• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez masterwilo » 31 sty 2018, o 14:30

Witam, chciałbym kupić robot-odkurzacz do ok 1000zł. Który model z Chin jest obecnie na topie? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam
masterwilo
 
Posty: 65
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 08:56
Telefon:: LG

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez snow.leopard » 31 sty 2018, o 15:02

masterwilo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W tej cenie jedyny sensowny "inteligentny" odkurzacz to Xiaomi Mi Robot 1st Gen. Można go dorwać w cenie poniżej tysiąca zł z Gearbest lub Lightinthebox (czasami nawet z PL magazynu).
snow.leopard
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez masterwilo » 31 sty 2018, o 18:05

Dzięki za szybką odpowiedź. W necie spotkałem bardzo pozytywne opinie o robotach ilife. Rozumiem, że Mi Robot zjada je na śniadanie?
masterwilo
 
Posty: 65
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 08:56
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 31 sty 2018, o 18:30

Masz budżet na mi vacuum, to nie ma sensu brać ilife

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez masterwilo » 31 sty 2018, o 23:12

Budzet to zawsze kwestia do dogadania. Przepraszam, moglem zaznaczyc jakies widelki lub napisać, że jeśli watto dołożyć kilka stówek to mam taka możliwość. :oops:
Gdybyscie mieli doradzic czy brac Mi Robot lub dolozyc troche grosza, to który ilife byłby lepszym wyborem?
masterwilo
 
Posty: 65
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 08:56
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 1 lut 2018, o 07:31

Napisz lepiej czy masz dywany czy nie, jesli tak to jakie, czy masz sporo siersci i dlugich wlosow no i jakie mieszkanie: otwarte czy ze skomplikowanym ukladem pokoji.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez masterwilo » 1 lut 2018, o 09:08

Mieszkanke 55m2 salon polaczony z kuchnia i oddzielny pokoj, dywan na srodku salonu, w kolorze bialym, panele na podlodze ciemny braz. W kuchni plytki biale i czarne. Zwierzaka nie mam, sam jestem łysy wiec ogolnie siersci nie ma. Rozmieszczenie mebli raczej obwodowe.
masterwilo
 
Posty: 65
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 08:56
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 1 lut 2018, o 10:42

IMHO A4S bedzie idealnym wyborem w rozsadnej cenie. Obawialbym sie tylko o czarne plytki wsrod bialych. Odkurzacze (teoretycznie wszystkie, oprocz podobno roborock'a) moga odczytac te fragmenty jako schody, najlepiej gdybys mogl to sprawdzic i pozyczyc od kogos takiego robota.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez TiTuS » 1 lut 2018, o 11:03

Jako świeży posiadać A4S - polecam.
Jest z nami od weekendu ale juz go polubiłem.

Niestety czarnych kafelków nie mam to ci nie potwierdzę co i jak ale schody posiadam i wykrywa je prawidłowo, nie spadł z nich ani razu jeszcze :)
Radzi sobie jak na razie doskonale i wszystko to co czytałem w opiniach sie potwierdza - polecam.
Jeśli potrzebujesz totalnego automata który robi to co powinien - to będzie to.

Jeśli natomiast lubisz gadzety i np masz potrzebę sprawdzania online co aktualnie robi twój pupil albo chcesz sie pochwalić znajomym - to mapowanie pomieszczeń i dalmierz laserowy w Xiaomi bedzie dla ciebie. A4S niestety (albo stety właśnie) ma tylko prostego pilota i tyle :)
TiTuS
 
Posty: 85
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 16:42
Pochwały: 8
Telefon:: Mi 5s

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 1 lut 2018, o 12:43

Xiaomi wie że posprzatal, ty wiesz gdzie był lub gdzie nie dojechał. Przy ilife z góry wiesz ze on nic nie wie :). Jak oficjalnie seria x ilife(lub wyżej) będzie miała wsparcie dla Europy kupię ilife(psują się, lecz serwis wszystko wynagradza) . Przy awarii xiaomi chyba zostajemy sami z problemem.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rav93 » 2 lut 2018, o 00:36

No właśnie - odnośnie czarnych powierzchni i czujników, to czy ktoś wpadł na pomysł, żeby posłużyć się czarną taśmą np. izolacyjną do zrobienia prowizorycznej ściany? Udało mi się w końcu wyżebrać v7 za te 76 dolców, co to najpierw anulowali. Jeszcze czekam na kuriera, ale zamierzam sprawdzić, czy taki myk sprawdzi się w progu. :) Mam jeszcze taśmy magnetyczne, także je też przetestuję.
Rav93
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:36
Telefon:: Redmi Note 4 MTK
ROM: MIUI

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez masterwilo » 2 lut 2018, o 11:30

Dziekuje za porady. Wybiorę ilife.
Czy ktos ma jakis link afiliacyjny, zebym mu pare groszy za zakup dorzucil?
masterwilo
 
Posty: 65
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 08:56
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron