• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 2 lis 2016, o 16:29

Polecam się :)
Odnośnie Appki to wcale nie gadżet jak mi sie wydawalo.
Dwa razy mialem sytuacje ze Toudi stanął, i czerwona lampka i ch nie jedzie, nie chce ruszyc. Lekki zawał, serce w gardle ze jednak chłam kupiłem.
Włączam appkę, a tam pieknie wyskakuje że error, i rysuneczek co przeczyscic, kóry czujnik bo zasyfiony. Dziś, przed chwilą wlasciwie, to samo. Nauczony doswiadczeniem włączam App, a tam pieknie error - wyczysc turbo brush, rysunek pogladowy itd. Najsmieszniejsze ze wcale na zasyfioną nie wyglądała, dopiero po wyjeciu na brzegach bylo widac ile hairów wybranki nawinęło się tak ze az ją blokowało. Nie wiem czy bez appki gdzies te bledy sie wyswietlają, czy urządzenie sygnalizuje je iloscią piknięc/dlugością, czymkolwiek, instrukcji oczywiscie nie czytałem :)
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Flyagaric » 3 lis 2016, o 01:27

Zaskoczyłeś mnie - do tej pory czytając o tej appce miałem ją za zbyteczny bajer, a tu widzę, że całkiem użyteczna rzecz.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robi173 » 3 lis 2016, o 09:12

Dodatkowo, tylko w appce sprawdzisz jaki jest stan naładowania akumulatora i tu mam pytanie, czy też tak macie, że jak V7 naładowany na max, a baza odpięta od zasilania to po 2 dniach bezczynnego postoju V7,bateria spada na ok 50% ? Z tego wynikałoby, że po ok 5-7 dni bezczynności i bez ładowania bateria może zejść do 0% Ciekawe co tam pożera tyle prądu skoro odkurzacz nic nie robi?
robi173
 
Posty: 102
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:16
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi pro, Mi 8se.
ROM: 6.0, 8.0.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 3 lis 2016, o 10:43

Ja się może wypowiem , porównywałem V7 i V1 i moge stwierdzić że faktycznie algorytm sprzątania w V7 jest znacznie lepszy od tego w V1, V7 dokładnie rogi wyczyści, wymiecie też przy listwach przypodłogowych, i robi to w sposób mniej przypadkowy niż V1, to jeden z najmniej hałaśliwych odkurzaczy. Mniejsza siła ssania została zrekompensowana turboszczotką. Jeżeli nie masz grubych dywanów to nie odczujesz różnicy w sprzątaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=ejMufFj0Bek V1 dobra siła ssania, radzi sobie z grubymi dywanami,

W kolejnym filmie pokazane jak sprząta V7 https://www.youtube.com/watch?v=txY0tVl29no

Autor postu otrzymał pochwałę
marx
Administrator
 
Posty: 12530
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kumpel_ » 3 lis 2016, o 10:56

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To ja mam jeszcze pytanie.
Jak radzi sobie V7 na dywanach, które posiadasz? Czy odczuwasz, że brakuje mu mocy, żeby je dobrze wyodkurzać?
Mam bardzo podobne dywany jak ty i zastawiam się czy wystarczy mi V7, czy jednak pomyśleć o A4?
Zależy mi na tym, aby odkurzacz był jak najcichszy, do tego czytałem, że w A4 może być większy problem z częściami zamiennymi i gorzej sprząta w rogach/przy ścianach.
Chciałbym zamówić V7, ale trochę wątpliwości wzbudza u mnie odkurzanie 2 dywanów.
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 3 lis 2016, o 11:28

Ja dywanów nie mam więc nie mialem problemu. Ale tak na zdrowy rosądek, jak kiedys miewalem dywany to odkurzanie wygladalo tak że na zelmerze czy innym manualnym odkurzaczu dawalem maksymalne ssanie tak ze jak palucha wlozyles to malo nie urwało. Wiekszosc z nas tak pewnie robila. Nie chce mi sie wierzyc ze nawet A4 najmocniejszy tak zasysa powietrze i syfy razem z nim z podlogi czy dywanów. Pewnie mocniej, ale raczej na pewno nie az tak. Ergo - dywany pewnie co jakis czas i tak beda wymagaly porządnego odkurzzenia/wyprania/czegokolwiek. Poza tym jakie wlosie, jak krótkie o i V7 i A4 sobie poradzi, A4 lepiej. Jak dlugie to pewnie kazdy pojezdzi i zaden nie zrobi tego idealnie.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 3 lis 2016, o 11:31

robi173 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie sprawdzalem, u mnie jezdzi dzien w dzien minimum. Czasem go włączam i celuje w kosmyk włosów leżacy na podlodze zeby nie czekał do rana dnia nastepnego :)Nie sądziem ze takie gówno mi tyle radochy sprawi.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 3 lis 2016, o 11:34

V7 na grube dywany się nie nadaje. Nawet A4 wyciągnie okruchy z górnej warstwy włosów, tej widocznej dla oka. ale nie zastąpi nam trzepaka. Wszystkie roboty mają mniejszą siłę ssani niz klasyczne odkurzacze, a pomimo to zbierają więcej kurzów i innego syfu niz klasyczny odkurzacz. A to za sprawą czasu pracy, robi to powoli, ale długo. Finalny efekt lepszy niż odkurzanie 1000W odkurzaczem przez 5-10 minut.

Przy V7 spokojnie pooglądasz telewizje, mocniejsze, bez turboszczotki, to juz dyskomfort. (można sprzątać pod naszą nieobecność )
marx
Administrator
 
Posty: 12530
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kumpel_ » 3 lis 2016, o 11:41

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dzięki wielkie, rozjaśniłeś moje wszelkie wątpliwości.
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez aatku7 » 3 lis 2016, o 11:44

pf05 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


witam serdecznie, mozesz powiedzieć co nieco co dokładnie czyściłeś? na moje nieszczęście mam V7S bez apki i o ile kiedyś z mopem ganiał po domu jak głupi o tyle teraz stoi w miejscu i buczy, jakby miał za nisko kuper by mógł się ruszyć dalej. nie wiem czy jest to jakaś straszna usterka, mam nadzieję, że wystarczy go może nieco podreperować? z samym odkurzaniem dalej radzi sobie elegancko.
aatku7
 
Posty: 0
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 11:39
Telefon:: HTC

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez recznik » 3 lis 2016, o 11:58

robi173 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a ta aplikacja podaje inne wartości niż 100 i 50% ja nigdy nie widziałem nic poza tymi dwoma wskazaniami baterii?

Czy ktoś z was widział taką miotełkę do odkurzacza (side brush) szukam takiej z 4 końcówkami jak na zdjęciach?
ponoć dużo lepiej się sprawdza niz standardowa wersja tylko nigdzie nie widze takiej.
http://tnij.org/bpf0qlu
Ostatnio edytowano 3 lis 2016, o 12:12 przez recznik, łącznie edytowano 1 raz
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 3 lis 2016, o 12:07

aatku7 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Za pierwszym razem mielem info zeby przeczyscic czujniki z przodu. Na rysunku w apce pokazane bylo gdzie. Odwrócilem do góry nogami odkurzacz i paluchem oblizanym przejechalem po takich 3 czy 4 czujnikach Irda chyba, lekko przykurzonych. Wyglądają jak koncówka oldskulowego pilota do tv. I zadzialalo.
Na moje oko to u Ciebie bedzie podobnie, moze czujniki wysokosciowe sie pobrudzily, odkurzacz mysli ze spadnie i stąd kuper posadzil? Pierwsze co to przeczysc je i a nóż widelec zadziala. Jak nie, to restart guzikiem i modlitwa zeby to pomoglo :P a jak nie pomoze to nie wiem:)
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama