• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 14 lis 2016, o 19:53

kontrolaskarbowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tzn masz już nr nadania?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


tak , dla 8miu sztuk . reszte powiedzial ze nei wysle bo juz nie ma

A który byłeś w kolejce?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka[/quote]

nie mam pojecia - napisalem ze zamowilem 10 sztuk i jak nie wysle to ma zly feedback za wszystkie zamowienia .ustalilismy na 8 wysylke[/quote]
Mam nadzieję że część zostawił dla innych. :P Póki co nie miałem informacji żebym anulował zamówienie czy coś.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 14 lis 2016, o 20:04

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Heh jak byś przeczytał tylko parę postów wstecz to bys wszystko wiedział ;)
napisze do chuwii z prośbą o zrobienie polskiej aplikacji ;)
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez yzedef » 14 lis 2016, o 20:27

Nie ma co się podniecać że Chińczyk nie ma więcej tego A4 na stanie w PL, zawsze można chwilę poczekać aż zorganizuje nową dostawę, tydzień w jedną czy drugą chyba wam nie zrobi różnicy ? bo mi nie :). A ty kontrolaskarbowa rozumiem że 8 sztuk na handel wziąłeś ?, ciekawe więc jak ludziom dasz paragony :) i czy zapłaciłeś VAT :) bo z nim już tak tanio nie będzie :).
yzedef
 
Posty: 116
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 20:19
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Adam B » 14 lis 2016, o 20:35

Ja tam mocno nie wnikam, ale na liście kupujących, którą przewaliłem, nie rzuciło mi się w oczy żeby ktoś zamówił więcej niż chyba 2 sztuki. Ogólnie to ja mogę czekać i 2 miesiące, bo mi się nie spieszy, tylko czy nie będzie tak, że jak te 3 dni miną i nie wprowadzi numeru wysyłki to czy nie dostaniemy zwrotu hajsu z automatu?
Adam B
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 17:43
Telefon:: Xperia T3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez yzedef » 14 lis 2016, o 20:50

Będzie tak że on wprowadzi numer listu ale nie nada paczki, list może już dziś wygenerować i to wystarczy dla aliexpress. Nada paczkę dopiero jak będzie miał towar czyli i nawet za miesiąc. Nie raz miałem do czynienia z różnymi Chińskimi cwaniaczkami którzy właśnie tak robią, piszesz do nich że nie ma śledzenia itp to wymyślają historyjki o kontrolach skarbowych o strajkach itp. Kiedyś koleś mnie tak zwodził grubo ponad miesiąc w końcu wkurzyłem się postraszyłem go chargebackiem w Visa i oddał kasę, innemu musiałem założyć spór... jeszcze idiota przysłał instrukcję że niby jak wypełnić spór ze zrzutami ekranu a tam jak wół było żeby mu potwierdzić otrzymanie przesyłki... znając życie nie jeden na to się zrobił. Zasada jest taka że nigdy nie wierz Chińczykowi i nie rób ustępstw, trzeba być miłym ale konkretnym i nie wzruszonym bo oni to moment wykorzystają. Ja też będę cierpliwie czekał, akurat w tym przypadku, chyba że trafi się lepsza okazja to wtedy spór i zwrot kasy :)
yzedef
 
Posty: 116
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 20:19
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kontrolaskarbowa » 14 lis 2016, o 20:57

Adam B napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


bo zamawialem z multikont przeciez aby wykorzystac zestaw bonusow na kazdym... napiosalem po to skrypty zeby janszowac
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wntl » 14 lis 2016, o 23:44

a jakie są zestawy bonusów ? W tym temacie przewinęło mi się tylko givingassistant :(
wntl
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 lis 2016, o 01:05
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 15 lis 2016, o 00:35

Pierwszy test zrobiłem, całkiem spoko ale ma problemy z przejazdem przez listwy takie srebrne między pokojami :/ ale siła ciągnięcia wystarczająca jest a o to się najbardziej martwiłem
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 15 lis 2016, o 03:11

Dear
We have arranged the goods for you already
For the tracking number need the staff to upload to the system one by one
Please don't worry about that
Regards
Mecy

Czyli Chińczyk się spisał :) Aczkolwiek z tyłu głowy mówi mi coś ze Chińczyk znowu coś kombinuje..
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kontrolaskarbowa » 15 lis 2016, o 05:05

wntl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


kupony z aliexpress 10 usd
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 15 lis 2016, o 08:55

Ktoś próbował w ilife wsadzić większe ogniwo? Z tego co widzę to zwykle 18650 przynajmniej tak wygląda to na oko 4x3,7v, więc myślę że żaden problem byłby dołożyć nawet kolejne 4ogniwa albo wsadzić lepszej jakości 4, już nie mówiąc że jak byśmy wsadził 8x lepszej jakości to ten robot jeździł by pół dnia ;)
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Adam B » 15 lis 2016, o 10:40

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja jeszcze Chińczyka nie napadałem i cierpliwie czekam, ale jak kolega kontrola mówi, że z 10 multikont zamówił i 8 ma przyjść to mamy 80% szans :-D Pożyjemy, zobaczymy
Adam B
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 17:43
Telefon:: Xperia T3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron