• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 31 mar 2015, o 10:47

To jest temat odnośnie zakupów u Goldwya'a. Jeśli potrzebujesz informacji o telefonie, pisz w odpowiednim dziale:

elephone-f146.html

Proszę nie prowadzić tutaj dyskusji o konkretnych modelach telefonów.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ar2rc » 31 mar 2015, o 13:07

Ja to mam pecha. P5000 Wczoraj po otwarciu paczki stwierdziłem brak giftów, a odpalenie telefonu zostawiłem sobie na wieczór. No i jak odpaliłem to zapłakałem. Tylko logo startowe się świeci, i nie rusza. Sterowniki zainstalowane. 2 laptopy telefonu nie widzą. Przekopałem całe forum firmowe i poległem. Telefon uszkodzony. No nic trzeba założyć spór i odesłać telefon. Ja tu nie winię goldiego tylko dziwię się że przed wysyłką nikt nie sprawdził czy działa ?
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pablo.see » 31 mar 2015, o 13:38

Miałem kupować Elephone p5000 u Goldway i pupa Promocja jest do dziś a kupony z tortowej promocji działać będą od jutra. :-( Z apki mobilnej wychodziło 195$ oraz kupony na 21$ czyli 175$ Może by tak Goldway przedłużo promocję albo jakiś kupon rabatowy na PW ;-)
pablo.see
 
Posty: 25
Dołączył(a): 30 mar 2015, o 16:09
Telefon:: Samsung
ROM: CM11

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez magnus » 31 mar 2015, o 13:59

Goldi u mnie rónież "gratisem" był tylko brelok- rysik do ekranów dotykowych i marnej jakości folia-pomimo zapytań emailen przed zakupem czy bedzie choć dobra osłona ekranu. Żadnego euti- tak jak miało być. Moj Order NO:66300703009867 Czekam na odzew
Co zauważyłem po wyjęciu tel z pudełka: na ekranie widoczne są skupione 3kropki,i mniejsze w kilku miejscach-po naklejeniu folii uwidoczniły sie jeszcze bardziej nie ma mowy o zanieczyszczeniach,paprochach itp./Nie przeszkadza to w użytkowaniu-jednak są widoczne/.GDZIE MOGE PRZESŁAC ZDJECIA?- duze pliki tu sie nie zmieszczą

https://www.dropbox.com/sh/mrf35493rv43 ... alXUa?dl=0

Czy mogę liczyć chociażby na pożadne zabezbieczenie ekranu w gratisie?
magnus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:48
Telefon:: LG P880

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ar2rc » 31 mar 2015, o 15:42

ar2rc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


ufff udało sie postawć system na nowo w znajomym serwisie za 20 złotych(a już miałem odsyłać), ale nie zdradzili jak to uczynili. telefon śmiga wszystko jak na razie działa. jakość wykonania bardzo dobra. mam porównanie z samsungiem sgs 4,5 oraz Note3. nic nie skrzypi kolory super. zobaczymy jak z baterią... proszę tylko goldiego o interwencję co z moimi giftami...
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 1 kwi 2015, o 02:59

magnus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W linku do gratisów jest wyraźnie napisane, że gdy nie mamy etui na stanie to wysyłamy inne gratisy. Folia na ekran nie jest marnej jakości..
Co do plamek - oczywiscie rozwiążemy problem. Napisałem do CIebie na PW. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez magnus » 1 kwi 2015, o 08:35

Poszła PW
Liczę na pozytywne rozwiązanie
Pozdrawiam

W linku do gratisów jest wyraźnie napisane, że gdy nie mamy etui na stanie to wysyłamy inne gratisy. Folia na ekran nie jest marnej jakości..
Co do plamek - oczywiscie rozwiążemy problem. Napisałem do CIebie na PW. Pozdrawiam![/quote]
magnus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:48
Telefon:: LG P880

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ar2rc » 2 kwi 2015, o 12:04

Dokończę moją przygodę z GOLDWAY. Wiele razy się szarpałem na ali z cwaniaczkami chińskimi potrzez dispute (swoją drogą to nie wiedziałem , że chińczycy potrafią takie przezwiska i kląć na kupujących). Tym razem było o wiele przyjemniej. Kontakt bardzo dobry. Na spokojnie, a co bardzo ważne po polsku z goldim wszystko zostało wyjaśnione. Każdy popełnia błędy, ale trzeba się umieć przyznać. Także ja polecam. Jest nieco drożej, ale w razie błędów można to naprawić bez szkody dla obu stron.
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 2 kwi 2015, o 21:29

Obrazek

Smartfony Ulefone w specjalnych cenach!
Ulefone be pro - 139.99$
Ulefone be x - 89.99$
Ulefone be pure - 129.99$ plus powerbank Xiaomi 10400 mAh w gratisie.
Zapraszamy -> http://www.aliexpress.com/store/group/Ulefone/311331_255964734.html
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 2 kwi 2015, o 21:33

Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Lewis00 » 3 kwi 2015, o 13:58

Nie widzę w promocji ulefona be pro. Jedynie be one. To błąd we wcześniejszym komentarzu czy skończyły się ?
Lewis00
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19 lip 2014, o 17:01
Pochwały: 1
Telefon:: S2

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Caminero » 3 kwi 2015, o 17:55

goldway raczy żartować z promocją do 4 kwietnia bez ograniczenia czasowego ta sama cena 199$ tu...

http://www.pandawill.com/elephone-p5000 ... 96893.html
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron