• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez brylus » 20 lip 2017, o 00:24

fighter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jak ci nie pasuje nie czytaj a nie komentujesz. Czuję się oszukany chyba mam prawo do tego? Skoro korzystam z gwarancji jedynym kosztem jaki powinienem ponieść konsument jest wysyłka towaru. Tutaj większość chwali Goldiego z prostego powodu jak nie wiadomo o co chodzi to chodź o.... Np na innych forach czy mirko goldway nie ma dobrych opini. Moim głównym błędem było kierowanie się opiniami na tym forum Mądry polak po szkodzie. Nie wierzę że Goldway ma choć trochę ambicji by zwrócić pieniądze raczej mi chodziło jak naprawdę wygląda gwarancja u niego. Jak w salonach samochodowych do Bramy później się nie znamy. Mam nadzieję że choć jedną osobą nie popełni tego błędu co ja i kupi u dobrego sprzedawcy nie oszusta eot

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Oj, zdecydowanie przesadzasz fighter. Tak czytam ten wątek i jedyny wniosek jaki mam, to, że support Goldiego zachował się bardzo w porządku, poinformował o kosztach, że mogą wynieść około 50USD, że bezpieczniej i szybciej dla Ciebie będzie zrobić to w PL. Mało tego, poświecili CI wiele godzin czytają, odpisując, a nawet podając Ci linki do aukcji gdzie mógłbyś kupić wyświetlacz. Nie odmówili gwarancji. Cholera, miałeś wybór, wybrałeś, a teraz narzekasz. Niektóre serwisy w PL nie mają takiego podejścia do klienta. A Ty narzekasz, że zrobiłeś coś świadomie i że czujesz się przez to oszukany. Ja w tym nawet namiastki oszustwa nie widzę, a tylko robienie z igły widły teraz. Jak napisał kolega, ogarnij się. Zamknij ten temat i ciesz się swoim telefonem. I oby bez kolejnych usterek już!

Autor postu otrzymał pochwałę
brylus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2015, o 20:25
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia
ROM: WP10

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 20 lip 2017, o 03:18

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no i dokładnie to co ci pisał to że byś musiał pokryć koszta wysyłki w obie strony, gdzie problem w takim razie?
Ktoś pisał że wysłał tel z 20 zł czyli jakieś 5 $ plus powrotną 12 co daje 17. A chciał 50 USD coś chyba się nie zgadza. Do tego polski przestawiciel oprócz 50 chciał jeszcze 12 Usd wychodzi ze naprawa 50 USD kosztuje na gwarancji. I serwis zawsze w Polsce odsyła na swój koszt. Poczytaj jak amazon realizuje gwarancję Goldway jak już pisałem wogole nie chciał wykonać gwarancji dopiero po interwencji aliexprees napisał że zrobi to za 50 USD plus pewnie VAT też ponad 200 zł by wyszło więc naprawa kosztowała by ponad 400 zł.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez zielony71 » 20 lip 2017, o 06:50

Problem w tym, że fighter nie umie pisać ani czytać, za to umie walczyć ;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com
zielony71
 
Posty: 47
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 18:51
Telefon:: wphone

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez panalbin » 20 lip 2017, o 06:56

Gówno prawda. W takij sytuacji jak od poczatku jest az taki feler to sprzedawca wymienia telefon na własny koszt. Co kupujacy jest winny , ze plama wyskoczyła ?
panalbin
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 09:24
Telefon:: redmi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez zielony71 » 20 lip 2017, o 08:14

No właśnie o to chodzi, że gdyby fighter umiał czytać, to by przeczytał jakie są warunki gwarancji u Goldwaya i kupił tam gdzie są takie warunki jakich On oczekuje. Czyli konkretnie to nie wiem gdzie, ale raczej nie na Aliexpress ;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com
zielony71
 
Posty: 47
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 18:51
Telefon:: wphone

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez panalbin » 20 lip 2017, o 09:06

Na aliexpress ale u rzetelnego sprzedawcy, który wie że zadowolony klient przyciagnie 5 klientów ale zrobiony w uja tak jak ten odstraszy 100 klientów. Wiesz przedstawicielu Goldway , że przez te 50 dolarów straciliscie na pewno ze 100 potencjalnych klientów którzy to przeczytaja i dołoza 20 dolców , zeby miec spokój. Notabene na Gearbest jest nawet z VAT taniej niz u goldway . Nie rozumiem kto tukupouje , chyba tylko Ci co chca mieć telefon kurierem
panalbin
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 09:24
Telefon:: redmi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ostry777 » 20 lip 2017, o 10:03

Jak czytam posty fightera to coraz bardziej sie utwierdzam, ze nie ma racji i jest osoba z ktora ciezko jest sie dogadac. Skoncz prosze te wpisy bo zasmiecasz watek a nic wartosciowego nie wnosisz.
ostry777
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 19:10
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Flyagaric » 20 lip 2017, o 10:38

panalbin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Oj mylisz się :) i to bardzo.
Z Gearbestem, to też widzę nie miałeś jeszcze do czynienia ... Kupuj pan gdzie wola - twoja kasa, ale te teorie są mocno naciągane.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 20 lip 2017, o 11:51

zielony71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Możesz mi podać jakiś punkt gwarancji u Goldwaya gdzie wspomina o kwocie 50 może i ślepy jestem ale nie widzę :-) żółta plama która po czasie stała się brązowa jest wada fabryczna słaby klej dużo xiaomi ma to przypadłość dobrze sprzedawca bez problemu by wymienił ekran. Jak to robił gerbest czy banggod Ibg też ostanio bezpłatnie wymienił ekran był o tym wpis na miui forun

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez misiek7bz » 20 lip 2017, o 23:55

Odsyłał ktoś w ostatnim czasie telefon na gwarancje goldway? Napisali mi instrukcję, żebym wypełnił formularz i po wypełnieniu przyszedl mi mail abym wysłał telefon do magazynu :
Warehouse address:Service Request Number 02771236
CHL Logistik Sp.z o.o.
OS.Przemyslowe 16+(address2) 69-100 Slubice/Poland ;Tel:48790855422( CHL Logistik Sp.z o.o. C/O TWG)
Slubice

Poland

ktoś miał coś podobnego? Czemu nie bezpośrednio do chin? Ktoś mnie może naprowadzić czy to nie ściema i mogę śmiało wysyłać?

http://scr.hu/60w5/gi7qu - część maila
misiek7bz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:27
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4X

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez moth » 21 lip 2017, o 00:02

@fighter
oni w tych 50$ już wliczyli ci potencjalny vat ktory byś musiał zapłacić. poza tym jak widać można z przesyłką wolną od vat to zrobić za jakieś 25$, wystarczyło sie dopytać.
misiek7bz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wygląda jakbyś miał wykupioną gwarancję w twg i z niej próbował skorzystać a nie z gwarancji sprzedawcy
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cieplasek » 21 lip 2017, o 06:00

Witam. Czy ktoś ma też opóźnienie z wysyłką tel. Zamówiłem cool1 DHL i czekam na wysyłkę już 7 dzień. Niby dziś ma wysłać ale czy tak będzie

Wysłane z mojego JY-G2F przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron