• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez zawel » 29 gru 2017, o 15:44

Tak, niestety się zdarza i chociaż wygląda okropnie, to jest standardowa praktyka. Zakryj wszystko co się da (i nie wyszarzaj tylko twardy, czarny pasek) i wyślij tak jak napisali: zdjęcie karty z 4 ostatnimi cyframi (reszta zakryta) i nazwiskiem + jakiś rachunek za prąd.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 29 gru 2017, o 15:47

Kilka osob juz tak weryfikowano.
Chca zdjecie karty z widocznymi ostatnimi 4 cyframi reszte cyfr mozesz zaslonic oraz dowod osobisty posiadacza karty.
Ja np nie raz bylem proszony o dowod przy platnosciach karta np w Holandii, mysle ze takie sprawdzanie ma na celu sprawdzenie czy ktos nie posluguje sie kradziona karta.
Edit: ten rachunek za prad lub cokolwiek innego z Twoim nazwiskiem to gdybys nie chcial skanowac dowodu osobistego.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mar-an » 29 gru 2017, o 19:12

Ok, dzięki za rady.
Na razie napisałem im że mój bank i PayPal uznają takie działania za próbę wyłudzenia (słowa obsługi PayPal) i proszę o zwolnienie mnie z tego.
W ostateczności wyslę kartę z 4 ostatnimi cyframi i rachunek za prąd z widocznym nazwiskiem i adresem (bez kwoty)...
mar-an
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 14:41
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez krasnoludek » 29 gru 2017, o 19:39

Ponieważ jestem tutaj od dzisiaj, wypadało by się przywitać :)
Witam zatem wszystkich :)
a teraz do rzeczy:
ostatnio pojawił się wysyp dziwoląga marki haier.
Zapewne nie jest idealny, ale za tą kasę? Jedynie lipa, bo ma prawie 10cm wysokości, a to już może być problem.
Ale za tą kasę? Kamera, sterowanie z apki, szczotka...
https://pl.aliexpress.com/item/XShuai-S ... eLevelAB=5
na gearbescie jeszcze kilka dolarów taniej.
Ale oprócz kilku videorecenzji (a w zasadzie w większości unboxingu) 0 jakiś feedbacków i opinii....
Ktoś, coś??
krasnoludek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2017, o 19:28
Telefon:: htc one

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mar-an » 30 gru 2017, o 08:29

No i udało się bez wysyłania czegokolwiek, zamówienie przyjęte.
Wychodzi na to że jak napiszesz że wysyłanie skanów ci nie odpowiada to odpuszczają.
Może muszą jakiś procent zamówień w ten sposób zweryfikować i liczy się tylko to czy osiągną globalny wskaźnik w określonym czasie?
mar-an
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 14:41
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez SpeedoFST » 30 gru 2017, o 09:08

mi nie odpuścili, jak napisałem że mi wysyłanie skanów nie odpowiada to anulowali zamówienie i oddali kasę na pp
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez krasnoludek » 31 gru 2017, o 10:57

Proszę państwa, ponieważ wątek ten ma już grubo ponad 200 stron, i sporo wypowiedzi jest około głównego tematu, ciężko znaleźć potrzebne informacje.
Tego haiera o którego pytałem kilka wątków wyżej odpuściłem, bo zabardzo ciężko znaleźć jakąś opinię, a jak już się trafi, to raczej taka średnia ocena jest. Aplikacja w sklepie play też ma bardzo niską ocenę, więc... raczej nie wielce konkretnego to nie jest.
Prosiłbym użytkowników robotów kosztujących max. 700zł o jakieś propozycje.
Miałem od brasta pożyczony ilife (o ile dobrze pamiętam v7 lub v5) i o ile na parkiecie czy płytkach spisywał się ok, o tyle na dywanie kompletnie mu nieszło.
Stąd staram się znaleźć coś ze szczotką...
I jeszcze pytanie o mopowanie -jest coś warta ta opcja, czy raczej kompletnie nic...
Na jednej recenzji wyczytałem, żeby dolać do wody jakiś zapach, to przynajmniej będzie ładnie pachniało, bo na inny efekt zabardzo niema co liczyć... ?
Nakieruje ktoś??
krasnoludek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2017, o 19:28
Telefon:: htc one

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 31 gru 2017, o 11:09

Mopowanie odpusc, wybierz A4S i bedziesz zadowolony jesli masz dywany.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Lindinho » 31 gru 2017, o 16:09

Zależy, jakie masz dywany. Mam x620, więc chyba najmocniejszy iLife, ale dywanu typu shaggy nie ogarnie. Co do mopowania, to ja jestem zadowolony. Fakt że raz na jakiś czas ręcznie pryskam wodą mopa by smuga była regularna.
Lindinho
 
Posty: 76
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 19:59
Telefon:: Xiaomi & Sharp

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez krasnoludek » 1 sty 2018, o 12:17

dywanu dużego nie mam, ani 'głębokiego. W sumie taki malutki bieżniczek 2x1,5. Ale wiadomo, jak już rozłożę odkurzacz, to doodkużanie reszty paneli, to kilka minut, więc tu jednak chciałbym kompleksowe rozwiązanie. Mój tok rozumowania jest taki (nie wiem czy prawidłowy), że sprzęty z 'turboszczotką' powinny temu podołać. Problemem jest mnogość sprzętu obecnego na rynku. Oprócz mnóstwa chińczyków z portali typu gear, geek, ali, joy, można jeszcze rozważyć zakup używki np. z olx. Tam z kolei można spotkać bardziej znane firmy jak samsung, hoover itp, jednak chyba będę polował na jakiś deal od huwi...
Dzięki za odpowiedzi.
krasnoludek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2017, o 19:28
Telefon:: htc one

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 1 sty 2018, o 23:35

Do 7stowek Dibea GT100
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wilkw » 3 sty 2018, o 18:45

Na gearbest jest IlifeA4s z darmową wysyłką priorityline. Jakie jest ryzyko VAT?
Jiayu g4c - Honor 3c - Nubia Z7 max - Sharp Z3 - Sharp Aquos S2 - aktualnie SHARP AQUOS S3
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron