• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Sebastian1988 » 29 sie 2016, o 18:25

Nie da. Akceptuj warunki albo...zarobić z pracy idź:) Nikt nie będzie robić specjalnej opcji dla Polaka.

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 maja 2015, o 23:54
Pochwały: 1

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez bartes9 » 2 wrz 2016, o 16:08

Witam

Obecny kurs dolara nie zachwyca, ale mam przy sobie pewną iść dolarów ale wszystko w cashu. Czy jest jakaś możliwość wpłacenia gdzieś i zrobienia przelewu, czy po prostu szkoda zachodu bo nie wiele na tym wyjdę w porównaniu do przelewu w złotówkach po kursie obecnym na przelewy24
bartes9
 
Posty: 34
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 16:11
Telefon:: Lenovo

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 8 wrz 2016, o 18:34

Mam pytanie do użytkowników https://www.nestbank.pl/ : nie ma z nim żadnych problemów?ukrytych kosztów i innych wałków?
Bo musiałbym założyć w nim dwa rachunki(zł i $) ? Również czytam o jednej darmowej karcie,to np przelewam kasę prosto na rachunek zł,przewalutowanie i śmigam-dobrze myślę?
Frozen drugi
 

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez jan1994 » 10 wrz 2016, o 07:16

Mam konto w Smart Banku, ale nie korzystam z karty walutowej ze względu na niekorzystne przewalutowanie.
Do zakupów w Chinach założyłem konto w USD w kantor.aliorbank.pl oraz zamówiłem do tego konta kartę w USD. Tę kartę zarejestrowałem w Alipay oraz PayPal jako kartę walutową.
@bartes9 proponuję zrobić jak wyżej - jeśli w Twojej miejscowości jest oddział Alior Banku to tam swoje $ spokojnie wpłacisz na konto walutowe.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 10 wrz 2016, o 23:59

Z tego co czytam, w aliorze ponosimy opłatę za wydanie karty oraz jej utrzymanie ,a to mi nie leży zbytnio. :-/
Co do kursów to faktycznie są wyższe niż w innych bankach, tylko z drugiej strony, ja nie znalazłem innego baku, który byłby darmowy w prowadzeniu niestety. Byłaby też opcja założenia tylko rachunku w usd,w byle jakim banku i przelewać sobie ,tylko przelewy są dość kosztowne. Dlatego sam już nie wiem i pytam czy nie ma ktoś lepszej alternatywy Obrazek
+++
Sorry czytam że kantor aliora to co innego niż walutowe.
Frozen drugi
 

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 11 wrz 2016, o 02:17

https://kantor.aliorbank.pl/
Tam jest prowadzenie darmowe (trzeba dokonać jednej transakcji w pierwszym pól roku od wydania karty i masz spokój na stałe)
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez serek » 11 wrz 2016, o 13:18

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można wpłacać walutę bezpośrednio na moje konto walutowe Alior'a, bez kupowania u nich walut?
serek
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:25
Telefon:: Nokia 6030
ROM: 4.10

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez jan1994 » 11 wrz 2016, o 14:35

serek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można wpłacać walutę bezpośrednio na moje konto walutowe Alior'a, bez kupowania u nich walut?

Przecież napisałem, że możesz (jak masz oddział w swojej miejscowości) i dalej płacić kartą (bez żadnych opłat).
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez serek » 11 wrz 2016, o 15:01

jan1994 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można wpłacać walutę bezpośrednio na moje konto walutowe Alior'a, bez kupowania u nich walut?

Przecież napisałem, że możesz (jak masz oddział w swojej miejscowości) i dalej płacić kartą (bez żadnych opłat).

Miałem na myśli wpłatę z konta walutowego kogoś z rodzinki na moje konto walutowe Alior'a?
serek
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:25
Telefon:: Nokia 6030
ROM: 4.10
Góra

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez jan1994 » 11 wrz 2016, o 15:36

Też możesz, ale ile to będzie Cię kosztować to musisz dowiedzieć się w banku "kogoś z rodzinki". Kantor Alior Bank przyjmie przelew bez opłat. Pamiętaj, że taki przelew potrafi iść kilka dni.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez serek » 11 wrz 2016, o 16:21

Dzięki :)
serek
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:25
Telefon:: Nokia 6030
ROM: 4.10

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Wiewior » 12 wrz 2016, o 10:20

Zamówiłem na bangood.com ZTE Nubie za 104 $ zapłaciłem kartą kredytową w piątek. I cały czas dostaje powiadomienia, że nie zapłaciłem, a na karcie mam zablokowane kwotę. Kwota transakcji jest 401,55 PLN a kwota zablokowana to 401,08 PLN. Wszystko w porządku jest ????
Wiewior
 
Posty: 21
Dołączył(a): 3 wrz 2014, o 17:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości