• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez rodan77 » 21 lip 2017, o 07:12

Też czekam od zeszłego piątku na wysyłkę.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez misiek7bz » 21 lip 2017, o 08:15

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a czym to się właściwie różni?
misiek7bz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:27
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4X

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 21 lip 2017, o 09:43

To doplacales i nie wiesz?
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez enesas » 21 lip 2017, o 15:13

Witam. Z racji że tu się zrobił bałagan w temacie, to czy istnieje wysyłka z ubezpieczeniem niepłacenia VATu aktualnie u Goldiego?
enesas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2017, o 15:08
Telefon:: 504517472

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 21 lip 2017, o 15:28

Pierwszy post jest ciagle aktualizowany i obowiązujący
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez misiek7bz » 21 lip 2017, o 18:47

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

zaznaczyłem gwarancje dla spokojnej głowy bardziej. Nie pomyślałem,że od początku mogą być problemy
misiek7bz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:27
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4X

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez f3jk » 21 lip 2017, o 21:44

HongKong_Goldway, kiedy będzie dostępny u Was Xiaomi Mi Max 2 BLACK? Inne sklepy już mają, czekam na Was od 3 tygodni :)
f3jk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 cze 2017, o 22:30
Telefon:: Oneplus

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 21 lip 2017, o 23:13

cieplasek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

eh... ja zamówiłem przedwczoraj i już dają cynk ze wysłali....
a nie wiem czy zdążę wróci z urlopu :)

a odnośnie problemu @fighter'a
Czy mozna się czepiać sprzedawcy że przedstawia najpierw opcje które są dla niego wygodniejsze?
Nie odmówił realizacji gwarancji, po prostu zaproponował rozwiązenie dla niego korzystniejsze i w zasadzie dla Ciebie również poniekąd.
Do Ciebie należało podjąć decyzje czy lepiej zapłacić i mieć szybko jak zrobiłeś, czy poczekać i zaryzykować że przejdzie taniej ale dłużej. Rozumiem Twój żal, ale opiera się on na Twojej nadinterpretacji.
Kupiłeś tel w chinach więc procedura i ryzyko jest Ci znane. Reszta to robienie Dymu.

Goldway.
czy przewidujecie sprzedaż innych sprzętów niż tel i drobiazgi?
mam na myśli lapki odkurzacze:)
czy najnowszy MiPad będzie u Was z windowsem?
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blazej969 » 22 lip 2017, o 16:48

misiek7bz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W tym przypadku to nie wysyłasz do Goldwaya tylko do gwarancji TWG. Po przesłaniu na podany adres (polecam z potwierdzeniem odbioru) zapewne telefon zostanie przesłany przez CHL Logistik do Chin, gdzie go sprawdzą. Na nowy telefon bym raczej nie liczył. Pewniejsze jest to, że dostaniesz voucher na aliexpress o wartości telefonu pomniejszonej o około 6,5%, jeżeli masz go dłużej niż 6 miesięcy. Polecam uzbroić się w cierpliwość, bo może to trochę potrwać.
blazej969
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 kwi 2016, o 20:56
Telefon:: xperia SP

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez I†achi » 22 lip 2017, o 22:50

Hm.. ej chłopaki, bo przez Was odnoszę wrażenie, że ta gówniana gwarancja na Ali, jednak coś tam daje...
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 22 lip 2017, o 23:23

I†achi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wychodzi na to, że w końcu zaczyna działać.
nie korzystałem, ale to już chyba 4 czy 5 osoba która pisze że zadziałała.

minusem jest to, ze działa powolnie. ale plusem jest to, że kupujesz dziś fona który za pół roku wart jest mniej a oni potrącają za taką używkę kilka % przy zwrocie.
za to ciągle jest to wouczer a nie zwrot kasy...
Tyle że jest to nieco OT :)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez fighter » 23 lip 2017, o 15:13

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

eh... ja zamówiłem przedwczoraj i już dają cynk ze wysłali....
a nie wiem czy zdążę wróci z urlopu :)

a odnośnie problemu @fighter'a
Czy mozna się czepiać sprzedawcy że przedstawia najpierw opcje które są dla niego wygodniejsze?
Nie odmówił realizacji gwarancji, po prostu zaproponował rozwiązenie dla niego korzystniejsze i w zasadzie dla Ciebie również poniekąd.
Do Ciebie należało podjąć decyzje czy lepiej zapłacić i mieć szybko jak zrobiłeś, czy poczekać i zaryzykować że przejdzie taniej ale dłużej. Rozumiem Twój żal, ale opiera się on na Twojej nadinterpretacji.
Kupiłeś tel w chinach więc procedura i ryzyko jest Ci znane. Reszta to robienie Dymu.

Goldway.
czy przewidujecie sprzedaż innych sprzętów niż tel i drobiazgi?
mam na myśli lapki odkurzacze:)
czy najnowszy MiPad będzie u Was z windowsem?
Czy można? Można sprzedawca nie chciał przyjąć na gwarancję bez pomocy aliexprees. Później pisał że taka Plama nie przeszkadza w użytkowniku telefonu gdy nie odpuściłem Jak już nie raz pisałem łaskawie odpowiedział że koszt naprawy 50 USD do tego Polski przestawiciel napisał o dodatkowych 12 Usd za wysyłkę i namawiał bym naprawial na swój koszt w Polsce później się wypial więc nie ma gwarancji. Cieszę się tylko że nie wysłałem do nich na gwarancję bo trochę podrazylem sprawę i okazało się że Goldway robi ładne przekręty gdy towar dojdzie na gwarancję życzy sobie dość duża kwotę inaczej nie odeślę telefonu. Ja w Polsce Zapłaciłem 200 zł gdybym skorzystał z gwarancji Goldiego zapłacił bym najmniej 62 Usd plus pewnie VAT co daje koło 500 zl czyli więcej niż wartość tel. Ostanio kolega kupił ten sam tel tylko że w Gerbest jego koszty wyniosły koło 30 zł za wysyłkę do Chin dostał telefon z nowym wyświetlaczem można? Można w Polsce też każdy serwis by to wymienił bez mrugnięcia oka. Niektóre nawet wysyłają kuriera na swój koszt ja z swojej strony będę ostrzegał przez zakupem u Goldwaya bo to zwykły oszust i krętacz. Zadziwiające jest jak tu polecany jest Goldway a na innym forach czy mirko wszyscy po nim jadą że zostali oszukani

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fighter
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 10:45
Pochwały: 2
Telefon:: asus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości