• Reklama

Wymiana LCD Ulefone Tiger

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Wymiana LCD Ulefone Tiger

Postprzez sonic » 26 lut 2018, o 09:56

No więc pierwszy raz zabrałem się do wymiany digitizera w Ulefonie mojej teściowej, chciała szybko więc zamówiłem jej z alledrogo, przyszedł szybciutko stary zbity zszedł z oporem nowy założyłem poskładałem wszystko pięknie działa, ALE w jednym miejscu jakby mi coś trzeszczało więc myślę sobie nie no to przecież dla TEŚCIOWEJ musi być idealnie, i tak docisnąłem że pękł LCD :evil: radość moja była nieopisana !@#! tak więc po spokojnym wytłumaczeniu teściowej bez używania niecenzuralnych słów w czym problem, zamówiłem LCD na ali, już po miesiącu z hakiem dotarł (o dziwo teściowa wykazała się sporą cierpliwością w tej sprawie) okazało się że wymiana LCD jest bardziej wymagająca niż wymiana DIGI, chcąc sobie ułatwić demontaż obciąłem taśmę z tego pękniętego LCD, podpiąłem i poskładałem z nowym LCD i tu ZONK telefon nie reaguje :shock: jedyna reakcja jaką wykazuje telefon to po podpięciu ładowarki włącza się samo podświetlenie ekranu na jakieś 20 sekund i zapala się dioda ładowania i tyle.

TL;DR wymieniłem LCD telefon nie reaguje na nic poza ładowarką

Moje pytanie brzmi czy to jest wina LCD czy spierniczyłem coś po drodze ? (wiem że to moja wina że przeciąłem taśmę starego i nie mam jak teraz sprawdzić czy na starym LCD telefon działa)

Wdzięczny będę za wszelkie sugestie bardziej doświadczonych kolegów

Ps. Teściowa dalej wykazuje się cierpliwością, albo przeklina mnie kiedy nie ma mnie w pobliżu :-)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: Wymiana LCD Ulefone Tiger

Postprzez davneson » 26 lut 2018, o 18:20

Kup inny telefon, po co się pakujesz w naprawy, ten telefon to szajs kupisz bankowo lepszy.

Wysłane z mojego 6070K przy użyciu Tapatalka
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 22:24
Lokalizacja: Kęty
Pochwały: 1
Telefon:: Meizu M1 Note
ROM: Flyme 4.3

Re: Wymiana LCD Ulefone Tiger

Postprzez sonic » 27 lut 2018, o 12:54

gdybym wiedział, że tak się sprawa rozwinie to zacząłbym od kupna czegoś nowego, teraz zabrnąłem w to za daleko, poza tym to jest już kwestia honoru
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Wymiana LCD Ulefone Tiger

Postprzez ddr » 7 lip 2018, o 07:44

Niekompatybilny/uszkodzony wyświetlacz bądź źle wpięty. Może nie docisnąłeś.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama