• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 25 sty 2017, o 18:43

kantor.aliorbank.pl z kartą jest stosunkowo najmniej problematyczny, https://www.nestbank.pl/ ma świetne darmowe konto w zł i $ ale są problemy z przelewami z kantorów, chodzi o opłatą za przelew.
Nest polecam do założenia lokaty, niezły procent i system premiowania.
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 1 lut 2017, o 15:56

Tenfilip napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Liczylem po tym co mi faktycznie policzyli a nie po tabelkach.


Wiem, że stary post ale może komuś się przyda. Bo mając eKartę przewalutowanie następuje po kursie Visy. Tutaj można sobie obliczyć http://www.visaeurope.com/en/cardholder ... rates.aspx

Ja zdecydowałem się otworzyć konto Euro i USD w kantorze Aliora wraz z kartami. Teraz tylko zastanawiam się czy nie otworzyć jeszcze konta w T-mobile. Bo tak albo musiałbym trzymać jakąś gotówkę w PLN w kantorze Aliora albo przelewać elixirem z innego banku.
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 2 lut 2017, o 15:13

Kupowanie przez aplikacje daje jakieś większe korzyści? Co wtedy z giving assistant?
Frozen drugi
 

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 2 lut 2017, o 22:15

Mam pytanie załóżmy, że znalazłem fajną ofertę która kończy się za 2h. Ja nie posiadam środków w kantorze Aliora ale posiadam w innym banku gdzie pieniądze muszą iść elixirem. Będą w ten sam dzień bądź na drugi. Czy mogę dokonać zakupu po tej cenie ale zapłacić później bądź na drugi dzień ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2017, o 22:22

Możesz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 2 lut 2017, o 22:29

Czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy czy jest jakiś przycisk pay later czy coś takiego ? Dobrze wiedzieć, że można. Podejrzewam, że transakcja będzie w my orders > awaiting payment i tak na logike tutaj powinna być jakąś możliwość zapłaty ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2017, o 22:38

Nie ma żadnych specjalnych przycisków. Kupujesz i nie płacisz. Jak będziesz miał kasę, wchodzisz w swoje zamówienia i ono tam będzie jako nieopłacone - pomarańczowy kafelek Pay Now. Opłacasz je i tyle. Masz 20 dni na opłacenie zamówienia. Po tym czasie automatycznie sie anuluje.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 2 lut 2017, o 22:41

Ok ostatnie pytanie, czy tak samo wygląda jak dokonam zakupu przez apke ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2017, o 22:44

Tak samo. Możesz też kupić przez apkę a potem zapłacić w przeglądarce, to nie ma znaczenia.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 2 lut 2017, o 23:18

Hmm zagmatwane to, właśnie zakupiłem dwa przedmioty przez apke i chce zapłacić później, musiałem się nagłowić jak to zrobić bo nie ma przycisku kup tylko ciągle żądał wybrania metody płatności. Musiałem wybrać opcję inna forma zapłaty i dopiero wówczas wskoczyło do zamówień oczekujących opłaty i jest tak jak pisałeś przycisk pay now.
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 2 lut 2017, o 23:34

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czasem przy różnych promocjach czas jest krótszy niż 20 dni (np 24h) i jeśli nie opłacisz to towar wraca do puli zakupowej
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 2 lut 2017, o 23:50

W aplikacji są jakieś korzystniejsze promocje niz w przeglądarce?
Frozen drugi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości