• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 16 lis 2016, o 01:12

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

eheh, ale sie z Ciebie brechtalem jak czytam ten flood pozakupowy :P
i tak wlasnie myslalem ze skoro qr kodu do ang aplikacji nie znalazles to i ten przycisk pod mopem pominiesz :)

u mnie tez te "problemy" byly, listwy niziutkie, no 0,5cm wystają ponad podląge ale coś tam sie na nich zawiesza, pomieli i przejezdza.

teraz jeszcze bedziesz mial akcje z tym ze nie wróci do bazy zaplątany w kable, firanki czy inne cos :P pamietaj że po tym appkę trzeba jeszce raz sparować, bo ustawienia sie w odkurzaczu kasują po calkowitym padnięciu.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mlodyrwsofficial » 16 lis 2016, o 01:48

mlodyrwsofficial napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Hej, czy jesteście mi w stanie pomóc?
mlodyrwsofficial
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 03:39
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 16 lis 2016, o 07:14

Nie, tutaj wszyscy kupują ilife a przynajmniej 95proc, reszty tu nie uswiadczysz bo jak kupia wynalazek to nikt nie jest w stanie im pomóc.
Pisałem Ci też że v7s nie kupuj.
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez djsun » 16 lis 2016, o 10:17

z tym nie kupuj v7s to spokojnie, ja mam i bardzo sobie chwalę, chociaż mop to bardziej zabawka chyba że ma być do małej powierzchni , u mnie 120 metrów nie jest w stanie zrobić ale jak ktoś ma mieszkanie to będzie zadowolony...
Co do odkurzania to zero zastrzeżeń, jest naprawdę bardzo dobrze. Pisał też ktoś o awaryjności V7S przez to że ma MOP. Sprawa jest prosta pojemnik nie jest mega szczelny i trzeba po prostu uważać żeby nie wylać wody podczas wkładania go do odkurzacza. Jeżeli ktoś będzie o tym pamiętał woda nie ma możliwości dostać się do elektroniki i uszkodzić V7S.
Na telchina mało kto pisze o v7s bo nie ma go w Eu magazynie GB, jednak na innych angielsko-języcznych forach 95% osób kupuje właśnie ten model a mało kto v7...
LeEco x800 Us
djsun
 
Posty: 177
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:33
Lokalizacja: Pl
Telefon:: x800
ROM: cuco

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez ded » 16 lis 2016, o 11:32

Gdzie teraz najkorzystniej kupię v7 z wysyłką z UE? Przeczytałem ostatnie kilka stron i nic nie znalazłem. Kiedyś chyba z Gearbest ludzie polecali ale może coś się zmieniło. Chciałbym żeby doszedł do świąt.
Avatar użytkownika
ded
 
Posty: 81
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 21:47
Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrrz » 16 lis 2016, o 11:45

Ja kupowałem 3 dni temu w Gearbest i nie znalazłem na dany moment nigdzie taniej
piotrrz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 20:29
Telefon:: Sony Xperia Z

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez polak.krk » 16 lis 2016, o 12:25

Ja takze ma v7s i takze mopa uzywalem i jak narazie nie mam z nim problemu. Mopa najlepiej uzywac z pilotem. Dla mnie ten mop to idealna opcja. Jesli ktos ma dywany to odpada, ja mam 80% powierzchni bez, a mieszkanie ze 100m. Zalezy jaka masz podloge i jak dokladnie chcesz miec ja przetarta na mokro. Bo to nie to samo co czlowiek+mop. :)
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 16 lis 2016, o 15:04

Czy dobrze widzę, że na gearbest cena Ilive v7 spadła? I jest też opcja przesyłki za niecałe 2$ (zamiast dotychczasowe prawie 30USD)? Mówię o wysyłce z EU warehouse.
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kumpel_ » 16 lis 2016, o 15:06

No właśnie też to zauważyłem, a an czasie mi nie zależy, więc zamiast prawie 28 dolarów zapłacić za przesyłkę 2 dolary byłoby super.
Zastanawiam się gdzie jest haczyk.
Jako, ze wysyłka z EU to VAt / Cło odpada, więc cena byłaby super.
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 16 lis 2016, o 15:08

W PLN (wg. kursu z google) w porównaniu do jeszcze ok 2-4 tyg cena jest niższa o około +/-140zł. Właśnie, gdzie jest haczyk? Wydaje mi się, że jest to błąd cenowy...
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kumpel_ » 16 lis 2016, o 15:11

Cena samego odkurzacza jest praktycznie nie zmienna. http://www.gearbest.com/cleaning-appliances/pp_349223.html?wid=3
Zmieniły się zdecydowanie koszty przesyłki, wcześniej było prawie 28 dolarów, teraz jest nie całe 2.
Napisałem na czacie i niby mi napisali, że taki będzie koszt przesyłki jak jest napisane.
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez KrasiaK » 16 lis 2016, o 15:17

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


nie spadnie, czujniki działają bardzo dobrze
co do czyszczenia na mokro - to lekkie zabrudzenia wyczyści, ale kolega trafnie to określił - to jest to bardziej przetarcie - ale kilka razy użyłem i nie uważam jest to bezużyteczna funkcja.
KrasiaK
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 12:47
Pochwały: 1
Telefon:: Rozne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron