• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 17 sty 2018, o 07:58

A jaką miałeś usterkę że przysłali silnik główny i turboszczotkę?
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez open99 » 17 sty 2018, o 17:23

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, pierwsze co zrobiłem to wyjąłem przednie kółko - syfu było mnóstwo ale to nie pomogło.
Z Ilife'a odpisali mi, że prawdopodobnie lewe koło, kazali wyczyścić a jak nie pomoże to wysłać szczegóły zakupu. Ciekawe co zaproponują, bo sprzęt już po gwarancji.
open99
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 16:32
Telefon:: honor

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 17 sty 2018, o 17:43

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Usterka silnika turbinki, pracuje głośno czasami.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 18 sty 2018, o 00:15

open99 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No ciekawe , bo moj także po gwarancji i jakby zastrajkował to słabo inne odkurzanie już widzę.
Czasem się zastanawiam czy jakiś drugi w rezerwę kupić :lol: .
Pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez open99 » 18 sty 2018, o 15:44

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No ciekawe , bo moj także po gwarancji i jakby zastrajkował to słabo inne odkurzanie już widzę.
Czasem się zastanawiam czy jakiś drugi w rezerwę kupić :lol: .
Pozdro

Kupiłem pod koniec listopada 2016, dotarł pewnie w grudniu, bo jakoś długo to trwało. Zatem gwarancja się skończyła ale całkiem niedawno...
W każdym razie support Ilife'a potwierdził, że gwarancja minęła ALE wyjątkowo wysyłają mi darmowo to koło! Brawo! Miło z ich strony, mam nadzieję, że to pomoże :)
open99
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 16:32
Telefon:: honor

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 18 sty 2018, o 23:55

No to kupowaliśmy razem , moj także drugie święta u mnie zaliczył 8-) .
Z tym że po zabrudzeniu przedniego koła jakoś w połowie zeszłego roku go prawie w całości rozebrałam.
Podejrzewałem czujki , koła , bo także kółka kręcił tyle ze się nie wyłączał.

Teraz profilaktycznie co 3 -4 sprzątania odkurzam go rurą bo i tak ją trzeba czasem do mebli wyciągnąć .
Ah , jakby zrobili mutację A4 z jakimś quadrokopterem :lol: .
Pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez TiTuS » 19 sty 2018, o 11:44

Panowie - z odkurzaczami w GB coraz gorzej. Od 3-4 tygodni poluję na A4S z magazynu w EU - nic nie ma.
Dodatkowo teraz to już nawet ceny jakieś kosmiczne sie porobiły i nawet z chin jest za 186$.
Ktoś coś wie o co biega? GB wycofuje sie z iLife czy co?

A może ktoś poleci jakieś inne sprawdzone źródło z A4S albo czymś podobnym, ważne aby maił szczotkę i dobre ssanie oraz radził sobie z wjeżdżaniem na dywany (niskie).
Mapowanie i mega apki w stylu Xiaomi nie potrzebuję, to ma działaś i być bezawaryjne :)
TiTuS
 
Posty: 85
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 16:42
Pochwały: 8
Telefon:: Mi 5s

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 19 sty 2018, o 16:51

Biega o to ze byl okres swiateczny a taki odkurzacz to swietny prezent. Popyt ksztaltuje cene wiec skoro jest spore zapotrzeboeanie to i ceny trzymaja.
Badz cierpliwym i zagladaj na strony z kuponami.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez TiTuS » 19 sty 2018, o 23:32

Nie, to nie to na pewno.
Ceny tuż przed świtami były niższe, po 160$ normalnie, z kodem nawet po 140 można było ale niż z EU.
Chciałem koniecznie A4S to z opinie i testów wyszło że ten najbardziej odpowiada moim potrzebom. Jakieś V7 czy V7S sie trafiały z EU w promocji ale nie A4S.
Na początku stycznie tuż po świetach - to samo, brak A4S w EU - tylko chiny, V7S sie wyprzedały.

W tej chwili to w EU kompletnie nic nie ma poza V7 za 150$ które marx podsyłał kilka dni temu.
Śledzę jego oferty i to jedyne co było w EU w ostatnich tygodniach :/
Na pewno to nie okres świąteczny tylko coś innego kształtuje ta sytuacje.
Czekam cierpliwie od 4 tygodni, nie liczę na promocję że ktoś mi odda go za grosze, spokojnie te 150$ za niego dam byleby była pewność że z EU idzie.
Ostatnio kupiłem tableta w BangGood (koniec listopada) i do dziś do mnie nie doszedł, gdzie utknął i dupa (Wer Warszawa ) wiec nie chcę przerabiać 2 miesięcy czekania na paczkę ponownie :/
TiTuS
 
Posty: 85
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 16:42
Pochwały: 8
Telefon:: Mi 5s

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 19 sty 2018, o 23:58

No chyba więcej tego schodzi bo ludzie się przekonali 8-) .
A to jak zwykle pretekst dla handlowców żeby wołać wiecej , producent rączej cen nie podnosi.

Jeśli zaczną zalegać na magazynie cena spadnie , jednakże teraz trend jest chyba odwrotny .
Masa recenzji na YT a ludzie coraz bardziej leniwi , sam się rok temu zastanawiałem czy warto dać 500 za ten wynalazek czy kupić jakiegoś sprawdzonego na kablu.

Teraz już wiem i kilku znajomych zobaczyło , kupiło , zaraziło następnych.
Pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez drake7 » 20 sty 2018, o 01:47

TiTuS napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


kup z chin.mi a4s szedl 12 dni (kupilem 31 12). mam a4 bez s , listopada 16 roku, chodzi ok, 2 x rozkrecalem, dostalem silnik po pol roku od ilife w ciagu 5 dni, wyslali film jak rozkrecic robota, ( w tamtym czasie nie bylo filmow poradnikowych w necie),a okazalo sie ze w starym rolka od silnika byla zawalona, nabita malymi wloskami, brudem. i jest ok. po czyszczdniu. a4s kupilem na prezent i kazdemu polecam ten model.jednak jesli masz psa z sierscia, to popatrz w strone a6ki, to samo co a4, ale ma gumowa szczotke. a teraz zona zachciala z mopem, to kupilem x620 z ali.ma 1200 czegos tam mocy, ma mopa i chyba i szczotke gumowa i taka standard, na podmiane, ale do konca nie wiem . niby wysylka z niemiec ale idzie 3 tygodnie i dopiero bedzie wyslany z de.takze taki to magazyn w niemczech,o. kosztowal 225 $ i mysle ze to moze byc the best of the best, a te v5 czy v7 z mopem nie beda mialy startu do tego xa, oczywiscie jesli zaraz nie padnie;).dziwne ze tego nie sprzedaja na europe.oczywiscie mam obawe, ze sie zaraz rozwali,ale a4 ka to tez bylo ryzyko. a ze mam ostatnio faze chinozakupoholizmu to kupilem sobie jeszcze robota do szyb cop rose x6.to dopiero bedzie zabawa;)
drake7
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 09:13
Pochwały: 1
Telefon:: S5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 20 sty 2018, o 02:00

drake7 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


kup z chin.mi a4s szedl 12 dni (kupilem 31 12). mam a4 bez s , listopada 16 roku, chodzi ok, 2 x rozkrecalem, dostalem silnik po pol roku od ilife w ciagu 5 dni, wyslali film jak rozkrecic robota, ( w tamtym czasie nie bylo filmow poradnikowych w necie),a okazalo sie ze w starym rolka od silnika byla zawalona, nabita malymi wloskami, brudem. i jest ok. po czyszczdniu. a4s kupilem na prezent i kazdemu polecam ten model.jednak jesli masz psa z sierscia, to popatrz w strone a6ki, to samo co a4, ale ma gumowa szczotke. a teraz zona zachciala z mopem, to kupilem x620 z ali.ma 1200 czegos tam mocy, ma mopa i chyba i szczotke gumowa i taka standard, na podmiane, ale do konca nie wiem . niby wysylka z niemiec ale idzie 3 tygodnie i dopiero bedzie wyslany z de.takze taki to magazyn w niemczech,o. kosztowal 225 $ i mysle ze to moze byc the best of the best, a te v5 czy v7 z mopem nie beda mialy startu do tego xa, oczywiscie jesli zaraz nie padnie;).dziwne ze tego nie sprzedaja na europe.oczywiscie mam obawe, ze sie zaraz rozwali,ale a4 ka to tez bylo ryzyko. a ze mam ostatnio faze chinozakupoholizmu to kupilem sobie jeszcze robota do szyb cop rose x6.to dopiero bedzie zabawa;)
Może nie pij, jak chcesz pisać na forum.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość