• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 4 maja 2015, o 10:29

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W tym momencie tylko Xiaomi Redmi Note.

@Dani - Spróbuj skontaktować się z Elephone, na dole tej strony masz formy kontaktu do wyboru:
http://www.elephone.hk/Reserver_P7000_Setup.html

@amilo071
Zapraszam do kontaktu przez PW, pomogę Ci złożyć zamówienie.

@e300
Jest to oryginał, nie sprzedajemy podróbek.

________________________________________________________________________

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji w której macie okazje zdobyć możliwość zakupu smartfona Elephone P7000 w cenie 159.99$. Cena regularna smartfona to 229.99$
Dlaczego warto być posiadaczem Elephone P7000? Smartfon ten oferuje niespotykane w tej półce cenowej podzespoły: 64-bitowy procesor OctaCore, 3GB pamięci RAM, 5.5-calowy ekran FHD, aparat od SONY, łączność LTE oraz bardzo pojemną baterię.

http://www.aliexpress.com/store/product/April-8th-Goldway-Xiaomi-Mi-Fan-Festival-And-Ulefone-No-1-Phones-Big-Promotion/311331_32315786526.html

Obrazek
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez leoxxx » 4 maja 2015, o 11:29

Czyli nie trzeba mieć rezerwacji? Swoją drogą to cena pierwotna jest
z kosmosu.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 4 maja 2015, o 11:47

Trzeba dokonać rezerwacji przed 10 maja przez tę stonę:
www.elephone.hk/Reserver_P7000_Setup.html
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.


Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 10 maja 2015, o 04:24

Znaczne ułatwienie komunikacji ze sklepem Goldway! Od teraz możecie rozmawiać z nami jak ze swoimi znajomymi - poprzez aplikację WeChat, dodając nasz sklep do obserwowanych!

Obrazek

Gorąco zachęcamy do instalacji aplikacji WeChat. Dzięki niej możecie łatwo jak nigdy wcześniej skontaktować się z nami, zapytać o poradę, sprawdzić proces realizacji zamówienia czy też zgłosić się z jakimkolwiek innym problemem np. w sprawach gwarancji.
Instalując aplikację WeChat i dodając nasz sklep do obserwowanych automatycznie stajesz się klientem VIP.
Instrukcja:
1. Ściągnij aplikację WeChat dostępną w sklepie Google lub zeskanuj kod QR widoczny poniżej, po lewej stronie – WeChat Apk.
2. Zarejestruj konto przez swój numer telefonu.
3. Zaloguj się do WeChat, wciśnij znak "+" znajdujący się w prawym górnym rogu, a następnie zeskanuj kod QR Hkgoldway po prawej stronie obrazka, zamieszczony pod tym postem. Tym samym dodasz nasz sklep do obserwowanych.
4. Gratulacje! Od teraz jesteś klientem VIP dla Goldway

Benefity z bycia klientem VIP:

- Na każde zamówienie powyżej 50$ (z wyjątkiem produktów objętych promocjami) możesz otrzymać rabat 3$ - wystarczy napisać do nas przez WeChat!

- Możesz polecać obserwowanie naszego sklepu znajomym. Za każdego poleconego znajomego, który zainstaluje aplikację, doda nasz sklep do obserwowanych i zrobi zakupy za minimum 50$ otrzymujesz 1$ jako podarunek do Twojego portfela WeChat Wallet. Zebrane pieniążki możesz przeznaczyć na zniżkę przy zamówieniu. Wystarczy podać nam nick oraz numer zamówienia osoby, której poleciłeś WeChat!

- Obserwując nasz profil jesteś na bieżąco z promocjami i akcjami konkursowymi organizowanymi przez Goldway!



Obrazek
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez saperq » 11 maja 2015, o 13:05

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zrobiłem i kodu nie dostałem.
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Eryk1000 » 11 maja 2015, o 14:51

Bo to nie takie oczywiste że się od razu dostaje :P Robisz rezerwacje że jesteś zainteresowany, z tobą zrobiło rezerwacje ponad 160tysięcy osób :D Dzisiaj trzeba było wejść na stronę i jak najszybciej stanąć w kolejce po kod, dzisiaj rozdano 9500 kodów :D oczywiście też tam byłem w ułamku sekundy i co, kodu nie mam. To chyba jakaś fikcja :D Przeglądarka mieliła i mieliła 20minut i w końcu wyrzuciła że kodu nie ma :D
Eryk1000
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 11:53
Telefon:: Nokia n8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez xymox20003 » 11 maja 2015, o 19:41

To prawdo co pisze Eryk1000.Ja co prawda dostałem się po 11 minutach ,gdzie cięgle pokazywało mi błąd serwera.No cóż jak się już dostałem to oczywiście zabrakło kodów,na otarcie łez zaproponowano 10 $ rabat na zakup telefonu.Jest jeszcze jedna szansa 13.05 na kod ,ale patrząc co się teraz działo to lepiej zagrać w totolotka ;-)
xymox20003
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 23:12
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Eryk1000 » 11 maja 2015, o 21:29

Jeżeli kody były to pewnie rozdano je swoim czyli chińskim IP :-P Nie chce mi się wierzyć aby razem ze mną kliknęło ponad 9,5tysiąca ludzi(miałem szanse na kod ponad 0,5% :-) ) i najlepsze to mielenie przeglądarki 20 minut :mrgreen: żeby wyrzucić info o braku kodów i wcisnąc ludziom robienie reklamy za 10 zielonych, jaja sobie robią.
Eryk1000
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 11:53
Telefon:: Nokia n8

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 15 maja 2015, o 03:01

Obrazek


Bezpośredni rywal Apple iPhone 6, smartfon Xiaomi Mi4i już dostępny w naszym sklepie! Co wyróżnia najmłodsze dziecko Xiaomi? Przepiękny design, ulatracienkość oraz wydajne podzespoły.

Z kodem "goldway_telchina.pl" otrzymacie 3$ zniżki na zakup. Kod należy wpisać w komentarzu do zamówienia i poczekać aż nasz zespół obniży cenę. Rabat dostepny jest na wszystkie zamówienia powyżej kwoty 99$.

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4i-Mi-4i-4G-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-0-1920x1080P-Qualcomm-Octa/311331_32345333294.html
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ra-vau » 15 maja 2015, o 08:33

Czy i kiedy, pojawi sie w waszym sklepie Mi4i o wiekszej pojemnosci pamieci? Z jednej strony xiaomi usmiecha sie do osob preferujacych dualsim, a z drugiej te 16gb bez możliwości rozbudowy...
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez alban7314 » 19 maja 2015, o 19:18

Czy jutro można będzie upolować u was p7000 w promocyjnej cenie ?

i ile ich będzie
alban7314
AKTYWNY
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 22:41
Pochwały: 4
Telefon:: mi5->mi6
ROM: miui

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron