• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 14 lis 2016, o 14:18

Dojechałem do 40 i kurde nie widzę muszę w domu na spokojnie siasc
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 14 lis 2016, o 14:20

jarmot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Witam,
zamówiłem sobie po długich porównaniach RoboJet Sensual który jest chyba chińskim Lilin A335. Natomiast RoboJet Duel wygląda na chiński model Arnagar AR-Q3.
Do Lilin A335 (RoboJet Sensual) jest dostępnych na Aliexpress mnóstwo części zamiennych i eksploatacyjnych czego nie mogłem stwierdzić dla Arnagar AR-Q3 (RoboJet Duel).
Brałem pod uwagę to, że RoboJet wyposażony jest fabrycznie w ścianę wirtualną, mam polską kartę gwarancyjną i mnóstwo części na Ali w cenach bezcłowych.

Na chwilę obecną czekam na potwierdzenie przesyłki, ale wiem, że co do sensuala są to ostatki magazynowe.


Dzięki za odpowiedź. Czekam na recenzję z użytkowania. Wiesz może jaką ma siłę ssania?
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez simarik » 14 lis 2016, o 14:33

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Proszę _ w linku poniżej post do angielskiej wersji aplikacji do V7 na androida (strona 32). U mnie działa elegancko.
http://telchina.pl/inteligentne-odkurzacze-roboty-sprzatajace-t28234-372.html?hilit=aplikacja#p298451

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A włączyłeś przycisk od spodu odkurzacza schowany pod niebieską mikrofibrą?
simarik
AKTYWNY
 
Posty: 201
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 12:42
Pochwały: 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 14 lis 2016, o 15:31

simarik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Proszę _ w linku poniżej post do angielskiej wersji aplikacji do V7 na androida (strona 32). U mnie działa elegancko.
http://telchina.pl/inteligentne-odkurzacze-roboty-sprzatajace-t28234-372.html?hilit=aplikacja#p298451

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A włączyłeś przycisk od spodu odkurzacza schowany pod niebieską mikrofibrą?

Nie :) szukałem przełącznika bo pisze w instrukcji ale nie umiałem go znaleźć, dzięki za namiary
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Adam B » 14 lis 2016, o 15:56

Kecolk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja mam ciągle "The supplier is processing your order", ale kilka osób pisało tutaj, że otrzymało wiadomość, że Chinol nie ma tylu sztuk sprzętu i żeby anulowali zamówienie. Ja zamówiłem towar 11.11 o 10:38 i jestem dosyć wysoko na liście zamawiających (16 strona z 22) w "Transaction History", więc liczę, że dla mnie wystarczy towaru :-P Tak przeglądam to chyba większość zamawiających od tego sprzedawcy jest z PL.
Adam B
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 17:43
Telefon:: Xperia T3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kontrolaskarbowa » 14 lis 2016, o 16:20

Adam B napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja mam ciągle "The supplier is processing your order", ale kilka osób pisało tutaj, że otrzymało wiadomość, że Chinol nie ma tylu sztuk sprzętu i żeby anulowali zamówienie. Ja zamówiłem towar 11.11 o 10:38 i jestem dosyć wysoko na liście zamawiających (16 strona z 22) w "Transaction History", więc liczę, że dla mnie wystarczy towaru :-P Tak przeglądam to chyba większość zamawiających od tego sprzedawcy jest z PL.


mi juz wyslam 8 sztuk . Wiecej nie mial.... wiec pewnie reszzta dostanie cancel
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 14 lis 2016, o 17:02

No u mnie też processing aczkolwiek zostało 3 dni do anulowania zamówienia. Wysłałem dzisiaj zapytanie kiedy wysyłka.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 14 lis 2016, o 17:20

kontrolaskarbowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja mam ciągle "The supplier is processing your order", ale kilka osób pisało tutaj, że otrzymało wiadomość, że Chinol nie ma tylu sztuk sprzętu i żeby anulowali zamówienie. Ja zamówiłem towar 11.11 o 10:38 i jestem dosyć wysoko na liście zamawiających (16 strona z 22) w "Transaction History", więc liczę, że dla mnie wystarczy towaru :-P Tak przeglądam to chyba większość zamawiających od tego sprzedawcy jest z PL.


mi juz wyslam 8 sztuk . Wiecej nie mial.... wiec pewnie reszzta dostanie cancel

Tzn masz już nr nadania?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kontrolaskarbowa » 14 lis 2016, o 18:16

mi juz wyslam 8 sztuk . Wiecej nie mial.... wiec pewnie reszzta dostanie cancel[/quote]
Tzn masz już nr nadania?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka[/quote]

tak , dla 8miu sztuk . reszte powiedzial ze nei wysle bo juz nie ma
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 14 lis 2016, o 18:41

kontrolaskarbowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tzn masz już nr nadania?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka[/quote]

tak , dla 8miu sztuk . reszte powiedzial ze nei wysle bo juz nie ma[/quote]
A który byłeś w kolejce?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Adka_ » 14 lis 2016, o 19:09

Ja tez od niego kupilam :(
Adka_
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 13:27
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kontrolaskarbowa » 14 lis 2016, o 19:22

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tzn masz już nr nadania?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


tak , dla 8miu sztuk . reszte powiedzial ze nei wysle bo juz nie ma[/quote]
A który byłeś w kolejce?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka[/quote]

nie mam pojecia - napisalem ze zamowilem 10 sztuk i jak nie wysle to ma zly feedback za wszystkie zamowienia .ustalilismy na 8 wysylke
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron