• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 3 sty 2018, o 19:13

wilkw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Praktycznie zerowe ale ta przesylka to droga przez meke, sam czekam na oczyszczacz nadany 8.12 ktory nawet nie ruszyl sie z HK. Poluj na wysylke z magazynu EU.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez sharqi » 4 sty 2018, o 11:15

Planuję zakup robota odkurzającego, Przeczytałem, ostatnie kilkanaście stron wątku i chciałbym się poradzić.
Powierzchnia do odkurzenia ok80m2, -meble. Jeden stopień 8mm do pokonania, Jeden grubszy puchaty dywanik - ale jak go ominie to nie będzie problemu. Mamy psa, który gubi dużo sierści. Chciałbym by funkcja mopowania jednak była - podłogi są regularnie impregnowane więc brud się ich tak mocno nie trzyma, a zawsze to jakieś odświeżenie.
Fundusze to do 500$, no chyba, że nie ma sensu aż tyle wydawać. Wstępnie celuję w drugą generację Xiaomi. Czy jest sens, czy może lepiej kupić coś połowę tańszego a resztę wydać na przyjemności :) Widzę, że nawet tanie modele pracują dość bezawaryjnie. Więc tej kwestii się nie obawiam.
sharqi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:55
Telefon:: Motorola Droid 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Lindinho » 4 sty 2018, o 15:47

Xiaomi 2.gen to dobry wybór. Z tańszych ew.ilife x620.
Lindinho
 
Posty: 76
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 19:59
Telefon:: Xiaomi & Sharp

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 4 sty 2018, o 18:35

Minął ponad rok z ilife v7, myślę o zamianie na xiaomi vacuum lub ilife x620. Czy jest sens? W v7 trochę wkurza mnie ze musze zamykać go w poszczególnych pokojach żeby dosprzatal. Nie używam żadnego innego odkurzacza prócz robota.
Po stronie ilife stoi świetny serwis wysyłają części przez 12 miesięcy. Często więcej niż potrzebuje użytkownik ;]. Korzystał ktoś z serwisu xiaomi?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez lipszczak » 9 sty 2018, o 17:51

Czy jest jakaś alternatywa dla Xiaomi jeśli chodzi o zarządzania aplikacją mobilną? Szczególnie chodzi mi o mapę przemieszczania się odkurzacza. Jeśli nie to czy ilife A4s to dobra propozycja, czy do 200usd znajdę coś lepszego?
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 9 sty 2018, o 22:52

Jeśli nie było to potwierdzam ilife x620 nie ma wsparcia serwisowego. Jeśli się uszkodzi z problemem zostajecie sami.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez sonic » 10 sty 2018, o 10:39

dotarł mój JISIWEI I3, kupiłem z ciekawości raczej jako ciekawy gadżet/zabawkę bez nadziei na odkurzenie mieszkania (mam małe dziecko i 2 psy). Odkurzam codziennie bo psiaki gubią dużo sierści. Jestem w głębokim szoku jak dokładnie takie maleństwo odkurza. Spodziewałem się że rozwieje psie kudły po kątach, ale zostawiłem go na pół godziny w salonie poszedłem z dzieckiem na spacer i jak wróciłem salon lśnił czystością :) jest to moje pierwsze spotkanie z automatycznym odkurzaczem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zobaczymy jak szybko umrze, ale wtedy na pewno zamówię Ilifa albo inny sprawdzony model :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 10 sty 2018, o 10:52

Sonic, dokladnie piszesz to co ja pisze od okolo pol roku :) tj. co bysmy nie kupili i tak to cos posprzata mieszkanie.
Nalezy tylko zwracac uwage na to czy mamy dywany, plytki, panele itd.
Jeszcze niektórym uzytkownikom zalezy na liniowym sprzatani ale i tak ostatecznie wszyscy maja czysto w domu.
Niech sluzy jak najdluzej.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Doze » 11 sty 2018, o 14:39

Który z tych modeli jest lepszy ILIFE V7S Pro czy ILIFE V5S Pro. Z tego co wyczytałem V5S Pro wyjeżdża na większą przeszkodę i ma mocniejsze ssanie. Wydaje mi się być lepszym modelem, ale nie mam o tym pojęcia, więc może ktoś doradzi? Nie mam telefonu na androidzie - czy jest przydatny/konieczny do tych modeli?
Doze
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 12:54
Telefon:: 640xl

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 11 sty 2018, o 14:52

7mka ma elektroszczotke, 5tka ssawke jak w tradycyjnym odkurzaczu. Sam zdecyduj co jest bardziej Tobie potrzebne.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez lipszczak » 12 sty 2018, o 11:05

Kurczę, nie zdążyłem zamówić odkurzacza Xiaomi z magazynu w EU, już się rozeszły. Czy orientujecie się co ile mniej więcej pojawiają się takie promocje?
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 12 sty 2018, o 12:11

Zamow z Chin z wysylka priority line, dostaniesz po miesiacu bez VAT no i troche taniej niz z EU magazynu.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron