• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez testerek » 13 lis 2016, o 16:12

Foorio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Działa. Mam V7 i tę ścianę.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
testerek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 22:33
Pochwały: 3
Telefon:: brak

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Sandinista » 13 lis 2016, o 16:49

Mam problem jak ustawić płatność w pln za odkurzacz V7 na gearbest? Mimo wyboru tej opcji na tronie przechodząc do płacenia pojawia się kwota w USD,zarówno przy płaceniu paypalem (ustawienia konta-waluta podstawowa pln) jak i próbie płacenia kartą
Sandinista
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 10:27
Telefon:: xiaomi Mi3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Foorio » 13 lis 2016, o 20:51

Racja, filmik widzialem juz jakis czas temu. Jednak na Gearbest twierdzi co innego. Wlasnie na ich stronie znalazlem cytowana odpowiedz dotyczaca sciany. Pozostaje jeszcze zapytac na stronie prducenta. Pytalem tam np. ostatnio o modul bluetooth w V7S i dzisiaj otrzymalem odpowiedz ze ten model nie posiada.
Foorio
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 21:38
Telefon:: galaxy s2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 13 lis 2016, o 22:02

W gearbest i innych chińskich sklepach płci sie w USD, ceny w innych walutach sa tylko orientacyjne. zapłać kartą w złotówkach, lub jak chcesz zaoszczędzić 20zł na odkurzaczu i póżniej na kolejnych zakupach to załóż darmowa kartę USD i kupuj dolary w kantorach internetowych. Odsyłam tu http://aliexpress.telchina.pl/placic-aliexpress/
marx
Administrator
 
Posty: 12586
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 13 lis 2016, o 22:23

Foorio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam tą ścianę i ILifa V7. Ściana działa z V7 - tylko trzeba ją ustawić najlepiej za futryną drzwi. Gdy nadajnik postawiłem w pokoju, w którym pracowała moja "tarantulka" to biedna zgłupiała.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 13 lis 2016, o 23:04

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

5groszy jest na kursie wiec przy 170$ masz niecale 9zł, gra nie warta swieczki jak kupujemy od swieta.
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 13 lis 2016, o 23:09

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

5groszy jest na kursie wiec przy 170$ masz niecale 9zł, gra nie warta swieczki jak kupujemy od swieta.


Jednakże przydatne jak wczoraj np. Przelewy24 najpierw padły polskie banki naliczały sobie gigantyczny spread co dawało czasem 4,30zł za dolara..
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marcoos1 » 13 lis 2016, o 23:29

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

5groszy jest na kursie wiec przy 170$ masz niecale 9zł, gra nie warta swieczki jak kupujemy od swieta.

Niby czemu gra nie jest warta świeczki?
Kupuję jedną rzecz (i nigdy więcej potem) i mogę zapłacić 9zł mniej lub więcej (dokładnie ten sam przedmiot od tego samego sprzedawcy). Nic mnie to nie kosztuje i nic nie tracę a zyskuję 9zł. Lepiej wywalić 9zł w kosmos? Jak ci to wisi, to przelej mi 9zł na konto.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Sandinista » 13 lis 2016, o 23:41

Dzięki za wyjaśnienie,myślałem że są większe różnice
Sandinista
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 10:27
Telefon:: xiaomi Mi3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 13 lis 2016, o 23:51

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

5groszy jest na kursie wiec przy 170$ masz niecale 9zł, gra nie warta swieczki jak kupujemy od swieta.

Niby czemu gra nie jest warta świeczki?
Kupuję jedną rzecz (i nigdy więcej potem) i mogę zapłacić 9zł mniej lub więcej (dokładnie ten sam przedmiot od tego samego sprzedawcy). Nic mnie to nie kosztuje i nic nie tracę a zyskuję 9zł. Lepiej wywalić 9zł w kosmos? Jak ci to wisi, to przelej mi 9zł na konto.

Zas te przelej i przelej, zebrakiem jesteś? Nie przeleje ci, chcesz 9zl to idź zapracuj a odemnie z dala.
Wystarczająco jasno się wyraziłem czy czegoś nie zrozumiałes i mam powtórzyć?
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez lyric » 14 lis 2016, o 00:12

Jutro chce zamówić v7 z gearbest z magazynu EU. Czy ma ktoś może lepszy sklep? Wyjdzie około 680zl z przesyłką.
Z góry dzięki

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
lyric
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 21:16
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mlodyrwsofficial » 14 lis 2016, o 03:56

Witajcie,
w związku z zbliżającymi się świętami zastanawiam się nad prezentem dla Mamy :) Chcę jej kupić inteligenty odkurzacz z uwagi na obecność psa i kota w domu, przez co musi co dziennie odkurzać odkurzaczem standardowym. Chcę aby była z niego w pełni zadowolona. Byłem już niemal pewny po obejrzeniu i przeczytaniu wszystkich recenzji że wybór padnie na ILIFE V7S do momentu kiedy nie zauważyłem w komentarzu pod filmikiem testu ILIFE V7 na YT informacji "Ainol A - S11 podobno znacznie lepszy od ILife V7S, ma też większą moc i większy pojemnik na kurz."
No i w tym momencie już nie byłem taki przekonany że będzie to V7S. Potrzebuję waszej pomocy czy ktoś już z was ma owy model, może już się wypowiedzieć co do tego który lepszy? Nie chodzi tu o cenę bo tak się składa że jest niemal identyczna. Odkurzacze marki ILIFE zbierają dobre opinie w recenzjach oraz na forach. Jak jest z produktami marki Aniol? I czy będą modele V7S oraz S11 dostępne w sklepie Geatbest.com z europejskiego magazynu?
Z góry dziękuję za pomoc!
mlodyrwsofficial
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 03:39
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron