Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
12 gru 2017, o 21:50
Albo A6 itd itd
Wszystko zalezy od kasy i warunkow ktore ma sprzatac.
15 gru 2017, o 21:04
Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem.
15 gru 2017, o 23:47
Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem.

Nie przejmuj się tym. Mój przyszedł a byl na processing.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
16 gru 2017, o 00:22
Gdzie znalezliscis info o tej promocji?
16 gru 2017, o 09:16
Wysłali ci go już? U mnie cały czas jest processing. Kupiłem na tej samej okazji. Myślałem, że jak magazyn EU, to przesyłkę zrealizują migiem.

Cały czas widnieje status processing.
16 gru 2017, o 20:30
Flash sale na jednej ze świątecznych akcji, był na samym dole strony, pewnie większość przeoczyła. Tutaj jeszcze jest widoczny, ale wyprzedany:
https://www.gearbest.com/top-brands/ilife/45.html
18 gru 2017, o 12:50
Dzis chcialbym sie z Wami podzielic "refleksja". Otoz dokladnie rok temu 18.12 w moim domu zaczal sprzatac Ilife V7 i tak przez rok codziennie po 2h wliczajac soboty i niedziele oprocz 2tyg kiedy bylismy na wakacjach. Wyglada ze przepracowal okolo 700h bez najmniejszego problemu. Ogarnia ponad 80m paneli i plytek bez dywanow, zuzywajac przy tym 3 obrotowe szczotki glowne, jedna boczna i jeden filtr. Z problemow to raz zasygnalizowal blad brudnych czujnikow w zderzaku ktore musialem przeczyscic oraz piszczacy zderzak, a raczej odbojnik pod nim ktory ocieral o obudowe. A obecnie nie moge sie polaczyc przez apke.
Odkurzacz staram sie czyscic co drugi dzien, a teraz po gwarancji jesli znajde kilka wolnych chwil planuje calego go rozkrecic i przeczyscic.
Co do samego odkurzacza to jestem mega zadowolony, zona ktora byla sceptyczna na poczatku rowniez. Jest to najlepiej wydane 670zl na gadzet w moim zyciu :) Obawialem sie o trwalosc ale widze ze bezpodstawnie. Mam nadzieje ze posluzy kolejny rok.
19 gru 2017, o 13:58
O wysyłce mojego v7 nadal żadnych informacji, ale już zastanawiałem się, w jakie części zamienne się zaopatrzyć. Filtry chciałbym sam docinać i montować do ramki - częściej i taniej. Ciekawe, bo sądziłem, że turbo szczotka ma większą żywotność niż boczne. U mnie są wyłącznie deski bez dywanów, dwa psy, kot i dwie kobiety. Od początku czekałem na promocje na model V5, który ma samą ssawkę i w którym nie będę musiał wyszarpywać włosów ze szczotki, a tu trafił się v7. :D Ciekawe, jak długo jeszcze będą dostępne do niego części. Te od V7S są kompatybilne poza większym mopem?
19 gru 2017, o 14:50
Boczna szczotke wymienilem bo peklo jedno ramie, glowna wymienialem bo lozysko (jesli mozna tak nazwac ta kulke) zatyka sie kurzem i z kazdym dniem obraca sie coraz ciezej. Niechcac obciazac dodatkowo napedu wymienialem te szczotki bo sa tanie. Mozna tez je rozbierac i probowac reanimowac. Raz jedna rozebralem i przeczyscilem ale jednak nie obraca sie juz tak lekko jak nowka sztuka.