• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 08:07

Nowości Nowości dla AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Mapa strony AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić » Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Pulsometr dla dzieci i doroslych

Witam kupował ktos i czy poleca ktos takie urzadzenie na palec badajace puls i wysycenie tlenem krwii ? Potrzebuje dosc dokladnych pomiarow dla dziecka ale i pozniej dla dorosłych. Na ali jest mnostwo takich urzadzen ale no name nie wiem czy jest sens kupowac dlatego prosze o rade i podpowiedz co kupic i za ile. Pozdrawiam i Wesołych Swiąt życzę.
Czytaj więcej : Pulsometr dla dzieci i doroslych | Wyświetlone : 1851 | Odpowiedzi : 1


Perfumy do polecenia i strony do zakupu

Cześć

Szukam strony gdzie mógłbym kupić markowe perfumy typu Chanel, mogą być testery po kilka ml. Znacie dobre miejsce gdzie mogę takie kupić?
Czytaj więcej : Perfumy do polecenia i strony do zakupu | Wyświetlone : 1921 | Odpowiedzi : 1


Szukam telefonów z wysyłką z Niemiec.

Witam szukam telefonów z wysyłką z Niemiec na geatbest lub innych stronach telefon do ok 450 zl
Czytaj więcej : Szukam telefonów z wysyłką z Niemiec. | Wyświetlone : 2123 | Odpowiedzi : 5


Giving assistant

Hej. Od jakiegoś czasu korzystam z giving assistant. Ostatnio nie naliczają mi cashback. To dlatego, że płacę kartą revolut, czy jest inny powót?
Czytaj więcej : Giving assistant | Wyświetlone : 1699 | Odpowiedzi : 6


Case/szkło na One plus6

Cześć, tak jak w temacie macie jakieś fajne case i szkła na one plusa 6, co myślicie o oryginalnych futerałach co prawda swoje kosztują ale czy są warte tej ceny?
Czytaj więcej : Case/szkło na One plus6 | Wyświetlone : 1631 | Odpowiedzi : 0


Telefon do 400 zl

Witam szukam taniego telefonu ale zeby dzialal sprawnie, mial dobro baterie ekran 5cali i 3gb ramu . aparat mnie nie interesuje a i zeby dobry mial glosnik do rozmow.
Czytaj więcej : Telefon do 400 zl | Wyświetlone : 1729 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi mitu DIY robot

Witam. Szukam jakiegoś prezentu dla młodego, rzuciło mi się takie coś jak w temacie. Ktoś miał, testował?
Czytaj więcej : Xiaomi mitu DIY robot | Wyświetlone : 2010 | Odpowiedzi : 4


Amazfit stratos 2

Jakoś ciągnie mnie w stronę smartwatchy, przekonałem się że tanie mnie wkurzają więc popatrzyłem półkę wyżej. Mam okazję kupić w dobrej cenie xiaomi jak w tytule. Ktoś miał i testował?
Czytaj więcej : Amazfit stratos 2 | Wyświetlone : 1967 | Odpowiedzi : 5


Jakie karty pamięci Micro SD wybrać?

Szukam 2 kart Micro SD.
1. O pojemności 64GB do telefonu Mi Max, jako magazyn danych i źródło zapisu z apratu.

2. O pojemności 128GB, szybkiej do tableta na Widowsie 64GB jako magazyn danych.

1. Którą lepiej wybrać do telefonu:
a.MIXZA TOHAOLL Ocean Series 64GB Micro SD Memory Card - COLORMIX 64GB https://gearbest.app.link/Z608vYnxOR
czy
b.Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card - CHESTNUT RED 64GB ...
Czytaj więcej : Jakie karty pamięci Micro SD wybrać? | Wyświetlone : 3599 | Odpowiedzi : 13


rejestrator jazdy z kamerka do przodu

witam czy w związku z 11.11 sa jakieś fajne z dobrym trybem nocnym rejestratory z kamerka, która bym zamontował na przód auta.
Czytaj więcej : rejestrator jazdy z kamerka do przodu | Wyświetlone : 1953 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron