• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Mateusznik » 10 sty 2015, o 17:40

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



czemu ich tak bronisz? czy wykasowałeś posty m.in. moderatorów z tego tematu? czy na aliexpress podczas tej przedsprzedaży wciskano kit klientom w dodatku niespójny?

gdy ja zamawiałem telefon już nie było przedsprzedaży (backorderu tym bardziej)

Jesteśmy oszukiwani za przyzwoleniem admina :)
Mateusznik
 
Posty: 123
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 17:20
Pochwały: 3
Telefon:: Motorola :(

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez dominiss1990 » 10 sty 2015, o 18:21

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak napisał TLasky w tym temacie:
"Dlaczego potraktowaliscie kilkudziesieciu uzytkownikow forum jak matolow, ktorym mozna wciskac glodne kawalki w nieskonczonosc.[...]
Nawet jesli opoznienie jest wina producenta, to nie potraficie tej sprawy jasno i szczerze postawic i zadoscuczynic osobom oczekujacym.[...]"

To chyba wystarczający powód, aby wyrobić sobie opinię nawet na podstawie jednego zakupu. Dlaczego ktoś ma u nich kupować po raz kolejny, skoro przy pierwszym zakupie (nawet w przedsprzedaży) został zrobiony w balona i nie dostał sprzętu na czas określony przez sklep, a sklep nie potrafi tego wyjaśnić, wytłumaczyć, zrekompensować tylko wciska jakieś bajeczki klientom. Dla mnie wystarczający powód - zasada "klient nasz Pan".
Avatar użytkownika
dominiss1990
AKTYWNY
 
Posty: 396
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 19:32
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 32
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez bartazzz » 10 sty 2015, o 19:03

Nie chodzi o to że sklep nie ma towaru z winy producenta tylko że nie ma odpowiedniej informacji że strony sklepu.
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez wpc » 10 sty 2015, o 19:20

Mateusznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tutaj to już trochę fantazja Cię poniosła, forum, a tym bardziej admin nie jest pośrednikiem w sprzedaży.
Piszesz że kupiłeś telefon już po preorderze, czyli co, nie wiedziałeś że sklep opóźnia wysyłki ludziom z wcześniejszych zamówień?
Kupiłeś bo cena była niska, i niska była dla wszystkich, nawet nie trzeba było rejestrować się na forum żeby odczytać kod zniżkowy, więc o co teraz masz żal do forum i admina. Kupowałeś z pełną świadomością że są jakieś opóźnienia i się na to zdecydowałeś, teraz możesz wylewać żale, ale co to zmieni?
Trzeba było anulować transakcję,założyć spór na paypalu i zakończyć sprawę.
I żeby zakończyć offtop, nie bronię sklepu, moim zdaniem załatwiają tę sprawę od d...y strony, ale to ich biznesy.
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Mateusznik » 10 sty 2015, o 19:23

wpc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a jak nazwiesz kasowanie niepochlebnych opinii (całkiem zasłużonych) przez admina? Nie obwiniam forum i admina za zakup tylko mam pretensje o to, że admin prawdopodobnie kieruje się innymi pobudkami niż dbanie o interes forumowicza :)

Pochwały przyznane za posta: 2
Mateusznik
 
Posty: 123
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 17:20
Pochwały: 3
Telefon:: Motorola :(

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez wpc » 10 sty 2015, o 19:37

...a jak można nazwać pisanie tych samych żali w każdym możliwym dziale mimo upomnienia przez moda?
Ja rozumiem Ciebie, rozumiem też innych czekających na telefon, żółć się Wam wylewa i słusznie, ale czemu zarzucasz oszustwo adminowi?

Pochwały przyznane za posta: 3
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Mateusznik » 10 sty 2015, o 21:00

wpc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


po upomnieniu moda napisałem mu PW z przeprosinami i napisałem jaki był mój zamiar: ostrzeżenie innych potencjalnych klientów przed nierzetelnym sprzedawcą (trochę w formie spamu jeśli chodzi o ilość wątków, ale zawsze było na temat, np. zgłoszenie się na testy, gdzie prosiłem o wysłanie telefonu który zakupiłem - notabene również skasowany...)

jeśli Ty zaczniesz kasować posty, które są 'niewygodne' to zacznę zarzucać oszustwo Tobie, na razie robi to admin, więc i zarzuty kierowane są w jego stronę.
Zrobił się znowu mały off-top...

czirs :)
Mateusznik
 
Posty: 123
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 17:20
Pochwały: 3
Telefon:: Motorola :(

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez fake4r » 10 sty 2015, o 21:23

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie. I dodam ze jakoś wstawiac nowe tematy z promocjami to potrafi ale już nie raczy odpowiedzieć nic użytkownikom w tej sprawie. Zwyczajne olewanie.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez marx » 10 sty 2015, o 21:46

wykasowałem posty w których moderatorowie ustalali że będą kasować nowe wpisy sklepu,nie tak się ze sklepem umówiłem, my dostajemy zniżki, czasem najlepsze w całej sieci www, ale w zamian sklep ma prawo w swoim dziale przedstawiać ofertę. Każdy ma rozum i wybiera najlepsza dla niego ofertę z dowolnego sklepu i miejsca w sieci. Nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie nakłania. Krytyka sklepu pozostała w tym i innych wątkach, choć w dużej mierze się z nią nie zgadzam.
Z informacji jakie dostałem ze sklepu wynikało że telefony mieli otrzymać na przełomie roku i niezwłocznie je wysłać.
Prawdopodobnie pierwsi je już otrzymują, a w przyszłym tygodniu spora grupa dostanie paczki.

Gdybym wiedział że z tym telefonem wyniknie taki problem to bym nie zgodził się na ten zakup grupowy.
Kupiło tam sporo osób dla których to był pierwszy zakup z chin, przedsprzedaż była do 15 lub 25 grudnia, a narzekanie się zaczęły zanim się ta przedsprzedaż zakończyła, bo trackingu nie widać.

Pochwały przyznane za posta: 3
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez blue_voyager » 10 sty 2015, o 22:06

W sumie,gdyby Gearbest napisał dwa, trzy zdania, że jest im przykro, że dołożą starań itp. to nic by to ich nie kosztowało, a wrażenie byłoby lepsze. Ludzie oczywiście popadają w skrajności, sam musiałem naprostować parę osób, które zaczęły za bardzo szaleć, ale z drugiej strony, jakieś najskromniejsze nawet wyjaśnienie by im się należało. Tym bardziej, że chodzi nie tylko o kwestię wysyłek ale też o różnice w specyfikacji. To już co prawda wina producenta, ale tego nie ma na forum, więc normalne, że gromy spadają na sklep.

Pochwały przyznane za posta: 2
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez wpc » 10 sty 2015, o 22:21

@Mateusznik, admin już odpowiedział jakie posty skasował, a zanim zaczniesz zarzucać komuś oszustwo przeczytaj może najpierw definicje tego w sumie prostego sformułowania i konsekwencje innego też na ''o''. Z mojej strony to wszystko.

@blue_voyager, to że spadają gromy na sklep, ja się nie dziwię, ludzie mają rację, tylko kolejny raz w kolejnym temacie czytam że forum i administracja jest winne tej sytuacji i nic z tym nie robią, w wręcz przeciwnie coś ukrywają i oszukują.
Trochę to nie bardzo...
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez blue_voyager » 10 sty 2015, o 22:29

wpc bo to wynika z tego, że co niektórzy tak zacietrzewiają się w swoich pretensjach, że tracą rozsądek. O oszustwie oczywiście nie można mówić, raczej o nieudolności sklepu. Zarzut oszustwa ze strony forum i administracji litościwie przemilczę.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron