• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez marx » 1 kwi 2013, o 11:15

kasowałem posty w których była kłótnia i obrazania innych użytkowników, poleciały takie wypowiedzi twoje, gramacz, east-import.

Przeczytałem cały temat i wyrażnie szukasz sporu, gramacz nigdzie nie pisał że wprowadza opłaty, a jedynie że mogą zostać wprowadzone, a ty go oskarżasz co kilka wypowiedzi o bajeczki,że wiesz co mu konsultant mówił itp. to jest smieszne.
Jak kolejny raz zobacze jakieś oszczerstwa bez potwierdzenia faktu to upomnienie.
Jak masz inne zdanie na jakiś temat to go wyraź bez obrażenia innych.
Nie spieraj się z adminem i nie podważaj jego decyzji bo też nagroda.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez matlos » 2 kwi 2013, o 13:07

czy płacąc kartą obowiązuje ESCROW :?:
Wysłane z Nokia 3310
matlos
 
Posty: 186
Dołączył(a): 1 sty 2013, o 16:32
Lokalizacja: po,lska
Pochwały: 6

Postprzez marx » 2 kwi 2013, o 13:44

obowiązuje, trzeba płacić przez system płatności z aliexpress, nie na prywatne konto sprzedawcy.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez matlos » 2 kwi 2013, o 14:34

tak myślałem :mrgreen:
Wysłane z Nokia 3310
matlos
 
Posty: 186
Dołączył(a): 1 sty 2013, o 16:32
Lokalizacja: po,lska
Pochwały: 6

Postprzez shiver » 2 kwi 2013, o 19:12

Panowie czy jak założyłem sobie konto w mBanku, to aby otrzymać 60zł należy mieć wpływ 500zł, czy to dotyczy tych 2zł za płatność kartą? I drugie pytanie czy jeśli nie będe miał comiesięcznych wpływów na to konto to utrzymanie konta nadal jest bezpłatne?
shiver
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 00:51
Lokalizacja: polska

Postprzez marx » 2 kwi 2013, o 19:59

60 zł było bez żadnych warunków, i chyba nadal jest- do 15 kwietnia.
Aby dostawać 2 zł za płatność kartą to musisz mieć wpływy na konto.

Konto jest bezpłatne nawet bez wpływów na nie.
Regulamin jest w linku poniżej.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez shiver » 2 kwi 2013, o 20:23

Super dzięki, regulamin czytałem ale chciałem się jeszcze upewnić :->
shiver
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 00:51
Lokalizacja: polska

Postprzez adamfon » 2 kwi 2013, o 21:39

Chyba warunki jednak są.[hide]http://www.mbank.pl/konta/osobiste/ekonto-z-premia/[/hide]
Dla zwykłego ekonta nie ma 60 zł. :-)
Ostatnio edytowano 2 kwi 2013, o 23:07 przez adamfon, łącznie edytowano 1 raz
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Postprzez marx » 2 kwi 2013, o 23:10

proponuje zadzwonić na elinie, moim zdaniem jest 60 z tym że do konta trzeba jeszcze zamówić kartę debetową.

z przy stałych wplatach na konto mamy do 600 zł zwrotu za płatności kartą.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez arturo7 » 10 kwi 2013, o 12:03

WItam.
Który internetowy kantor polecacie?
Mam konto w Alior Sync, jeden rachunek rozliczany w PLN, drugi w USD.
Ostatnio edytowano 15 cze 2013, o 10:47 przez arturo7, łącznie edytowano 1 raz
arturo7
 
Posty: 67
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 13:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Telefon:: Xiaomi Mi 8

Postprzez koba » 11 kwi 2013, o 17:43

Witam wszystkich.
Słuchajcie, nie ma potrzeby zamawiania karty wirtualnej w mbanku. Karta debetowa (delfinek) znakomicie służy jako karta do płacenia w internecie. Dobrze jest jednak ustawić limit dzienny płatności przez internet na wypadek kradzieży danych karty. Ja ustawiam więcej niż 1zł tylko na czas gdy chcę coś zakupić przez internet płacąc kartą. Oczywiście karta wirtualna jest odrobinę bezpieczniejsza, ale jak ktoś używa mbanku tylko sporadycznie i nie ma wielkiej kasy na koncie to zwykły delfinek wystarczy. Przewalutowanie po kursie sprzedaży mbanku (ze złotówek na dolarki).
Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-04-11, 18:03 ]
upsss, sorry, dopiero teraz czytam wszystkie posty z wątku i zauważyłem że Ameryki nie odkryłem ;-) Sorry i pozdrawiam
koba
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 21:16
Lokalizacja: Ostróda

Postprzez Pawelllooo » 12 kwi 2013, o 14:22

Witam Serdecznie mam problem z płanoscia na aliexpress. Zakupiłem tel. chciałem zapłacić karta z rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w USD w alior sync. Taka transakcja nie chciała być od początku zaakceptowana i nie przechodziło dalej. Wiec stwierdziłem ze trudno zapłacę karta kredytowa w Citybank - wiadomo nie korzystna wymiana walutowa ale trudno. Wszystko przeszło dostałem maila

Dear Pawel K Payment for Order No. 1119058622 has been accepted.
The Delivery Status is currently "Awaiting Shipment".The supplier must ensure all goods are delivered before the delivery date and add tracking details for your shipment(s) to AliExpress.com .

wiec niby wszystko ok a dziś przyszło :

Dear Pawel K
Thank you for shopping on AliExpress ! Unfortunately, your payment could not be verified and Order No. 1119058622 has been closed for security reasons. If you need further clarification or assistance, you may sign in to your order page and submit a claim for this order. Meanwhile, please be advised that the fund for this order has not been deducted by AliExpress. However, some banks would hold thi s payment in this situation. Usually the bank will reserve the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder.

Powiedzieć mi co robię źle... Co teraz muszę zrobić. Rozumiem ze muszę jeszcze raz zamówić od nowa ? A co z tym zamówieniem samo zniknie, czy jak ?
Na swoim profilu mam ze transakcja zakończona i:

Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.


Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz.
Pawelllooo
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama