• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 12 gru 2017, o 21:50

Albo A6 itd itd
Wszystko zalezy od kasy i warunkow ktore ma sprzatac.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 13 gru 2017, o 15:00

Odkurzacz Ilife V7S Pro
Cena: 149.99$ https://goo.gl/ZhwJ8W
Kupon: ILIFEV7SPRO
➡ Kupony na odkurzacze: http://gadzet.telchina.pl/odkurzacze-au ... -promocje/
➡ Pełna lista produktó/w Xiaomi: http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-kupony ... -promocje/
➡ Okazje i kupony do innych sklepów: kupony-rabatowe-aliexpress-gearbest-i-pozostala-chinskie-sklepy-t34844-144.html#p366297
➡ Więcej dzisiejszych promocji: http://gadzet.telchina.pl/gearbest-kupony
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rav93 » 15 gru 2017, o 21:04

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem. :-|
Rav93
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:36
Telefon:: Redmi Note 4 MTK
ROM: MIUI

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 15 gru 2017, o 23:47

Rav93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem. :-|
Nie przejmuj się tym. Mój przyszedł a byl na processing.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Azael » 16 gru 2017, o 00:22

Gdzie znalezliscis info o tej promocji?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 16 gru 2017, o 09:16

Rav93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem. :-|

Cały czas widnieje status processing.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rav93 » 16 gru 2017, o 20:30

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Flash sale na jednej ze świątecznych akcji, był na samym dole strony, pewnie większość przeoczyła. Tutaj jeszcze jest widoczny, ale wyprzedany: https://www.gearbest.com/top-brands/ilife/45.html
Rav93
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:36
Telefon:: Redmi Note 4 MTK
ROM: MIUI

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 18 gru 2017, o 12:50

Dzis chcialbym sie z Wami podzielic "refleksja". Otoz dokladnie rok temu 18.12 w moim domu zaczal sprzatac Ilife V7 i tak przez rok codziennie po 2h wliczajac soboty i niedziele oprocz 2tyg kiedy bylismy na wakacjach. Wyglada ze przepracowal okolo 700h bez najmniejszego problemu. Ogarnia ponad 80m paneli i plytek bez dywanow, zuzywajac przy tym 3 obrotowe szczotki glowne, jedna boczna i jeden filtr. Z problemow to raz zasygnalizowal blad brudnych czujnikow w zderzaku ktore musialem przeczyscic oraz piszczacy zderzak, a raczej odbojnik pod nim ktory ocieral o obudowe. A obecnie nie moge sie polaczyc przez apke.
Odkurzacz staram sie czyscic co drugi dzien, a teraz po gwarancji jesli znajde kilka wolnych chwil planuje calego go rozkrecic i przeczyscic.
Co do samego odkurzacza to jestem mega zadowolony, zona ktora byla sceptyczna na poczatku rowniez. Jest to najlepiej wydane 670zl na gadzet w moim zyciu :) Obawialem sie o trwalosc ale widze ze bezpodstawnie. Mam nadzieje ze posluzy kolejny rok.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rav93 » 19 gru 2017, o 13:58

O wysyłce mojego v7 nadal żadnych informacji, ale już zastanawiałem się, w jakie części zamienne się zaopatrzyć. Filtry chciałbym sam docinać i montować do ramki - częściej i taniej. Ciekawe, bo sądziłem, że turbo szczotka ma większą żywotność niż boczne. U mnie są wyłącznie deski bez dywanów, dwa psy, kot i dwie kobiety. Od początku czekałem na promocje na model V5, który ma samą ssawkę i w którym nie będę musiał wyszarpywać włosów ze szczotki, a tu trafił się v7. :D Ciekawe, jak długo jeszcze będą dostępne do niego części. Te od V7S są kompatybilne poza większym mopem?
Rav93
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:36
Telefon:: Redmi Note 4 MTK
ROM: MIUI

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 19 gru 2017, o 14:50

Boczna szczotke wymienilem bo peklo jedno ramie, glowna wymienialem bo lozysko (jesli mozna tak nazwac ta kulke) zatyka sie kurzem i z kazdym dniem obraca sie coraz ciezej. Niechcac obciazac dodatkowo napedu wymienialem te szczotki bo sa tanie. Mozna tez je rozbierac i probowac reanimowac. Raz jedna rozebralem i przeczyscilem ale jednak nie obraca sie juz tak lekko jak nowka sztuka.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 19 gru 2017, o 19:37

Tulejke wymieniłem na nową w szczotce, działa jak nowa lub lepiej. Wymieniłem jeden ten cienki filtr oraz 3 te o większej filtracji. Poleciały 3 miotelki, jedna sama z siebie 2 uszkodzone na kablach. Na gwarancji wymieniłem też silnik turboszczotki

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Yakish_Colesh » 20 gru 2017, o 15:09

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


U mnie V7 pracuje od września 2016. Praktycznie na okrągło, przez cały rok był uruchamiany codziennie, obecnie może co drugi dzień. Dość szybko po zakupie żona przypadkiem zrzuciła robota ze stołu (nie, nie używam tego urządzenia do czyszczenia stołów :-)), ale szczęścliwie bez żadnego uszczerbku. Konserwacja sprowadza się do wymiany filtrów, bocznych szczotek (gubią włosie), głównej szczotki (po czasie zakołtuniona ponad możliwości wyczyszczenia). Regularne czyszczenie już sobie odpuściłem i zaglądam do odkurzacza raz na dwa tygodnie może raz na miesiąc. Najbardziej obawiałem się spadku wydajności akumulatorków (3 sztuki 18650) ale po półtora roku nie zauważyłem skrócenia czasu pracy ani ładowania a robot pracuje na najwyższej mocy. Obecnie po jakimś czasie pracy odkurzacza myślę sobie, że już mógłby się rozładować i wrócić do bazy, ale "niestety" trzeba go ręcznie zatrzymać. Nie mam już cierpliwości żeby mierzyć czas jego pracy, ale podejrzewam że nadal pracuje ponad 2h na pełnej mocy.

Sprzęt jest niezniszczalny, nie widać też żadnych otarć albo zarysowań a ustrojstwo uwielbia przeciskać się przez najgęstsze przeszkody, po tym czasie wydaje mi się, że pracuje trochę głośniej niż na początku. W maju kupiłem drugą sztukę dla znajomego i faktycznie nówka jest cichsza, ale różnica choć zauważalna nie jest dramatyczna. Natomiast nówka po 4 miesiącach odmówiła posłuszeństwa i przy próbie załączenia od razu pojawiał się błąd: szczotka. Po oględzinach okazało się, że zablokował się wałek napędowy szczotki, zdaje się że jest on wbudowany w prawe koło. Przy próbie ręcznego ruszenia "puścił" zaczął się się kręcić, ale lekki opór pozostał. Gniadzo napędowe wałka jest bardzo szczelnie zabudowane więc raczej nie ma szans, żeby dostał się tam jakiś śmieć. Natomiast gdyby zbierał się tam kurz, to w mojej sztuce taka awaria powinna wystąpić już kilka razy jednak szczotka kręci się bez najmniejszych oporów.
Yakish_Colesh
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 18:50
Telefon:: Samsung
ROM: Cyanogen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron