• Reklama

JAK OTWORZYĆ SPÓR NA ALIEXPRESS

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: JAK OTWORZYĆ SPÓR NA ALIEXPRESS

Postprzez marcoos1 » 25 lis 2018, o 16:57

Odbior osobisty.
marcoos1
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Postprzez dylson » 11 lut 2019, o 19:41

Otworzyłem spór: paczka nie dotarła w wyznaczonym terminie. Sprzedający poprosił mnie o anulowanie sporu i danie mu jeszcze trochę czasu bo jak twierdzi paczkę wysłał. Czy jak się zgodzę a towar nie dotrze powiedzmy przez tydzień-dwa to będę mógł ponownie otworzyć spór?
dylson

Telefon:: MI 4

Postprzez dzonyiks » 26 lut 2019, o 22:30

Tak będzie można dalej otworzyć
dzonyiks

Telefon:: XRN2

Postprzez bazyli » 13 mar 2019, o 21:15

Witam
Chińczyk wysłał towar który jest totalną pomyłką. To nie jest to co zostało zamówione. Na wiadomości nie odpowiada. Chcę otworzyć spór ale która opcję wybrać, aby wyszła najkorzystniej, najlepiej bez odsyłania towaru. Refund only czy refund goods?
bazyli

Telefon:: nie

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI