• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 17 mar 2015, o 13:43

Promocja na Elephone P5000 będzie trwała jeszcze 19h20min.
http://activities.aliexpress.com/day-7.php

Etui do Elephone P5000, silikonowych jeszcze nie mamy.
http://www.aliexpress.com/store/311331/ ... ipCountry=

Aby zamówienie podlegało promocji musi być złożone w ciągu najbliższych 19h20min. Poprzednie zamówienia, składane na Elephone P5000 w wyższej cenie należy anulować i złożyć nowe na Elephone P5000 z ceną z dzisiejszej promocyji.

WYSYŁKA OD JUTRA. SMARTFONY MAMY IN STOCK.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lukastob » 17 mar 2015, o 14:00

A czy transmisja danych 3G działa w obu slotach sim w tym P5000 ?
lukastob
 
Posty: 109
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 06:57
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez maafioso » 17 mar 2015, o 23:03

ziom jaka cena by byla tego telefonu 2 gb ? http://www.aliexpress.com/item/Original ... 99223.html
maafioso
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 21:26
Telefon:: sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 18 mar 2015, o 23:50

lukastob napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Transmisja 3G działa na jedym slocie.

maafioso napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cena taka jak na aukcji -3$ zniżki na hasło Goldway_telchina.pl
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.


Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez p@sik » 19 mar 2015, o 01:21

czy Elephone P5000 obsługuje urządzenia bluetoth które mają wbudowane podwójne nadajniki?
p@sik
 
Posty: 47
Dołączył(a): 10 gru 2013, o 23:03
Telefon:: Nomu S10

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez azielazny » 19 mar 2015, o 01:56

Ciekawe jak to jest z wysyłką. Wczoraj zamówiłem telefon i dziś widzę na ali, że produkt jest nadany. Gdy sprawdzam numer paczki na linku serwisu pocztowego, który mam tam podany to nic nie znajduje. Pewnie jakieś opóźnienia we wprowadzeniu info po stronie poczty lub sprzedawca szybciej wygenerował numer niż nadał paczkę.

Tak na marginesie przy 180$ warto pomyśleć o kantorze, jakiejś karcie wirtualnej i koncie walutowym, bo płatność kartą kredytową sprawiła, że ponad 50zł dopłaciłem do kursu średniego.
azielazny
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 15:20
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez olusek » 19 mar 2015, o 02:48

Po otrzymaniu numeru paczki na jej zarejestrowanie w systemie pocztowym nie raz trzeba poczekać kilka dni. Podam przykład. Nadając paczkę w GLS w ParcelShop numer paczki się nakleja ręcznie. Więc teoretycznie jeszcze przed zarejestrowaniem paczki w systemie mam możliwość podania klientowi numeru z naklejki. A paczkę mogę nadać za dwa dni. I w momencie zeskanowania przez kuriera kodu z naklejki paczka pojawia się w systemie i od tej pory można ją śledzić. Tak samo najprawdopodobniej jest w przypadku Twojego numeru. Został Ci przydzielony ale paczka nie została jeszcze zarejestrowana w systemie.
Avatar użytkownika
olusek
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 maja 2010, o 15:17
Pochwały: 5
Telefon:: ASUS Zenfone 5 T00F
ROM: stock 4.3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lukastob » 19 mar 2015, o 07:59

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może trochę nieprecyzyjnie zadałem pytanie, bo z drugiej strony jeden z bloggerów recenzujący p5000 na youtube napisał mi że w ustawieniach telefonu można wybrać która karta używa 3G.
To że w danej chwili transmisja działa na jednym z sim to wiem. Jednak mi chodzi dokładniej o to czy mając dwie karty i chcą wykorzystać pakiety danych z obydwu można właśnie programowo je przełączać czy trzeba fizycznie zamienić miejscami karty w slotach sim?
lukastob
 
Posty: 109
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 06:57
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez magnus » 19 mar 2015, o 10:01

takie przewalutowanie jest niestety niekorzystne dla kupującego - płacąc kartą Visa dolar wychodzi ok 4,15pln
pytanie: Czy ktoś korzysta z innych bezpiecznych i sprawdzonych płatności w internetowych , przez inne serwisy które korzystniej wychodzi ?- proszę podać przykłady z doświadczenia :)


azielazny napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
magnus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:48
Telefon:: LG P880

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez rm_125 » 19 mar 2015, o 10:11

magnus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przecież normalnym faktem jest to ze płacisz kartą walutową a pln wymieniasz na $ w wirtualnych kantorach.

Raz że się opłaca a dwa, BEZPIECZEŃSTWO ja osobiście bałbym się płacić kartą z głównego rachunku ;-)
rm_125
AKTYWNY
 
Posty: 286
Dołączył(a): 26 paź 2013, o 12:00
Pochwały: 3
Telefon:: Note 4x
ROM: chiński

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez magnus » 19 mar 2015, o 11:23

stąd prośba aby podać przykład kupującym w jaki sposób wygodniej i bezpieczniej zapłacić za towar. Z drugiej strony Aliexpress posiada program ochrony - wiec dlaczego mowa o ryzyku płatności z głownego konta bankowego?

http://aliexpress.telchina.pl/aliexpress-platnosc/

rm_125 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przecież normalnym faktem jest to ze płacisz kartą walutową a pln wymieniasz na $ w wirtualnych kantorach.

Raz że się opłaca a dwa, BEZPIECZEŃSTWO ja osobiście bałbym się płacić kartą z głównego rachunku ;-)
magnus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:48
Telefon:: LG P880

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron