• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 8 kwi 2015, o 19:18

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pomyliłeś się kolego o 0,1$ :D z 309,99$ -> 182,89$ :D - ale wróżbitą Maciejem mógłbyś zostać;)

Goldway_pl wstydziłbyś się za maj frjendów :)


Obecnie cena jest najniższa na Aliexpress!
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pman » 8 kwi 2015, o 19:26

to jeszcze zróbcie jakąś ciekawą promocję na xiaomi yi
pman
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 11:50
Telefon:: etso

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez AnimalPL » 8 kwi 2015, o 19:32

when i enter coupon code in Enter coupon code: "Goldway_telchina.pl" it seems that "Sorry, this code is no longer valid."

Why ?

Czemu kupon nie dziala, wie ktos ?
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pman » 8 kwi 2015, o 19:34

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



po zakupie piszesz wiadomośc do sprzedawcy Goldway_telchina.pl i nalicza Ci dopiero cenę po rabacie
pman
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 11:50
Telefon:: etso

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez AnimalPL » 8 kwi 2015, o 19:42

dziekuje, doczytalem wlasnie we wczesniejszych wpisach ;]

a co do ceny to wcale nie jest najnizsza na aliexpress.
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 8 kwi 2015, o 20:11

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pomyliłeś się kolego o 0,1$ :D z 309,99$ -> 182,89$ :D - ale wróżbitą Maciejem mógłbyś zostać;)

Goldway_pl wstydziłbyś się za maj frjendów :)


Obecnie cena jest najniższa na Aliexpress!

Marketing marketingiem, ale mijanie się z prawdą, klientów wam nie zjednuje. Bez problemu można znaleźć oferty o ok 10$ niższe.
Natomiast wymyślanie jakiejś niebotycznej ceny, z której jakoby to sklep zszedł do ceny promocyjnej, to traktowanie klientów jak idiotów.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mkon » 8 kwi 2015, o 20:18

Oczywiście, że nie jest :) Jest już wiele ofert z free shipping i ceną poniżej 180 USD (nawet 172.00 USD). I Tam idą ordery.
mkon
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 gru 2014, o 21:28
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez AnimalPL » 9 kwi 2015, o 07:55

a znizke dal 2$, a mialo byc 3$ ;/
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez amdek12 » 11 kwi 2015, o 17:14

Naprawdę niektórych to nie rozumiem. Wydaje ponad 600 zł a trzęsie się o 3 zł (bo dali 2$ zamiast 3). Tam też tylko ludzie pracują, i mogą się walnąć. Mamy wydaje mi się całkiem sprzyjającą sytuację, bo mamy kolegę z PL który może nam pomóc, a ciągle tylko psy na nim wieszacie. No bez przesady. Ogarnijcie się trochę.
Za każdym razem jak coś nie halo to próbuje pomóc. Tak pisalibyście sobie z chińczykami, ciekawe jaki byłby finał. Kurde jak Wam nie pasuje to nikt Wam nie każe u HKG kupować. Miliony sprzedawców na Ali, znajdujesz taniej to kupuj taniej, a nie wypłakuj się i wyżywaj na forum na chłopaku, który przecież tych cen nie ustala. W firmach w których pracujecie też macie wpływ na wszystko? Na każdą decyzję i każdą cenę? Wyżymacie się jak na kasjerce ze sklepu, a co ona ma do ceny? Jest szef i dział marketingu który to dyktuje.

Naprawdę prośba o odrobinę dystansu, bo strasznie "cebulą" jedzie. Jak by nie podać to i tak źle.

PS. Sorry za to straszne OT, ale już po prostu nie wytrzymałem.

Autor postu otrzymał pochwałę
amdek12
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 20:34
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3
ROM: MIUI 8 7.3.16

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez gstw » 11 kwi 2015, o 18:20

@amdek12
Popieram i pozdrawiam :)
gstw
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 18:23
Telefon:: S3 mini

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 11 kwi 2015, o 18:42

Spokojnie kolego, daruj sobie te wyjazdy z cebulą, każdy ma prawo wyrażać woje zdanie, nie obrażaj nikogo z tego powodu. To, że mamy tu przedstawiciela tego sklepu, to nie jest nie wiadomo jakie szczęście, bo nie działa on na rzecz klientów tylko sklepu. I to że nasi użytkownicy zwracają się do niego o pomoc to nie jest Bóg wie jaka grzeczność z jego strony. Działa on na rzecz sprzedawcy i wszelka pomoc udzielona klientom tego sklepu odbija się na ich opinii. A że ta pomoc nie zawsze jest taka jak być powinna (często wybiórcza) to jest fakt i nic złego w skrytykowaniu tego nie widzę.
Tak jak piszesz, sklepów jest multum i jeśli raz i drugi ten sklep zawiedzie kupujących pójdą gdzie indziej. I nic nie pomoże nawet dodatkowych dziesięciu konsultantów na forum. A konkurencja nie śpi i na naszym forum widać to bardzo wyraźnie.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez amdek12 » 11 kwi 2015, o 19:34

Nikogo nie chciałem obrażać, a jeśli się ktoś poczuł urażony to tylko by potwierdzało to o czym napisałem. Każdy kto ma odrobinę dystansu do siebie na pewno urażony nie został.
Co do przedstawicielstwa, sprzedawcy czy jakby go nie nazwać robi co robi bo taka jego rola. Wiadomo że skoro dla nich pracuje to chodzi mu głównie o to aby ludzie tam kupowali, jednak jak pewnie wiele osób zauważyło na samej reklamie nie poprzestał. Ale jak wiadomo, Polakowi nie dogodzisz, daj mu palec to chce rękę. Myślę że nawet jakby za darmo te telefony rozdawali, to nadal wielu osobom coś by nie pasowało.

Abstrahując od powyższego oraz mojej wcześniejszej wypowiedzi, nie podoba się to idź gdzie indziej ja osobiście jestem zadowolony z tego że mogę do kogoś napisać kto może mi pomóc, lepsza jakakolwiek pomoc niż jej brak.

Dziwi mnie jeszcze jedna tylko rzecz, jak to jest że moja wypowiedź to obrażanie, natomiast wypowiedzi pod adresem autora tego wątku już nie. Tolerancja aż miło.

Zakończmy ten temat bo kogo miałem przekonać to przekonałem, a pozostali i tak wiedzą swoje. Szkoda tracić czas i zaśmiecać wątek.

Autor postu otrzymał pochwałę
amdek12
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 20:34
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3
ROM: MIUI 8 7.3.16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości