więc ...
Czytaj więcej : Wymiana LCD Ulefone Tiger | Wyświetlone : 2719 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron