LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,
Odpowiedz

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 18:39

whiro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To ja na aicp mialem wczoraj niecale 5h SoT po wifi i zostalo 25% baterii..tak ze szalu by nie bylo. Na EUI lepiej po LTE nieraz bylo, w nocy specjalnie dzis nie ladowalem i zeszlo 6%... Tyle ze ja spalem 5h dzis wiec slabo

Wysłane z Le pro 3

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 18:49

Instalowałem jedynie samo aosp bez tego Black screen.

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 18:59

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To ja na aicp mialem wczoraj niecale 5h SoT po wifi i zostalo 25% baterii..tak ze szalu by nie bylo. Na EUI lepiej po LTE nieraz bylo, w nocy specjalnie dzis nie ladowalem i zeszlo 6%... Tyle ze ja spalem 5h dzis wiec slabo

Wysłane z Le pro 3

Nie wiem jeszcze jak wygląda tu deep sleep. Na ten temat napiszę rano i pewno jutro będę miał wiedzę jak wygląda sot po zjedzeniu całej baterii. Póki co rom wygląda lepiej niż aicp. Chodzi płynnie bez zmiany governon, bateria też lepiej, fingerprint bez problemu, root dziala, menu i ustawienia przejrzyste, dioda powiadomień działa jak powinna z wybranymi kolorami. Na razie brak większych problemów.

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:01

Ja juz sciagam tez, pierwsze ladowanie nie jest zbyt miarodajne jesli chodzi o baterie, ale z reguly pozniej jest coraz lepiej wiec trzeba byc optymistą ;)

Wysłane z Le pro 3

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:04

mi z tych nazwijmy to klonowanych romów (żaden z nich nie jest robiony na podstawie romu z x722 tylko pochodzą od podobnego le maxa) żaden nie działał tak jakbym chciał. obecnie mam CGB Tora ale też nie działa tak jak powinien. jedynym dobrze działającym był 20s z Banggood tylko to tłumaczenie i nieaktualny poziom poprawek zabezpieczeń zmusiło mnie do zmiany romu. przymierzam się do zmiany na 026 z odblokowanym botloaderem, który obecnie testuje @nemed, ale poczekam jeszcze parę dni na jego testy.

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:18

Na 026 poziom zabezpieczeń niestety sprzed roku.

Wysłane z Le Pro 3

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:22

nemed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

czyli też lipa

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:54

Jestem na sklepowym romie z Banggod i wszystko chodzi super nie ma jedynie pełnego tłumaczenia i brakuje mi opcji powiadamiania dźwiękiem o nieodebranych połączeniach i nieprzeczytanych smsach. Ktoś zna może jakąś dobrą appkę do powiadomień która będzie działać ne LeEco ? Obrazek

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:56

Te klonowane jak piszesz romy, nazywane zwyczajowo portami mają poprawki z listopada 2017 :)
AOSP bardzo fajny jak narazie, balem sie ze to bedzie ubogi goły android, a tymczasem jest sporo roznych opcji. Jak narazie wszystko mi dziala.

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 19:59

Jacek-S napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Od tego masz diodę powiadomień.

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 20:14

whiro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Od tego masz diodę powiadomień.
Diodę nie zawsze się zauważy przypominanie dźwiękiem jest bardziej praktyczne

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka

Re: Le 3 Pro Elite x722

23 gru 2017, o 20:36

Rozumiem takie przypomnienie dla żarcia w mikrofali bo ona jest w kuchni. Telefon zazwyczaj jest przy tobie. Przychodzi SMS to masz dźwięk a później miga dioda. Fakt że diodę nie zawsze widać, ale wolę ja niż np żeby mi fon pikał np co minutę. Bo jak by pikał np co 5 min to już bym wcześniej zobaczył diodę.
Odpowiedz