• Reklama

Teraz jest 21 maja 2024, o 21:58

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Etui dla Xiaomi Redmi Dux Ducis za 55 zł - jest sens?

Szukam dla kogoś etui do Xiaomi Redmi 5. Ten ktoś wynalazł sobie to
http://allegro.pl/etui-kabura-dux-ducis-xiaomi-redmi-note-5a-szklo-i6966307381.html
Miał ktoś z Was do czynienia z tym pokrowcem? Cena droższa od innych o +- 2 dyszki, pytanie czy odzwierciedla jakość? Może polecicie inny model?
Czytaj więcej : Etui dla Xiaomi Redmi Dux Ducis za 55 zł - jest sens? | Wyświetlone : 3070 | Odpowiedzi : 2


Router z china

Może nie telefon ale coś z tego....
Szukam jakiegoś ciekawego Routera do domu. Obecnie mam jakiegoś bazowego TPlinka i jego zasięg jak i stabilność jest hmmmm.... wątpliwa.

Czy ktoś ogarniał dla siebie jakiś fajny chiński router, flag szip kila, co ma 12 anten i mieli netem jak kombajn zbożem ?
12 anten przesada ale jakiś budżet 300-400zł bym miał.
Czytaj więcej : Router z china | Wyświetlone : 1881 | Odpowiedzi : 5


Nowe AnTuTu 7 - pokażcie swoje wyniki

Witam. Pojawiła się nowa wersja popularnego benchmarku AnTuTu - wyniki są nieporównywalne z poprzednia wersją, więc by mieć nowe punkty odniesienia wrzućmy tu trochę wyników :)
Model telefonu i wersja oprogramowania wymagane w tym temacie!

ZTE AXON 7 - Android 7.1.1 Stock - nr kompilacji: ZTE A2017GV1.2.0B09

Obrazek
Czytaj więcej : Nowe AnTuTu 7 - pokażcie swoje wyniki | Wyświetlone : 5254 | Odpowiedzi : 12


Sharp Aquos P1

Witam,
Ostatnio kupilem telefon z tematu niestety w pewnym momencie telefon się zrestartowal i od tamtego czasu nie mogę włączyć wifi/ bluethoot. Próbowałem wejść w factory mode żeby zrobić hard reset, ale niestety żadna kombinacja klawiszy nie działa.. Czy jest może ktoś na forum kto ma ten telefon i mógłby pomóc?

Z góry dziękuję za pomoc
Czytaj więcej : Sharp Aquos P1 | Wyświetlone : 3132 | Odpowiedzi : 8


lightinthebox

Panowie mam pytanie, nie kupowałem jeszcze tutaj jest wszystko ok, cena jest taka jak pisze?
Chcę kupić żonie ten model
https://www.lightinthebox.com/letv-leec ... 18876.html

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : lightinthebox | Wyświetlone : 2133 | Odpowiedzi : 4


Telefony Austria

Witam
Znalazłem fajny telefon Samsung zakupiony w Austrii w sieci Telering. Mam pytanie czy wie ktoś czy ta sieć podobnie jak nasz Plus i TMobile blokują telefony? Czy tam też są zakupy ratalne? Nie znam niemieckiego czy mógłby ktoś rzucić okiem
https://www.telering.at/

Dziękuję za odpowiedź.
Czytaj więcej : Telefony Austria | Wyświetlone : 1827 | Odpowiedzi : 0


Czy idzie odblokować volte w mtk?

Bawię się w odblokowanie volte.
W tej chwili mam menu ims w mtk engineering oraz wybór w ustawieniach. Jednak po wybraniu czegokolwiek mam same błędy. Jak na zdjęciu. Czy przy zablokowanym bootloaderze te opcje jakoś zmieniać? Pomijając to że będzie działało volte.Obrazek
Czytaj więcej : Czy idzie odblokować volte w mtk? | Wyświetlone : 1785 | Odpowiedzi : 0


xiaomi redmi 5A wiadomość od sprzedawcy

Witam,
11.11 zamówiłam telefon. Dziś dostałam wiadomość od sprzedawcy o treści:

We are contacting you regarding the Global ROM. We can flash the Global ROM now. But we found that it shows "Unlocked" when it just start to boot.It is not affect the normal use. Please check the attached picture. It means the bootloader is unlocked. We believe that it won't show "Unlocked" after upgrade to the new official Glogbal ROM when the new one ...
Czytaj więcej : xiaomi redmi 5A wiadomość od sprzedawcy | Wyświetlone : 2853 | Odpowiedzi : 2


Gdzie to zgłosić?

Jakoś w sierpniu kupiłam telefon na aliexpress , ale musiał zostać odesłany z powrotem do sprzedawcy, bo nie posiadał certyfikatu CE . Został odesłany jakoś we wrześniu i do tej pory nie dostałam zwrotu pieniędzy, pomimo zapewnień sprzedawcy. Mam z nim stały kontakt, ale on uważa , że przesyłka ciągle do niego nie dotarła. Gdzie mogę zgłosić sprawę? Mam w ogóle jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy?
Czytaj więcej : Gdzie to zgłosić? | Wyświetlone : 1664 | Odpowiedzi : 2


Bluboo s1 brak połączenia z siecią komórkową

Witam
Zakupiłem bluboo s1 i mam z nim problewm. Telefon widzi karty sim ale nie łączy się z siecią komórkową cały czas jest komunikat brak usług lub tylko połączenia alarmowe. W trybie ręcznym wyszukuje dostępne sieci komórkowe jednak przy próbie połączenia wyskakuje komunikat "Nie można teraz połączyć z siecią. Spróbuj póżniej". Sprawdzałem karty plusa, orange, t-mobile na każdej to samo. Dziwne jest to, że wyszukuje tylko sieci 4g. Po zmianie trybu pracy sieci na 3g ...
Czytaj więcej : Bluboo s1 brak połączenia z siecią komórkową | Wyświetlone : 1848 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165153 • Liczba wątków: 5438 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama