• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 15 wrz 2016, o 14:49

Wcale nie musi być transakcji na 149,99. Jak dodasz sobie kilka rzeczy do koszyka i potem dasz "buy all" to płatność pójdzie jedna (nawet jeśli wielu sprzedawców). Przy drobiazgach nie ma znaczenia, ale przy telefonach najlepiej płacić tylko za sam telefon osobno.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez jan1994 » 15 wrz 2016, o 15:16

Amildor napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W takiej sytuacji nie masz wyboru, musisz zrobić tak jak wyżej napisałeś i Vat zostanie naliczony prawdopodobnie od kwoty 172$.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Gravis » 21 wrz 2016, o 20:55

Miał ktoś sytuację, że ali pobrało(zablokowało) z konta x2 za tę samą transakcję?

Niestety właśnie 1 raz cos takiego przytrafiło sie mi. Za słuchawki warte niecałe 29$ zablokowało podwójnie ...
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 21 wrz 2016, o 21:45

Też mi kiedyś pobrało ze sklepu WISH podwójnie . Była zablokowana kwota dwa razy. Jedna została ściągnięta za 4 dni i poszła do sklepu zapłata, a druga blokada po 14 dniach wróciła z powrotem na konto. Zależy od banku ile czeka się na taka operacje jeżeli nie ściągnie Tobie dany sprzedawca.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Rafal1435 » 3 paź 2016, o 12:09

Mam pytanie dotyczace wirtualnej karty USD w mBanku, czy jesli ją posiadam to moge sobie kupic np. w Cinkciarzu dolary i tam wplacic czy mozliwa jest wymiana tylko wewnatrz banku czyli z mojego konta moge przelac po kursie mbanku zlotowki zamieniane na dolary na karte?
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 3 paź 2016, o 20:04

niestety , raczej tylko zakup (wymiana) w MBanku po ich kursie.
Jak chcesz konto i kartę bez opłat, to zerknij na http://www.banksmart.pl/
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez przemas43 » 4 paź 2016, o 21:51

Czy można powiedzieć że banksmart to alior i tmobile w nowej lepszej odsłonie ?
Pytam bo mam kartę dolarową w mbanku z której chcę zrezygnować i nie wiem na co teraz się zdecydować do płatności i zakupu $ we własnym zakresie. Przez cały dzień udało mi się przebrnąć przez cały temat i mam mętlik w głowie :-/
przemas43
 
Posty: 42
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 12:14
Telefon:: XPERIA
ROM: ANDROID

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 4 paź 2016, o 22:05

Mnie najbardziej pasuje konto walutowe w kantor.alior
Nic nie płacisz (jeśli zrobisz minimum jedną płatność, ale po to zakładałem, żeby ją zrobić). Kurs zakupu waluty prawie najlepszy w necie.

Pasuje mi tym bardziej, że złotówki mam w t-mobile, więc przelewy idą jako natychmiastowe (ten sam bank).
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez sireplama » 4 paź 2016, o 22:18

Czesc. Muszę przewalutowac trochę PLN na usd. Walutomat chyba na głowę upadl, bo chcę mój pesel. Jakiego kantoru/serwisu się teraz uzywa? Konta z synca
sireplama
 
Posty: 57
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 17:47

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 5 paź 2016, o 07:43

Porównaj kursy w różnych kantorach, wymień tam gdzie najkorzystniej, sprawdź www.kantor.aliorbank.pl , www.walutomat.pl czy liderwalut. Cinkciarza nie polecam, bo drogi przy małych kwotach.

A jak chcesz całkowicie bezpłatne konto z bezpłatną kartą i wszelki operacjami (wypłaty, przelewy itp) to jedynie http://www.banksmart.pl/ ma obecnie taką ofertę. (ps. całkowicie darmowa jest tylko 1 karta, za kolejne już są opłaty jak nie zrobisz kilku operacji na niej )
Niestety aliorsync, tera T-mobile bankowe zaczął już kasować za konta, karty itp. Na szczęście zmiana nic nie kosztuje.
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez juzeff » 5 paź 2016, o 13:42

sireplama napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja zawsze kupuje euro z transakcji społecznościowych na cinkciarzu - urywam zwykle 1-1,5 grosza/1 euro w porównaniu z ich kursem. Myślę, że z dolarem będzie podobnie.
juzeff
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 sty 2016, o 13:31
Telefon:: Haier W910

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 5 paź 2016, o 21:08

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z tego co ja się dowiedziałem należy zrobić jedną transakcję kartą przed upływem 6 mies wydania i tyle. Dalej jest darmowa.
Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. :-D
+++
Jeśli ktoś konfiguruje sobie pp na $, to po podpięciu karty należy do nich przedzwonić, jak kolega mi mówił wyżej . ;-)
Frozen drugi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 0 gości

  • Reklama
cron