• Reklama

"Plastikowe" szkło dla Redmi note 4

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

"Plastikowe" szkło dla Redmi note 4

Postprzez Mystique » 2 mar 2018, o 11:49

Witam
Mam takie pytanko. Otóż zakupiłem hartowane szkło firmy Imak do swojego Redmi note 4. Imak z racji tego, że ma największy rozmiar tudzież pasuje najlepiej. Ogólnie kierując się opiniami Mocolo, Imak, Nillkin każdy poleca, wiadomo wielka trójka.
Do rzeczy. Szkło pasuje idealnie, rozmiary praktycznie po same krawędzie jak chciałem, aleee palcuje się niemiłosiernie, poślizg też beznadziejnie słaby, wręcz hamuje mi palce no i najważniejsze: ze szkłem to wg mnie nie ma nic wspólnego co czuć np. stukając palcami (ma się wrażenie coś jak plastik, pleksja) czy choćby dotykając bardziej wrażliwe miejsce np. policzka nie czuć chłodu typowego dla szkła.
Kupiłem drugie szkło - Mocolo, też na cały ekran. Nie zakładałem, ale wygląda tak samo badziewnie i zalatuje plastikiem jak Imakowe.
Na poprzednim smartfonie Mi4c mam szkło od Mocolo i w porównaniu z tymi to przepaść, "zimne i szklane" także tu pojawia się moje pytanie czy ktoś z Was ma któreś z tych szkieł + tel Redmi note 4/4x i może napisać swoje odczucia, bo ja jestem bardzo rozczarowany ich jakością...
Są jakieś szkła Mocolo TG+3D, czy to to samo co zwykłe 9h?
Mystique
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2016, o 10:40
Telefon:: Motorola Moto G

Reklama

Re: "Plastikowe" szkło dla Redmi note 4

Postprzez polfixit.pl » 31 mar 2018, o 15:52

Może spróbuj raz naszych rodzimych produktów? Mamy w Polsce aż dwie ( ;-) ) firmy zajmujące się produkcją szkieł i folii ochronnych.

Prawdopodobnie żadne ze szkieł, które testowałeś, nie miało powłoki oleofobowej. Dlatego odczucia z używania są... mizerne. Zapoznaj się z ofertą 3mk lub MyScreenProtector, ale uprzedzam, że nie będzie tak tanio, jak w Chinach. ;-)
Avatar użytkownika
polfixit.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 1
Telefon:: Sony


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron