• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 18:08

Nowości Nowości dla AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Mapa strony AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić » Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Kamera na zewnątrz budynku

Witam,

poszukuję kamerki, którą będę mógł zaczepić na dworze. Tak się składa, że również w miejscu gdzie będę chciał ją zamontować 2 metry dalej mam router. Dlatego fajnie jakby można było ją podłączyć do sieci po kablu. Zależ mi również na tym, aby można było podglądać poprzez aplikację na żywo co się dzieje.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Kamera na zewnątrz budynku | Wyświetlone : 3524 | Odpowiedzi : 5


Retro games, którą wersję?

Witam, z racji, że ja rocznik 83 i moje lata dzieciece i młodzieńcze przypadają na lata 80 i 90 :-) a wtedy panował Pegasus :-) postanowiłem sobie sprawić prezent i zakupić retro games w Chinach.
Z tego co widzę sa 3 wersje jedna zaokraglony pegasus z 2 opcjami 8bit i duzo gier a druga to 16bit i mniej gier ...
Czytaj więcej : Retro games, którą wersję? | Wyświetlone : 2252 | Odpowiedzi : 8


Jaki e-papieros z Chin - zbiornik 4-5ml

Szukam czegoś takiego jak tutaj:
https://www.aliexpress.com/item/FR-Ware ... 06027.html

tylko z większym zbiornikiem (4-5mln), no i z grzałkami dostępnymi w PL (chociaż z Chin też chyba nie problem zamówić).

W polskim sklepie (E-dym) dają 6 m-cy gwarancji, wybór taki sobie (przepisy), więc pora przerzucić się na import sensownych e-papierosów.

Co polecacie? (Cenowo fajnie byłoby się zmieścić w 100zł)
Czytaj więcej : Jaki e-papieros z Chin - zbiornik 4-5ml | Wyświetlone : 2121 | Odpowiedzi : 1


Gry-planszówki - co ciekawego można znaleźć na ALi?

Właśnie zamówiłem "Totem" vel ""Jungle Speed". Cena 8,5 USD. Na wakacjach ta gra spowodowała, że dwie dorosłe osoby wylądowały pod stołem ze śmiechu. Polecam ;)
Coś innego możecie podrzucić?
Czytaj więcej : Gry-planszówki - co ciekawego można znaleźć na ALi? | Wyświetlone : 2275 | Odpowiedzi : 4


Przynęty spinningowe z Ali

Witam, kupował ktoś tego typu rzeczy ? Gumki, woblery, błystki, warto to coś bo ceny w porządku porównując to ile ten towar kosztuje u nas.
Czytaj więcej : Przynęty spinningowe z Ali | Wyświetlone : 1966 | Odpowiedzi : 1


Stalowe butelki

Witam. Chcę kupić dla całej rodziny butelki stalowe bo już mi ten plastik bokiem wychodzi. W Polsce ceny masakra w porównaniu do Chin. Mam w związku z tym pytanie czy ktoś już kupował takie rzeczy i może podzielić się doświadczeniami odnośnie wykonania, czy nie rdzewieją, czy nie dają jakiegoś zapachu?
Czytaj więcej : Stalowe butelki | Wyświetlone : 1930 | Odpowiedzi : 2


Szumiś z Chin? Opłaca się? Jakiś link

Witam. Szukam Szumisia z Chin, z raczej szybką dostawą. Opłaca się cenowo? Ma ktoś jakiś link lub kupował?
Czytaj więcej : Szumiś z Chin? Opłaca się? Jakiś link | Wyświetlone : 2021 | Odpowiedzi : 3


Jaki głośnik Przenoścny z karta SD

Witam . Poszukuję głośnika portable z możliwością puszczania muzyki z karty sd lub pendrive z usb?
Najlepiej Xiaomi.
Czytaj więcej : Jaki głośnik Przenoścny z karta SD | Wyświetlone : 2016 | Odpowiedzi : 6


Który router Xiaomi

Panowie i Panie planuję zakupić router Xiaomi. Ale jest ich od liku, który się opłaca i czy w ogóle? Który najlepiej brać.
Czytaj więcej : Który router Xiaomi | Wyświetlone : 2019 | Odpowiedzi : 4


Jaki odkurzacz ręczny?

Hej.

Proszę o pomoc w wyborze odkurzacza ręcznego.

Na celowniku mam:

Dibea D18 - 109,99$ - punkty wychodzi: 93,29$ z PL
https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p ... id=1101231

Alfawise FJ166A - 99.99$ z PL
https://www.gearbest.com/upright-vacuum ... id=1640583


Możecie poradzić co lepiej wybrać?

A może jeszcze coś innego co nie biorę pod uwagę?

Przedział cenowy 80-120$.
Czytaj więcej : Jaki odkurzacz ręczny? | Wyświetlone : 1729 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron